İçereği Atla
A+Sağlık Dye-Free Ibuprofen 200 Mg Mini Softgels, Pain Reliever/Fever Function (NSAID), 180 Count Count

Price:

11,91 €


A+Sağlık Dye-Free Ibuprofen 200 Mg Mini Softgels, Pain Reliever/Fever Function (NSAID), 180 Count Count

https://nutricity.cy/shop/brswygiqcicgogtx-a-saglik-dye-free-ibuprofen-200-mg-mini-softgels-pain-reliever-fever-function-nsaid-180-count-count-62046 https://nutricity.cy/web/image/product.template/62046/image_1920?unique=3afc716
(0 review)
14 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 12-11-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIENT IBUPROFEN 200MG: Aktif bileşen Ibuprofen 200 mg (steroid karşıtı anti-inflamatuar ilaç) kolay bir kapsülde - Motrin IB Liquid Gels'te aktif madde için
  • SMALLER THAN REGULAR SOFTGELS: A+ Sağlık Ibuprofen Dye-Free Mini Softgels, normal Ibuprofen Softgels'imizden yaklaşık% 25 daha küçük, yutmak için aynı hızlı müdahale sağlar. Bu boya içermeyen yumuşaklonlar, boyalara ve hassasiyetlere sahip olanlar için harikadır.
  • PAIN RELIEF: Temporly ateşi azaltır ve baş ağrısı, diş ağrısı, sırt ağrısı, menajerler, ortak soğuk, kas aches ve küçük artrit acısını azaltır.
  • DYE-FREE: Contains 180 dye-free, mini liquid-filled capsules, perfect for temporary relief from most common aches and pains while you’re on-the-go. Find pain relief without necessary dyes.
  • EASY TO SWALLOW: Acı çekmenize izin vermeyin! Küçük Boyutlu yumuşakgeller büyük bir hapın engelini geçmiş olmanıza yardımcı olur, böylece takip edebilirsiniz

11,91 € 11.91 EUR 11,91 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,07 € / Units)
3 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Age Range (Description)
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Renkli Renk
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Özel Malzemeler
  • UPC
  • Paket Bilgileri
  • Flavor
  • Form
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Unit Count
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Total Services Per Container
  • Malzeme Özellikleri
  • Model Numarası
  • 1.

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Ürün Faydaları Menstrual Cramps, Ayrıca, Backache, Muscular Aches, Ortak Soğuk Soğuk Soğuk, Reduces fever and relieves minor aches and pains due to headache, and minor pain of arthritis
Malzemeler Temizlenmiş su, Potasyum Hidroxide, Glycol, Pharmaceutical Ink, sorbitan and sorbitol., Active ingredient: Solubilized ibuprofen equal to 200 mg ibuprofen (NSAID)* (present as the free acid and potassium salt) *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: gelatin
Ürün için özel kullanımlar Ateş, Arthritis, Kas Ağrısı, Erkekler, Ortak Ağrı
Malzemeler Purified Purified, Glycol, Potasyum Hidroxide, İlaç Ink, Sorbitan And Sorbitol, Aktif Malzemeler: Solubilized Ibuprofen Equal To 200 Mg Ibuprofen (nsaid)* ( Free Acid And Pyum Salt) *steroid Anti-Inflammatory Drug.Inaktif Malzemeler: Gelatin
Brand Brand Brand A+health
Flavor Selam
Unit Count 180.0 Kont
Form Yumuşak
Ağırlık 0.25 Pounds
Age Range (Description) Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Softgels
Renkli Renk Dye Free
Üretici yapımcı Bionpharma Inc.
Boyut L x W x H 2 X 2 X 4 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Özel Malzemeler Ibuprofen
UPC 369452302255
Paket Bilgileri Şişe Şişe
Flavor Unflavor
Form Yumuşak
Ürün Türü Beslenme Tamamı
Unit Count 180.0 Kont
Brand Brand Brand A+health
Marka adı A+Health
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası IBU-DFMINI180
Total Services Per Container 60 60 60
Malzeme Özellikleri Yapay Renkler Yok
Model Numarası IBU-DFMINI180
1. 2 x 2 x 4 inç
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWYGIQCICGOGTX
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
369452302255
Tags

 

