İçereği Atla
Zyrtec 24 Saat Antihistamin Tablet Için 10 mg Cetirizine HCl ile Kapalı ve Açık Alerjiler Tıp, 60 sayı.

Price:

33,57 €


Zyrtec 24 Saat Antihistamin Tablet Için 10 mg Cetirizine HCl ile Kapalı ve Açık Alerjiler Tıp, 60 sayı.

https://nutricity.cy/shop/brswyga7cmdrmhta-zyrtec-24-saat-antihistamin-tablet-icin-10-mg-cetirizine-hcl-ile-kapali-ve-acik-alerjiler-tip-60-sayi-89345 https://nutricity.cy/web/image/product.template/89345/image_1920?unique=ae6c171
(0 review)
5 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 27-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 60-say şişe Zyrtec 24 Saat Antivirüsler ile Zyrtec 24 Saat Antizine HCl, runny burun, sneezing, itchy, suy gözler ve burun ve boğaz ağrısı ve boğaz ağrısı da dahil olmak üzere en kötü kapalı ve açık alerji belirtilerinin güçlü bir rahatlamasını sağlar.
  • Bu güçlü antihistamin, her anti-allerji tabletinde, toz, kalıp ve pet dander'in yanı sıra ağaç anketine neden olan açık mevsimsel alerjiler ve otlar ve otlar, otlar ve otlar
  • Get effective hay fever& seasonal allergy relief & relief from other upper respiratory allergies with the 24-hour allergy medicine from Zyrtec, the #1 allergist-recommended brand among over the counter oral antihistamines
  • Bu 6 yaşında ve yaşlı için uygun olan bu alerji ilacı, sertirizine HCl ile güçlü, kapalı ve açık alerjilerden tam 24 saat boyunca sadece tek bir dozda tam 24 saat boyunca verimli bir rahatlama sağlar.
  • These prescription-strength cetirizine HCl allergy medicine tablets work fast* & stay strong by providing all-day relief from your allergies. Zyrtec Allergy Tabs are HSA and FSA eligible, check with your plan for complete coverage details

33,57 € 33.57 EUR 33,57 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,56 € / Units)
4 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Net Content Kilo
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Item Nype Name
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Alerjik Tıp
Dosage Form Tabletler, Capsules
Bileşenleri dahil Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More, 60 ct
Malzemeler Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Polyzen Glycol, Lactose Monohydrate, Active ingredient (in each tablet): Purpose Cetirizine HCl 10 mg ..................................... Antihistamine Inactive ingredients: colloidal silicon dioxide
Model Adı 60 Ct, Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More
Malzemeler Hypromellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Magnezyum Stearate, Lactose Monohidrat, Glycol, Croscarmellose, Aktif Malzemeler (her tablette): Amaç Cetirizine Hcl 10 Mg .............. Antihistamin Inaktif Malzemeler: Colloidal Dioksit
Item Nype Name Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More, 60 ct
Unit Count 60.0 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 10 Milligram
Ürün Faydaları Alerji Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Kenvue
Ürün Türü Allergy Medicine
Ürün için özel kullanımlar Alerjiler
Aktif Malzemeler Hydrochloride
UPC 300450206602
Paket Türü Adı Blister
Hedef seyirci Unisex-Adults
Net İçerik 60 Kont
Brand Brand Brand Zyrtec
Ürün Türü İlaçlar
Net Content Kilo 0.08 Pounds
Marka adı Zyrtec
Age Range Description 6 years of age and older
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 1686990
Model Numarası 1686990
1. 1.69 x 4.3 x 4.56 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Eyes
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWYGA7CMDRMHTA
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Alerjik Tıp
Barcode
300450206602
Tags

 

Zyrtec Antioksit Tıp Tabletleri mevsimsel alerjilerden, evcil hayvan alerjilerinden ve daha fazlası dahil olmak üzere en kötü kapalı ve açık alerji belirtilerinizi rahatlatır. Antihistamin tableti başına sertirizine hidrochloridlerin 10 miligramları, bu reçeteli alerji ilacı, saman ateşinin ve diğer üst solunum alerjilerinin ortak belirtilerinden 24 saat boyunca yardım sağlar. OTC oral antihistaminler arasında #1 allergist-recommended markadan, tüm gün anti-allerji tabletleri toz, kalıp ve evcil hayvan dander tarafından verilen iç alerjileri etkin bir şekilde tedavi eder ve ağaç kirleticilerinden dışlanırlar. Hızlı ve etkili alerji semptomu rahatlaması için, bu 24 saat alerji ilacı saat 1'de çalışmaya başlar ve ertesi gün tekrar aldığınızda iki kez çalışır. 6 yaş ve üstü için uygun olarak, Zyrtec Tabletleri en kötü alerjinizden kalıcı bir rahatlama sunuyorBelirtiler.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Bu ürüne veya herhangi birine alerjik bir reaksiyon yoksa hidroxyzine içeren antihistaminizme sahip olsaydınız kullanmayın. karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa önce bir doktora sorun. Doktorunuz, ölü bir doza ihtiyacınız olup olmadığını belirlemelidir. Bir doktor veya farmakiste daha önce sakinleştiriciler veya sedatifler alıyorsanız sorun. Bu ürünü kullanırken SIS drowsiness meydana gelebilir ÖRT alkol, sedatives ve sakinleştiriciler, bir motor aracı veya işletim makineyi kullanırken dikkatli olabilirler ve bu ürüne alerjik bir reaksiyon olup olmadığını sorun. Seek tıbbi hemen yardımcı olur. Hamile veya anne sütü: Eğer emzirme: hamileyse tavsiye edilmez: kullanmadan önce sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222)

Malzemeler

Aktif madde (her tablette): Amaç Cetirizine HCl 10 mg ........ Antihistamin Inaktif malzemeler: colloidal silikon dioksit, croscarmellose sodyum, hipnoz monohidrat, magnezyum stearate, mikrokristal hücreli hücreli, polinoterapi, titanyum dioksit

Yol Tarifi

Önemli: Kullanmadan önce tüm ürün bilgilerini okuyun. Bu kutuyu önemli bilgiler için tut. Yetişkinler ve çocuklar 6 yıl ve günde bir 10 mg tablet üzerinde; 24 saat içinde bir 10 mg tabletten fazla almayın. 5 mg ürün daha az şiddetli semptomlar için uygun olabilir. Yetişkinler 65 yıl ve 6 yaşın altındaki bir doktor çocuğu, karaciğer veya böbrek hastalığı olan bir doktor diğer bilgi mağazasından 20° ila 25°C arasında (68° to 77°F) KAY, “Güvenlikınız için iç mühürlenmişse kullanmaz mı? 1-800-343-7805 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.