İçereği Atla
Excedrin Ekstra Güçlü Ağrı Ölçümü Caplets – Headache Relief – 100 Count

Price:

14,94 €


Excedrin Ekstra Güçlü Ağrı Ölçümü Caplets – Headache Relief – 100 Count

https://nutricity.cy/shop/brswkei3azyqefqv-excedrin-ekstra-guclu-agri-olcumu-caplets-headache-relief-100-count-75874 https://nutricity.cy/web/image/product.template/75874/image_1920?unique=9361d6b
(0 review)
5 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 14-02-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 100 Excedrin Ekstra Güçlü Ağrı Yardımı Bir şişe
  • Ekstra güç ağrısı baş ağrısı, soğuklar, menajerler, diş ağrıları, kas aches ve artritler ile ilişkili ağrı rahatlatır.
  • Excedrin Ekstra Kuvveti, baş ağrısı rahatlatmak için 3 şekilde çalışır: Ağrı sinyalleri, ağrı eşinizi yükseltir ve ağrı kesici etkisini artırmak için kafein kullanır.
  • Klinik olarak kanıtlanmış bir baş ağrısı olan yetişkinler için ağrı ilacı
  • Excedrin Ekstra Güçlü kapaklar, gelişmiş etki için iki ağrı kesici ve bir güçlendirme içerir
  • Uygun caplet formlarında mevcut ağrı kesicileri
  • Bazıları için, baş ağrısı 15 dakikada başlayabilir
  • HSA ve FSA uygun ürün

14,94 € 14.94 EUR 14,94 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,15 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Perylene Glycol, Carnauba, Hypromellose, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Polysorbate 20, Titanyum Dioksit., FD&C Blue 1, simethicone emulsion, Hidroxypropylcellulose, light mineral oil, sorbitan monolaurate, Pain Reliever Aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Active Ingredients: In Each Caplet: Acetaminophen 250 mg. Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID), Caffeine 65 mg. Purpose: Pain reliever, Pain reliever, (nonsteroidal anti-inflammatory drug)
Malzemeler Hypromellose, Icrokristal Hücre, Dioksit., Hidroxypropil, Stearic Asit, Carnaub, Povidone, Fd&c Blue 1, Perylene Glycol, Ağrı Reliever, Polysorbate 20, Simethicone, Sorbitan Monolaurate, Işık Mineral Yağı, (steroid Anti-Inflammatory Drug), Aktif Malzemeler: Her Caplet: Acetaminophen 250 Mg. Acetaminophen 250 Mg., aspirin 250 Mg (nsaid), Caffeine 65 Mg. Amaç: Ağrı Reliever, Ağrı Reliever Aid. Inaktif Malzemeler: Benzoic Asit
Brand Brand Brand Excedrin
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Tablet Tablet
Ürün Faydaları Headache Relief
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 2 X 2 X 4.3 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Headache
Aktif Malzemeler Caffeine
UPC 300672000910
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300672000910
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Excedrin
Net İçerik 100 Count
Marka adı Excedrin
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 60000000128887
Model Numarası 60000000128887
1. 2 x 2 x 4.3 inç
Ek Özellikler Targeted
Hedef Body Part Stomach
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWKEI3AZYQEFQV
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300672000910
Tags

 