A+ Sağlık Ibuprofen Dye-Free Mini Softgels, ateş belirtileri azaltmak ve baş ağrısı, diş ağrısı, sırt ağrısı, menajer cramps, ortak soğuk, kas aches ve küçük artrit ağrısı nedeniyle geçici bir rahatlama sağlamak için tasarlanmıştır. A+ Health Ibuprofen Dye-Free Mini Softgels, Motrin IB Liquid Gels'teki aktif maddeyle karşılaştıran aktif maddeyi içerir. Ibuprofen, ateş belirtileri azaltmak ve aches, ağrı ve inflamasyonu azaltmak için tasarlanmış bir NSAID. ibuprofen sıvı şeklindedir ve yumuşak birgel kapsülü içinde bulunur ve kolay bir mini yumuşakgelde hızlı bir şekilde rahatlama sağlar. Bu boya içermeyen yumuşaklonlar, boyalara ve hassasiyetlere sahip olanlar için harikadır. Küçük artrit ağrınız veya diğer ağrılarınız olsun, A+ Health Ibuprofen Dye-Free Mini Softgels ile rahatlamayı bulabilirsiniz. Kullanımdan önce tam paketi okuyun. 180 yumuşakgeller. FDA Feragatname: Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün teşhis, tedavi, tedavi veya herhangi bir şeyin önlenmesi amaçlanmamıştır.Hastalık.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Alerji uyarısı: Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler şunları içerebilir: hives yüz şişme astım (wheezing) şok cilt kırmızı dökülüyor Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. 60 yaşındaysanız veya daha yaşlıysanız, mide ülserleri veya kanama sorunları her gün daha ince bir kan alır (antikoagulant) veya steroid ilacı reçeteli veya reçetesiz NSAIDs [aspirin, ibuprofen, naproxen, ya da diğerleri), bu ürünü kullanarak her gün 3 veya daha fazla alkolik içecekler alır. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Hiç başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahip olsaydınız kullanmayın; daha önce veya kalp ameliyatından sonra. Bir doktora mide kanama uyarısı sizin için geçerliysen; ağrı kesici veya ateş azaltıcılarından kaynaklanan problemlere veya ciddi yan etkilere sahipsin; kalp yanığı gibi mide problemlerinin geçmişine sahipsiniz; yüksek kan basıncına sahipsiniz, kalp hastalığına, karaciğer cirrhozine, böbrek hastalığına, astıma, ya da bir vuruşa sahipsin; bir diuretik alıyorsunuz. Bir doktor veya farmakist daha önce kullanımın altındaysanızDoktorun herhangi bir ciddi koşul için bakımı; kalp krizi veya vuruş için aspirin almak, çünkü ibuprofen bu aspirinin faydasını azaltabilir; başka bir ilaç alabilir. Bu ürünü kullanarak mide üzgünü meydana gelirse yiyecek veya sütle alınır. Bir doktorun mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimlemesini durdurun: Kalp problemlerinin veya inme belirtileriniz var: Lanet acı, nefes alma, vücudun bir parçası veya tarafında zayıf konuşma, bacak şişirme, ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürer, ateş daha kötüleşir veya 3 günden fazla sürer, kırmızılık veya şişirme ağrılı alanda mevcut, herhangi bir yeni belirtiler ortaya çıkar. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle 20 hafta veya daha sonra hamilelikte ibuprofen kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilir, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. Bionfarkında, birçok tüketicinin ürünlerimizi tükettiği ve bu ürünlerin güvenli ve etkili olmasını sağlamak istiyoruz. Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya ürün kalitesi ile ilgili olumsuz bir olay veya herhangi bir endişe bildirmek istiyorsanız, lütfen 1-888-235-2466 veya bir e-posta gönder [email protected]Bir temsilci 2 iş günü içinde sizinle irtibata geçecek.

Malzemeler

Aktif madde: Solubilized ibuprofen 200 mg ibuprofen'e eşit (NSAID)* (eski asit ve potasyum tuzu olarak temsil edilir) *steroid anti-inflamatuar ilaç. Aktif malzemeler: jelatin, farmasötik ink, polietilen glycol, potasyum Hidroxide, temizlenmiş su, büyücü ve büyücü.

Yol Tarifi

Yol: Daha fazla yönlendirilmeyin; en küçük etkili doz kullanılmalıdır. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl boyunca: semptomlar devam ederken her 4 ila 6 saat boyunca 1 kapsül alın; eğer ağrı veya ateş 1 kapsüle cevap vermezse, 2 kapsül kullanılabilir. 24 saat içinde 6 kapsülü aşma, bir doktor tarafından yönlendirilmediğinde. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora sorun.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2 x 2 x 4 inç; 4 yorum

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.