İçereği Atla
GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, Pain Reliever ve Ateş Tespiti, Easy Open Cap, 100 Count

Price:

11,87 €


GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, Pain Reliever ve Ateş Tespiti, Easy Open Cap, 100 Count

https://nutricity.cy/shop/brswygq6bv7bactl-goodsense-extra-strength-acetaminophen-caplets-500-mg-pain-reliever-ve-ates-tespiti-easy-open-cap-100-count-57966 https://nutricity.cy/web/image/product.template/57966/image_1920?unique=b750016
(0 review)
12 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 16-05-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIENT: GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg'ın aktif bileşeni 500 mg. Ekstra Güçlü Tylenol Caplets'in aktif bileşeni ile karşılaştırın.
  • PAIN RELIEVER AND FEVER REDUCER: Temporly, küçük aches ve ağrıları nedeniyle rahatlatır: ortak soğuk, baş ağrısı, sırt ağrısı, küçük artrit ağrısı, diş ağrısı, kas aches ve premenstrual ve menl cramps. Ayrıca geçici olarak ateşi azaltır.
  • EASY TO SWALLOW: Bu kolay-to-swallow caplets üzerinde hızlı hareket eden baş ağrısı ve ateş rahatlaması için. GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl boyunca acı kesici ve ateş azaltıcı olarak kullanılabilir.
  • EXTRA STRENGTH PAIN RELIEF: Ağrının elindeyken, küçük görevler bile zor olabilir. GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, giderken uygun seyahat büyüklüğü paketlerinde güçlü, hızlı bir ağrı rahatlama sağlar.
  • ASPIRIN AND CAFFEINE FREE. GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, ihtiyacınız olan acı rahatlama ve ateş azaltımı sağlar ve yönlendirildiğinde güvenlidir. Bu ürün glutensizdir.

11,87 € 11.87 EUR 11,87 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,12 € / Units)
6 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Hypromellose, Povidone, Glycol, Pregelatinized Starch, corn starch*, croscarmellose sodium*, sodium starch glycolate*, Active Ingredient (in each caplet): Acetaminophen 500 mg. Inactive Ingredients: carnauba wax, stearic acid. (*may contain one or more of these ingredients)
Ürün için özel kullanımlar Soğuk Soğuk Soğuk, Ateş
Aktif Malzemeler Acetaminophen 500 Mg, pain reliever/fever reducer.
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Malzemeler Hypromellose, Gelatin, Povidone, Glycol, Corn Starch*, Aktif Malzemeler (her Caplet): Acetaminophen 500 Mg. Inaktif Malzemeler: Carnauba Wax, Croscarmellose sodyum*, sodyum Starch Glycolate*, Stearic Acid. (*may Contain One Or More Of These Materialss)
Brand Brand Brand Goodsense
Flavor gluten_free
Unit Count 100 Kont
Form Caplets
Ağırlık 3.04 söylentiler
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 50 50 50
Üretici yapımcı Us/PERS8
Boyut L x W x H 3.25 X 4.25 X 4.75 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
UPC 301131975091
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00301131975091
Paket Türü Adı Box Box
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Goodsense
Marka adı GoodSense
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Model Numarası Ad-bm11-54315
1. 3.25 x 4.25 x 4.75 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Back
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWYGQ6BV7BACTL
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
301131975091
Tags

 

Ekstra Kuvvet Tylenol aktif madde ile karşılaştırın. Küçük aches ve ağrılar veya ateş sizi aşağı sürükleyiyor mu? GoodSense Extra Strength Acetaminophen Caplets 500 mg, giderken uygun seyahat büyüklüğü paketlerinde güçlü, hızlı bir ağrı rahatlama sağlar. Bu ekstra güç ağrı kesici ilacı, ortak soğuk, sırt ağrısı, dişache, baş ağrısı, aches, küçük artrit ağrısı, premenstrual ve menl cramps nedeniyle küçük aches ve ağrıları rahatlatır. Ayrıca geçici olarak ateşi azaltmaya yardımcı olur. Baskılı kese yırtık veya punktured ise kullanmayın. Bu paket, genç çocuklar olmadan hane içindir.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, alırsan oluşabilir: 24 saat içinde acetaminophen'nin 4.000 mg'dan fazlası; bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkollü içecekler. Alerji uyarısı: Acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: cilt kırmızısı; sular; döküntü. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Kullanmayın: acetaminophen içeren başka bir ilaç (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen'i içerdiğinden emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun; bu ürüne veya bileşenlerin herhangi birine alerjik bir reaksiyon varsa. karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun. Bir doktor ya da farmakist daha önce, eğer kan incelenmiş ilaç savaşını alıyorsanız. Kullanımı durdurun ve bir doktora sorun: ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürer; ateş daha kötüleşir veya 3 günden daha fazla sürer; yeni semptomlar meydana gelir; kırmızılık veya şişlik mevcut. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım almak veya hemen hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçmek (1-800-222-1222). Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Malzemeler

Aktif bileşen (her caplet): Acetaminophen 500 mg. Aktif malzemeler: karnauba balmumu, mısır nişasta *, croscarmellose sodyum*, hippromelloz, polietilen glycol, povidone, pregelatinized nişasta, sodyum nişasta glycolate*, stearic asit. (*bel bu malzemelerden bir veya daha fazlasını içerir)

Yol Tarifi

Baştan daha fazla almayın (aşırı uyarıya bakın); yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: son 6 saat boyunca 2 caplets alın; bir doktor tarafından yönlendirilmediği sürece, 24 saat içinde 6'dan fazla caplets almayın; 12 yaşın altındaki çocuklar için kullanma.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

3.25 x 4.25 x 4.75 inç; 3.04

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.