A+Sağlık Naproxen sodyum 220 Mg Sıvı Gels Geri ve Kas Ağrısı, Ağrı Reliever/Fever Ayarlar (NSAID), 180 Kont
Stock Expiry Date: 11-03-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- ACTIVE INGREDIENT NAPROXEN SODIUM: Contains active ingredient Naproxen 220mg (nonsteroidal anti-inflammatory drug) in an easy-to-swallow capsule—compare to the active ingredient in Aleve Back & Muscle Pain
- TEMPORARY PAIN RELIEF: Temporly ateşi azaltır ve sırt ağrısı, menajerler ve kas ağrısı, baş ağrısı, diş ağrısı, ortak soğuk ve küçük artrit ağrıları, ortak soğuk, ve küçük artrit ağrıları azaltır
- LIQUID-FILLED CAPSULES: Our A+ Health Naproxen Sodium Back & Muscle Pain Capsules are liquid-filled capsules which can provide rapid relief and get you back on track
- 12 HOUR RELIEF: Büyük bir değerde en yaygın aches ve ağrılardan 12 saat rahatlama sağlar; 180 kapsüller 180
- EASY-TO-SWALLOW: Acı çekmenize izin vermeyin! Bu kolay-to-swallow kapsülleri ile hızlı bir şekilde rahatlamayı bulun, böylece yaşamak için geri dönebilirsiniz
- NONSTEROIDAL ANTI-INFLAMMATORY DRUG: Formulated as an NSAID to reduce fever symptoms quickly and alleviate aches, pain and inflammation throughout the body
- HIGH VALUE COUNT: Includes 180 liquid-filled capsules per bottle, providing long-lasting supply for ongoing pain management needs
| Ürün Faydaları | Kas Ağrısı, Back Pain Relief |
| Ürün için özel kullanımlar | Kas Ağrısı, Sırt Ağrısı |
| Brand Brand Brand | A+health |
| Flavor | Selam |
| Unit Count | 180.0 Kont |
| Form | Capsule Capsule |
| Ağırlık | 0.6 Pounds |
| Age Range (Description) | Yetişkin Yetişkin Yetişkin |
| Madde Sayısı | 1 1 1 |
| Dosage Form | Yumuşak |
| Renkli Renk | Clear Blue Blue |
| Üretici yapımcı | Bionpharma |
| Boyut L x W x H | 2.75 X 2.75 X 4.75 Inches |
| Malzemeler | Naproxen Sodium 220mg |
| Ürün Türü | Naproxen Sodium |
| Özel Malzemeler | Naproxen Sodium 220mg |
| UPC | 369452284254 |
| Model Adı | NaproxenBM180Softgels |
| Tamam Formulation | Bireysel Supplement |
| Paket Bilgileri | Şişe Şişe |
| Flavor | Selam |
| Form | Capsule Capsule |
| Malzemeler | Naproxen sodyum 220 mg |
| Ürün Türü | Beslenme Tamamı |
| Unit Count | 180.0 Kont |
| Brand Brand Brand | A+health |
| Marka adı | A+Health |
| Age Range Description | Yetişkin Yetişkin Yetişkin |
| Konteyner Türü | Şişe Şişe |
| Üretici Bölüm Numarası | NAPBM180 |
| Total Services Per Container | 180.0 |
| Model Numarası | NAPBM180 |
| 1. | 2.75 x 2.75 x 4.75 inç |
| Adı | WARMAPE |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
-
200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSWYHQBB4HGKE34 |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Naproxen sodyum |
Barcode |
369452284254 |
Tags |
Our A+ Health Naproxen Sodium back & Muscle pain capsules are designed to reduce fever symptoms and provide 12-hour relief from minor pains due to headaches, toothaches, backaches, menstrual cramps, the common cold, arthritis, muscle aches and soreness. Pain is a signal from your body that something needs attention and can be helpful in diagnosing a physical condition. When that pain impacts daily life, treatment with an over-the-counter anti-inflammatory may be recommended. Naproxen Sodium is an NSAID (nonsteroidal anti-inflammatory drug) that is designed to reduce fever symptoms quickly and alleviate aches, pain and inflammation. A+ Health Naproxen Sodium Back & Muscle pain capsules contain the active ingredient Naproxen 220mg, which compares to the active ingredient in Aleve Back & Muscle pain. The Naproxen is in liquid form and contained inside a capsule, providing fast-acting relief in an easy-to-swallow capsule. Whether you have minor arthritis pain or other aches or pains, you can find relief with A+ Health Naproxen Sodium Back & Muscle Pain. Contains 180 capsules.
