İçereği Atla
Çocuk Tylenol Liquid Oral Suspension Medicine, Acetaminophen Pain Reliever & Ateşleme, aspirin-, Ibuprofen- & Alkol Özgür, Cherry, 4 Fl. Oz

Price:

8,02 €


Çocuk Tylenol Liquid Oral Suspension Medicine, Acetaminophen Pain Reliever & Ateşleme, aspirin-, Ibuprofen- & Alkol Özgür, Cherry, 4 Fl. Oz

https://nutricity.cy/shop/brswiz34ob6wyhla-cocuk-tylenol-liquid-oral-suspension-medicine-acetaminophen-pain-reliever-atesleme-aspirin-ibuprofen-alkol-ozgur-cherry-4-fl-oz-121410 https://nutricity.cy/web/image/product.template/121410/image_1920?unique=60fe0de
(0 review)
5 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 19-11-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 4-fluid ounce bottle of Children's Tylenol Oral Suspension Pain + Fever Medicine with Acetaminophen in a cherry flavor to temporarily relieve cold & flu symptoms, including sore throat, headache & fever
  • This kids' cold & flu symptom medicine also helps relieve minor aches & pains, headache & temporarily reduces fever with an ibuprofen-, aspirin-, & alcohol-free formula
  • Each 5-milliliter dose of this oral suspension medicine contains 160 milligrams of the pain reliever & fever reducer acetaminophen for effective cold & flu symptom relief
  • Kids' liquid cold & flu medicine for children ages 2 to 11 years comes in a cherry flavor that is gentle on the tummy. Tylenol is the #1 pediatrician recommended brand for pain & fever relief & has been used by parents decade after decade
  • To use, find the right dose with cart on the package & if possible, use weight to dose; otherwise, use age. Use only the enclosed dosage cup specifically designed for use with this product, do not use any other dosing device

8,02 € 8.02 EUR 8,02 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(2,01 € / fl oz)
5 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Item Nype Name
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler glycerin, Sucralose, Fd&c Red No. 40, Purified Water, xanthan, lezzetler, sodyum benzoate, high fructose corn syrup, microcrystalline cellulose and carboxymethylcellulose sodium, sorbitol solution, Active ingredient (in each 5 mL) Acetaminophen 160 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients Anhydrous citric acid
Ürün için özel kullanımlar Soğuk Soğuk Soğuk, Flu, Ağrı Yardımı, Ayrıca, Headache, Sore Throat, Âdem
Aktif Malzemeler Acetaminophen, aspirin, Ibuprofen
Malzemeler Glycerin, Purified Water, Flavors, Süleyman, sodyum Benzoate, Xanthan Gum, Fd&c Red No. 40, Yüksek Fructose Corn Syrup, Mikrokristal Hücre ve Carboxy Mecellulose, Aktif Malzemeler (Her 5 ML) Acetaminophen 160 Mg Amaç Ağrı Reliever/fever Function Inactive Materialss Anhidrus Citric Acid, Sorbitol Çözüm
Flavor Cherry
Unit Count 4 Akışkanlar Eyunces
Form Sıvı
Ağırlık 4 Eyunces
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Bileşenleri dahil Acetaminophen 160 mg
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 1.8 X 2 X 5.1 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
UPC 300450123046
Model Adı Tylenol Medication
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450123046
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Kids
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 0.6 Eyunces
Brand Brand Brand Tylenol
Marka adı Tylenol
Age Range Description Kid Kid
Konteyner Türü Şişe Şişe
Model Numarası I00001558
1. 1.8 x 2 x 5.1 inches
Item Nype Name cold-and-flu-medications
Ek Özellikler Quick Pain Relief
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIZ34OB6WYHLA
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300450123046
Tags

 

