İçereği Atla
Tylenol 8HR Arthritis Pain Relief Caplets, 650 mg Acetaminophen for Minor Arthritis & Ortak Ağrı, Ateş Tanımları, Genişletilmiş Yayın, Stomach'ta Nazi, 100 ct

Price:

14,60 €


Tylenol 8HR Arthritis Pain Relief Caplets, 650 mg Acetaminophen for Minor Arthritis & Ortak Ağrı, Ateş Tanımları, Genişletilmiş Yayın, Stomach'ta Nazi, 100 ct

https://nutricity.cy/shop/brswizl6cuiaoadu-tylenol-8hr-arthritis-pain-relief-caplets-650-mg-acetaminophen-for-minor-arthritis-ortak-agri-ates-tanimlari-genisletilmis-yayin-stomach-ta-nazi-100-ct-110620 https://nutricity.cy/web/image/product.template/110620/image_1920?unique=86c653a
(0 review)
6 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 02-04-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Arthritis ağrı rahatlaması: Acetaminophen 650 mg genişletilmiş sürüm formülü, küçük artrit ve eklem ağrıları için uzun süreli rahatlama sağlar, bileği, dizler, ayaklar, dirsler ve ayaklar; doz başına 8 saate kadar etkili
  • Acetaminophen formülü: Her caplet, artrit ağrısı rahatlaması için özel olarak tasarlanmış genişletilmiş bir sürümde 650 mg of acetaminophen içerir; aynı zamanda ihtiyaç duyulan ateşi azaltırken aynı zamanda ortak inflamasyon ve rahatsızlıkları azaltır.
  • Bi-kat teknolojisi: Ağrı yardımı hapları çift katmanlı bir tasarıma sahiptir - ilk katman hızlı bir rahatlama için hızlı bir şekilde serbest bırakılır, ikinci katman 8 saate kadar ağrı rahatlamayı genişletir; Rahatlık için mide üzerinde rahat
  • Safe & trusted: Aspirin-free, OTC pain relief pills are suitable for adults 18+; great safety profile when used as directed and won’t irritate the stomach like ibuprofen can.
  • Ürün detayları: Her şişe, acetaminophen 650 mg'ın 100 genişletilmiş kapak içerir; kökeni ülke: ABD; ağrı yardımı hapları aspirinsizdir ve etkili, uzun süreli artrit rahatlaması için tasarlanmıştır

14,60 € 14.6 EUR 14,60 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,15 € / Units)
5 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Povidone, Mikro Optik Hücre, sodyum nişastası glycolate, Triacetin, değiştirilmiş nişasta, Pregelatinized Starch, hydroxyethyl cellulose, powdered cellulose, Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 650 mg Purpose: Pain reliever/fever reducer. Inactive Ingredients Carnauba wax
Net İçerik 100 Count, 100 Tablet
Malzemeler Hypromellose, Stearate, Titanyum, Povidone, Pregelatinized Starch, Mikro Optik Hücre, Tozlu Hücre, Starch Glycolate, Modified Starch, Triacetin, Hydroxyethyl Hücreülose, Aktif Malzemeler (her Caplet) Acetaminophen 650 Mg Amaç: Ağrı Reliever/fever Tools. Inaktif Malzemeler Carnauba
Brand Brand Brand Tylenol
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Tabletler
Ağırlık 0.24 Pounds
Ürün Faydaları Arthritis Control
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 2.22 X 2.22 X 3.84 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Headache
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 885405856236 300450838216
Model Adı Tylenol
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450838216
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 3.84 Eyunces
Brand Brand Brand Tylenol
Marka adı Tylenol
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası ASINPRILAK2754
Model Numarası ASINPRILAK2754
1. 2.22 x 2.22 x 3.84 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Hands
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIZL6CUIAOADU
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
885405856236300450838216
Tags

 

Tylenol 8 Saat Arthritis Pain Relief Caplets, hızlı müdahale için tasarlanmış, küçük artrit ve eklem ağrılarının el, kollar, dizler, ayaklar ve ayaklar için geçici bir rahatlamadır. Her caplet, 650 mg genişletilmiş bir salıverme içeriyor, hızlı bir rahatlama için acil bir doz ve 8 saat süren bir destek için ikinci bir katman sağlıyor. Bu ağrı yardımı hapları yetişkinler için 18 yıl ve daha yaşlı ve midede naziktir. artrit ağrısı rahatlamasına ek olarak, bu kıvrıklar, sırt ağrısı rahatlama ürünleri, premenstrual ve menl kramps, baş ağrısı rahatlaması, dişache ve semptomlar ortak soğuk ile ilişkili. Bu tedarik, uzun süreli ortak ağrı rahatlama ve rahatlığı arayan aileler için idealdir. Bi-katlı tasarım hem hızlı hem de uzun süreli ağrı yönetimi sağlar, gün boyunca tutarlı rahatlamaya ihtiyaç duyanlar için uygun hale getirir. Aktif madde, acetaminophen 650 mg, yönlendirildiği zaman etkinliğini ve güvenlik profiline güvenmektedir. Yetişkinler her 8 saat boyunca iki caplets almalı ve bir doktor tarafından yönlendirilmeden 24 saat içinde altı caplets geçmemelidir. Tylenol 8 Hour Arthritis Pain Relief Caplets, aşırı mücadeleli bir ilaç, genişletilmiş sürüm teknolojisi ve çeşitli ortak rahatsızlıklar için güvenilir bir acı rahatlama ve ateş azaltımı sunmak için saygın bir marka. En uygun for optimalSonuçlar.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, 24 saat içinde 6 kapaktan fazla alırsan, bu ürünü kullanırken her gün acetaminophen 3 veya daha fazla alkol içeren diğer ilaçlarla maksimum günlük miktardır. Alerji uyarısı: acetaminophen şiddetli deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: Skin reddening Fırka Rash. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Eğer acetaminophen veya bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa. karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun. Bir doktor ya da farmakist daha önce, eğer kan incelenmiş ilaç savaşını alıyorsanız. Ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürerse bir doktor kullanmayı bırakın Ateş daha kötüleşir veya 3 günden fazla yeni semptomlar Redness veya şişme mevcuttur. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Indications

Temporarily relieves minor aches and pains due to: arthritis, the common cold, headache, toothache, muscular aches, backache, menstrual cramps

Malzemeler

Aktif Malzemeler (her caplet) Acetaminophen 650 mg Amaç: Ağrı kesici/fever azaltıcı. İnaktif Malzemeler Carnauba balmumu, hidroxyethyl hücreulose, hipnoz, hipaminelloz, magnezyum stearate, mikrokristal hücreli hücreli, değiştirilmiş nişasta, povidone, tozlanmış nişasta, nitrit, titanyum dioksit, triacetin

Yol Tarifi

Önerilenden daha fazlasını almayın (aşırı uyarıya bakın) Yetişkinler: Su Swallow ile her 8 saat boyunca 2 kapak alın; ezilme, çiğneme, bölme veya çözülme, 24 saat içinde 6 kapaktan fazla almayın Bir doktor tarafından yönlendirilmeden 10 günden fazla kullanmayın. 18 yaşın altında: 20-25oC (68-77oF) arasında bir doktora diğer bilgi mağazası sorun. "TYLENOL" ile iç mühürlenmiş veya eksik sorular veya yorumlar ile baskı yapmaz mı? 1-877-895-3665 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.22 x 2.22 x 3.84 inç; 3.84

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.