İçereği Atla
GoodSense Ibuprofen Tabletleri, 200 mg, Ağrı Reliever ve Ateşi, 100 Kont

Price:

11,87 €


GoodSense Ibuprofen Tabletleri, 200 mg, Ağrı Reliever ve Ateşi, 100 Kont

https://nutricity.cy/shop/brswkh35cecqo3qu-goodsense-ibuprofen-tabletleri-200-mg-agri-reliever-ve-atesi-100-kont-73913 https://nutricity.cy/web/image/product.template/73913/image_1920?unique=e206f3e
(0 review)
15 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 24-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIENT: GoodSense Ibuprofen Tabletlerinin aktif bileşeni 200 mg of ibuprofen, nonsteroidal anti-inflamatuar ilaç (NSAID), ağrı kesici ve ateş azaltıcı, Advil aktif malzeme karşılaştırması
  • ON-THE-GO PAIN RELIEF: Ibuprofen paketleri on-go ağrı rahatlaması için uygun bir çözümdür. Her paket 2 ibuprofen tablet içerir.
  • PAIN RELIEVER AND FEVER REDUCER: baş ağrısı, kas aches, artrit, dişache, sırtache, ortak soğuk ve düzensiz haçlar nedeniyle küçük aches ve ağrıların geçici rahatlamasını sağlayın. Ayrıca geçici olarak ateşi azaltır.
  • NONSTEROIDAL ANTI-INFLAMMUVY DRUG (NSAID): Ağrıya zor olan bir ilaça ihtiyacınız olduğunda, GoodSense Ibuprofen Tabletlere, 200 mg rahatlamaya dönün.
  • COATED TABLETS: Bu kapaklı tabletler, yetişkinler ve çocuklar için küçük vücut aches ve ağrıları rahatlatmak için glutensiz bir seçimdir 12 ve üstü.

11,87 € 11.87 EUR 11,87 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,12 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Malzemeler Hypromellose, Stearic Asit, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Corn Starch, Glycol, Polysorbate 80, Titanyum Dioksit., iron oxide yellow, iron oxide red, Active ingredient (in each tablet): Ibuprofen 200 mg (NSAID)* *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: colloidal silicon dioxide
Ürün için özel kullanımlar Soğuk Soğuk Soğuk, Ateş, Arthritis
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Malzemeler Hypromellose, Icrokristal Hücre, Dioksit., Corn Starch, Stearic Asit, Polysorbate 80, Glycol, Croscarmellose, Demirtaş, Demir Çimentosı Sarı, Aktif Malzemeler (her tablette): Ibuprofen 200 Mg (nsaid)* *steral Anti-Inflammatory Drug. Inaktif Malzemeler: Colloidal Silikon Dioksit
Brand Brand Brand Goodsense
Flavor gluten_free
Unit Count 100 Kont
Form Tabletler
Ağırlık 0.13 Pounds
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 2 2
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Us/PERS8
Boyut L x W x H 3.25 X 4.25 X 4.75 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Aktif Malzemeler Ibuprofen
UPC 301131212097
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00301131212097
Paket Türü Adı Box Box
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Goodsense
Marka adı GoodSense
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
1. 3.25 x 4.25 x 4.75 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Back
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWKH35CECQO3QU
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
301131212097
Tags

 

Advil aktif bileşeni ile karşılaştırın. Neden vücut aches ve ağrıları sizi yavaşlatsın? GoodSense Ibuprofen Tabletler 200 mg güvenebileceğiniz güçlü bir ağrı rahatlama sağlar. Vücudun aches ve ağrılarının geçici rahatlaması için kullanın. Asteroid olmayan anti-inflamatuar bir ilaç (NSAID), ibuprofen, OTC'nin sırt ağrısı için aktif bileşeni tavsiye ettiği bir doktordur (ABD'nin bağımsız bir piyasa araştırma firması tarafından araştırılan doktorlar). Yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve üstü. Bir reçete olmadan proven pain rahatlama. Gluten ücretsiz. Kapıyı açmak kolay. Bu PACKAGE IS FOR HOUSEHOLDS WITHOUT YOUNG ÇOCUKREN.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Uyarılar: Antivirüs uyarıları: Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler şunları içerebilir: hives; yüz şişlik; astım (kırıklık); şok; cilt kırmızısı; döküntü; sular. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans daha yüksektir: 60 yaşında veya daha yaşlı; mide ülserleri veya kanama problemleri vardı; bu ürünü kullanırken her gün kan incelenir (antikoagulant) veya steroid ilacı; reçeteli veya nonprescription NSAIDs [aspirin, ibuprofen, naproxen, ya da diğerleri]; bu ürünü kullanarak her gün 3 veya daha fazla alkollü içecekler alın; daha fazla veya daha uzun bir süre için daha fazla yönlendirilir. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Kullanmayın: Hiç ibuprofen veya başka herhangi bir ağrı kesici/fever azaltıcı için alerjik bir reaksiyon varsa; daha önce veya kalp cerrahisi sonrası. Daha önce bir doktor sorun veya ciddi yan etkileri ağrı kesici veya ateş azaltıcıları almaktan önce sorun; mide kanama uyarısı sizin için geçerlidir; kalp yanığı gibi mide problemlerinin tarihi var; yüksek kan basıncınız var, kalp hastalığınız, karaciğer cirrhosis, böbrek hastalığı, astım, ya da bir inme vardı; bir diuretik alıyorsun. Bir doktor ya daKullanılmadan önce farmakist: Kalp saldırısı veya vuruş için aspirin almak, çünkü ibuprofen bu aspirinin faydasını azaltabilir; bir doktorun herhangi bir ciddi durumda bakımı altında; başka bir ilaç almak. Bu ürünü kullanırken: mide üzülürse yiyecek veya sütle alın. Kullanımı durdurun ve bir doktora sorun: mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimleyin: baygın hissediyor; kan; kanlı veya siyah taburlar; daha iyi olmayan mide ağrıları var; kalp problemlerinin veya inme belirtileri var; herhangi bir rahatsızlık; bir parça veya vücut tarafında zayıflık; şişkin konuşma; bacak şişirme; ağrı daha kötüleşir veya 10 günden daha kötüleşir; ateş daha kötüleşir veya 3 günden daha fazla sürer; kırmızı şişirirme veya şişirme veya şişirme veya şişirme görülür; Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında ibuprofen kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilir, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin(1-800-222-1222).

Malzemeler

Aktif madde (her tablette): Ibuprofen 200 mg (NSAID)* *steroid anti-inflamatuar ilaç. İnaktif malzemeler: colloidal silikon dioksit, mısır nişasta, croscarmellose sodyum, hipnoz, demir oksit kırmızı, demir oksit sarısı, mikrokristal hücreli hücreli, polietilen 80, stearic asit, titanyum dioksit.

Yol Tarifi

Yol: yönlendirilmekten daha fazla almayın; en küçük etkili doz kullanılmalıdır. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve daha yaşlı: semptomlar devam ederken her 4 ila 6 saat sürer; eğer ağrı veya ateş 1 tablete cevap vermezse, 2 tablet kullanılmış olabilir; 24 saat içinde 6 tableti aşmaz, bir doktor tarafından yönlendirilmediğinde. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora sorun.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

3.25 x 4.25 x 4.75 inç; 2.08

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.