2 ila 11 yaş arası çocuklar için eğiliminde olan çocuklar Tylenol Liquid Oral Suspension Medicine with Acetaminophen in a child-friendly Cherry taste provides geçici rahatlama from a range of cold and flu behavior, including fire, small aches and pains, dişache, baş ağrısı ve sore boğazı. Bu çocukların sıvı tıbbının her 5 litre dozu, ağrı kesicinin 160 miligramı ve ateşi geçici olarak ateşi azaltmaya ve ortak soğuk ve grip nedeniyle küçük aches ve ağrıları rahatlatmasına yardımcı olur. Bu çocukların soğuk ve grip semptom ilacı aynı zamanda bir çocuk dostu kiraz tadı geliyor ve ibuprofen-, aspirin- ve alkolsüzdür ve tummy üzerinde naziktir. 1. Pediatrik acı ve ateş rahatlaması için önerilen markadan, Çocuk Tylenol, etkili semptom rahatlaması için on yıl sonra ebeveynler tarafından kullanılmıştır.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, çocuğunuz 24 saat içinde 5 dozdan fazla alırsa, bu da acetaminophen Antivirüs uyarı içeren diğer ilaçlarla maksimum günlük miktardır: acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: Skin Reddening Fash Rash Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Sore boğaz uyarısı: Eğer boğaz şiddetliyse, 2 günden fazla devam eder veya ateşle takip edilir, baş ağrısı, acı, bulantı veya kusma, hemen bir doktora danışın. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Çocuğunuzun acetaminophen veya bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi biri, çocuğunuzun karaciğer hastalığı olup olmadığını kullanmadan önce bir doktor veya farmakiste sorunsa, çocuğunuzun kanını inceltme ilacı warfarinin Bu ürünü kullanırken önerilen dozları aşmayın (aşırı uyarıya bakın) Ağrı daha kötüleşir veya 5 günden fazla sürerse bir doktor kullanmayı bırakın veya 3 günden fazla süren Yeni semptomlar Redness veya şişme meydana gelir Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir.Çocuklar, herhangi bir belirtisi veya semptomları fark etmezseniz bile.

Indications

This product does not contain directions or complete warnings for adult use. do not give more than directed (see overdose warning) shake well before using mL = milliliter find right dose on chart. If possible, use weight to dose; otherwise, use age. remove the child protective cap and squeeze your child’s dose into the dosing cup repeat dose every 4 hours while symptoms last do not give more than 5 times in 24 hoursWeight (lb) Age (yr) Dose (mL)* under 24 (under 2 years): ask a doctor 24-35 (2-3 years): 5 mL 36-47 (4-5 years): 7.5 mL 48-59 (6-8 years): 10 mL 60-71 (9-10 years): 12.5 mL 72-95 (11 years): 15 mL * or as directed by a doctor Attention: use only enclosed dosing cup specifically designed for use with this product. Do not use any other dosing device. Other information each 5 mL contains: sodium 2 mg store between 20-25°C (68-77°F) Inactive ingredients anhydrous citric acid, FD&C red no. 33, FD&C blue no.1, flavors, glycerin, high fructose corn syrup, microcrystalline cellulose and carboxymethylcellulose sodium, purified water, sodium benzoate, sorbitol solution, sucralose, xanthan gum Questions or comments? call 1-800-458-1635 (toll-free) or 215-273-8755 (collect)

Malzemeler

Active ingredient (in each 5 mL) Acetaminophen 160 mg Purpose Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients Anhydrous citric acid, FD&C red no. 40, flavors, glycerin, high fructose corn syrup, microcrystalline cellulose and carboxymethylcellulose sodium, purified water, sodium benzoate, sorbitol solution, sucralose, xanthan gum

Yol Tarifi

ÖNEMLİ: Lütfen makyaj grafiğini görün veya çocuğunuzun doğru doz doz için bir doktora sorun Bu ürün yetişkin kullanım için yön veya tam uyarı içermez. Baştan daha fazlasını vermeyin (aşırı uyarıya bakın) mL = mililiter aşağıdaki tabloda doğru doz bul. Mümkünse, doz için ağırlık kullanın; aksi takdirde, yaş kullanın. Çocuğunuzun koruyucu kapağını çıkarın ve çocuğunuzun dozunu 2 yıl içinde sıkıştırın, doktor 24-35 lbs, 2-3 yıl, 5 mL 48-59 lbs, 6-8 yıl, 10 mL 60-71 lbs, 9-10 yıl, 12.5 mL 72-95 lbs, 11 yıl içinde, bir doktor 24-35 lbs, 2-3 yıl, 5 mL 36-47 lbs, 4-5 yıl, 7.5 $ Başka bir dosing cihazı kullanmayın. Diğer bilgiler Her 5 mL içerir: 20-25°C arasında sodyum 2 mg Store (68-77°F) Kutu açılırsa kullanmayın. “TYLENOL” ile kapatılmış veya eksik sorular veya yorumlar ile basılırsak kullanmayın? 1-800-45-1635 (siz) veya 215-273-8755(collect)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.8 x 2 x 5.1 inç; 0.6 yorum

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.