Önemli bilgi
Güvenlik Bilgileri
Alerji uyarısı: Naproxen sodyum ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler şunları içerebilir: hives, yüz şişme, astım (wheezing), şok, cilt kırmızı, döküntü, dövme, dövme. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans daha yüksektir: 60 yaşında veya daha yaşlı, mide ülserleri veya kanama problemleri vardı, bu ürünü kullanırken her gün daha fazla veya daha uzun bir süre için reçeteli veya reçetesiz NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri), 3 veya daha fazla alkolik içecekler aldı. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Kullanmayın: Hiç başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahip olsaydınız; daha önce veya kalp ameliyatından sonra. Daha önce bir doktora sorun: mide kanama uyarısı sizin için geçerlidir, mide problemlerinin geçmişiniz var, kalp yanığı gibi, yüksek kan basıncınız, kalp hastalığınız, karaciğer cirrhoz, böbrek hastalığı, astım, ya da bir vuruşunuz var, ağrı kesicileri veya ateş azaltıcıları almaktan ciddi yan etkiler var. Daha önce bir doktor veya eczacıya sorunEğer varsa: bir doktorun herhangi bir ciddi durumda bakımı altında, kalp krizi veya darbe için aspirin almak, çünkü naproxen bu aspirinin faydasını azaltabilir, başka bir ilaç alabilir. Bu ürünü kullanarak mide üzgünü meydana gelirse yiyecek veya sütle alınır. Kullanımı durdurun ve bir doktora sorun: mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimlesiniz, baygın kanınız var, kanlı veya siyah taburlar var, daha iyi olmaz mide ağrıları var, kalp problemlerinin veya inme belirtileri var, göğüs ağrısı, nefes nefes alma, bir parça veya vücut tarafında zayıflık, şişkin konuşma, bacak şişirme, ağrı daha kötüleşir veya 10 günden daha kötüleşir, ateş daha kötüleşir veya 3 günden daha fazla sürer, kırmızı şişirirme veya şişirme veya şişirme veya acı çekiyorsunuz. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında naproxen sodyum kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilemez, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. Bionfarkında, birçok tüketicinin ürünlerimizi tükettiği ve bu ürünlerin güvenli ve etkili olmasını sağlamak istiyoruz. Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya olumsuz bir olay veya herhangi bir endişe bildirmek istiyorsanızÜrün kalitesi ile ilgili olarak lütfen 1-888-235-2466 arayın veya bir e-posta gönder [email protected]Bir temsilci 2 iş günü içinde sizinle irtibata geçecek.
Malzemeler
Naproxen sodyum 220 mg
Yol Tarifi
Yol: Daha fazla yönlendirilmeyin; en küçük etkili doz kullanılmalıdır. Her doz ile dolu bir bardak su iç. Yemekle alınırsa, bu ürün daha uzun çalışmak için alabilir. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve daha yaşlı: 1 kapsülü her 8 ila 12 saat sürer; ilk dozda 2 kapsül alabilir; 8 ila 12 saat içinde 2 kapsülü geçmeyin; 24 saat içinde 3 kapsülü geçemezsiniz. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora sorun.
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Ürün Boyutu
2.75 x 2.75 x 4.75 inç; 9.6
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.