Excedrin Ekstra Güçlü Ağrı Ölçümü Caplets klinik olarak kanıtlanmış baş ağrısı rahatlamasını sağlar. Excedrin baş ağrılarını rahatlatmak için 3 şekilde çalışır: ağrı sinyalleri engeller, ağrı eşinizi yükseltir ve ağrı kesici etkisini artırmak için kafein kullanır. Uygun caplet şeklinde kullanılabilir, bu yazı dışı ağrı kesici ilacı sizin yaptığınız kadar zor çalışır, aspirin ve acetaminophen ile kafeinle birleştirir. Bu aktif malzemeler iki ağrı kesici ile güçlü bir formül yaratır ve baş ağrısı, soğuklar, premenstrual ve menl cramps, artrit, diş ağrısı ve kas ağrısı sunar. Bazıları için, bu Excedrin ekstra güç ağrı kesici ile baş ağrısı 15 dakikada başlayabilir. Excedrin ile hızlı baş ağrısı alın, baş ağrısı uzmanı.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Reye'nin sendromu: Tavuk pox veya grip benzeri belirtilerden gelen çocuklar ve gençler bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanırken, eğer bulantı ve kusma ile ilgili değişiklikler gerçekleşirse, bir doktora danışın çünkü bu semptomlar Reye sendromunun erken bir işareti olabilir, nadir ama ciddi bir hastalık. Alerji uyarısı: Acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: cilt kırmızı, kabarık veya döküntü. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Alerji Uyarısı: aspirin, ağır bir alerjik reaksiyona neden olabilir: hives, yüz şişlik, astım (wheezing) veya şok. Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, alırsan meydana gelebilir: 24 saat içinde 8 kapaktan daha fazlası, bu ürün kullanırken diğer ilaçlarla veya 3 veya daha fazla alkollü içeceklerle. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans daha yüksektir: 60 yaşında veya daha yaşlı, mide ülserleri veya kanama problemleri vardı, bu ürünü kullanırken veya daha fazla veya steroid ilacı almak, reçeteli veya reçetesiz NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri), 3 veya daha fazla alkolik içeceklerini almak veya daha uzun bir süre daha yönlendirilmek. Caffeine uyarısı: Bu ürünün önerilen dozu bir bardak kadar kafein içerirKahve. Bu ürünü alırken kafein içeren ilaçlar, yiyecekler veya içeceklerin kullanımını sınırlayın, çünkü çok fazla kafein sinir bozucu, rahatsız edici, uykusuzluk ve bazen hızlı kalp yenebilir. Hiç acetaminophen, aspirin veya başka herhangi bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahipseniz kullanmayın. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun, mide kanaması uyarı sizin için geçerlidir, kalp yanığı gibi mide problemlerinin bir geçmişiniz vardır, yüksek kan basıncınız, kalp hastalığınız, karaciğer cirrhoz veya böbrek hastalığınız, bir diuretik alırsınız veya astımınız var. Diyabet, gout veya artrit için reçeteli bir ilaç alıyorsanız önce bir doktor veya eczacıya sorun. Başka bir ilaç alıyorsanız önce bir doktor veya eczacıya sorun ya da ciddi bir koşul için bir doktorun bakımı altındadır. Bir alerjik reaksiyon meydana gelirse bir doktor kullanmayı durdurun. Seek tıbbi hemen yardımcı olur. mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimleyip bir doktora sorun: baygın, vomit kanı hissedin, kanlı ya da siyah dışkılar var ya da daha iyi alamayacak mide ağrısına sahip olun. Kullanımı durdurun ve kulaklara ya da işitme kaybı ortaya çıkarsa bir doktora sorun, acı alan kırmızı veya şişir, ağrı daha kötüleşir veya 10 günden daha uzun sürer, ateş daha kötüleşir veya devam eder.3 günden fazla, ya da herhangi bir yeni semptomlar meydana gelir. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında aspirin kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilmedi, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. Hızlı tıbbi dikkat, herhangi bir belirtisi veya semptomları fark etmezseniz bile yetişkinler için de önemlidir.

Malzemeler

Active Ingredients: In Each Caplet: Acetaminophen 250 mg. Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID), Caffeine 65 mg. Purpose: Pain reliever, Pain reliever, (nonsteroidal anti-inflammatory drug); Pain reliever aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Carnauba Wax, FD&C Blue 1, Hydroxypropylcellulose, Hypromellose, Light Mineral Oil, Microcrystalline Cellulose, Polysorbate 20, Povidone, Propylene Glycol, Simethicone Emulsion, Sorbitan Monolaurate, Stearic Acid, Titanium Dioxide.

Yasal Feragatname

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2 x 2 x 4.3 inç; 3.53

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.