İçereği Atla
Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Ağrı Yardımı Ibuprofen 200 mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Joint Pain Relief - 50x2 Kaplamalı Tabletler

Price:

13,28 €


Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Ağrı Yardımı Ibuprofen 200 mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Joint Pain Relief - 50x2 Kaplamalı Tabletler

https://nutricity.cy/shop/brswiyt7capgg2dk-advil-agri-reliever-ve-atesleme-agri-yardimi-ibuprofen-200-mg-for-headache-backache-menstrual-pain-and-joint-pain-relief-50x2-kaplamali-tabletler-91936 https://nutricity.cy/web/image/product.template/91936/image_1920?unique=7aaf0c1
(0 review)
3 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 11-10-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fifty packs of 2 Advil Pain Reliever and Fever Reducer Coated Tablets, Pain Relief Medicine with Ibuprofen 2mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Joint Pain Relief
  • Advil ibuprofen pain reliever and fever reducer for adults provides longer lasting relief than Tylenol Extra Strength, targets pain at the sight of inflammation
  • New packaging for this fever medicine features 20 percent less plastic to keep nearly 5,000 pounds of plastic out of landfills
  • Headache pain relief, period pain relief, back pain medication and arthritis pain reliever that also provides menstrual pain relief for adults and children 12 years and older
  • Coated Advil tablets are easy to swallow pain relievers, providing relief that lasts for up to 6 hours- the perfect addition to your college dorm room essentials
  • Advil provides longer lasting relief than Tylenol Extra Strength and targets pain at the sight of inflammation
  • HSA ve FSA uygun ürün

13,28 € 13.28 EUR 13,28 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,13 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Adı
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı, Ateş Kontrolü, Headache Relief, Back Pain Relief
Bileşenleri dahil Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Pain Relief Medicine with Ibuprofen 200mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Joint Pain Relief - 50x2 Coated Tablets
Malzemeler Titanyum Dioksit, sodyum Lauril Sulfate, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, tilparaben, Croscarmellose, Corn Starch, Sucrose, propylparaben, sodyum Benzoate, Pregelatinized Starch, colloidal silicon dioxide, Pharmaceutical Glaze, Pharmaceutical Ink, Active Ingredients: (In Each Tablet) Ibuprofen 200mg (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive Ingredients: Acetylated Monoglycerides, Synthetic Iron Oxide, White Wax.
Ürün için özel kullanımlar Soğuk Soğuk Soğuk, Ateş, Arthritis, Kas Ağrısı, Erkekler, Ayrıca, Backache, Headache, Ortak Ağrı
Malzemeler Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Corn Starch, Stearic Asit, sodyum Lauril Sulfate, Povidone, Sucrose, sodyum Benzoate, Croscarmellose, İlaç camları, Pregelatinized Starch, Perylparaben, Colloidal Silikon Dioksit, Memparaben, İlaç Ink, White Wax., Inactive Materialss: Acetylated Monoglycerides, Sentetik Demir Membran, Aktif Malzemeler: (Her Tablette) Ibuprofen 200 mg (nsaid)*-Pain Reliever/fever Tools. *steroid Anti-Inflammatory Drug
Adı Advil Pain Reliever and Fever Reducer, Pain Relief Medicine with Ibuprofen 200mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Joint Pain Relief - 50x2 Coated Tablets
Brand Brand Brand Advil
Flavor ibuprofen
Unit Count 100 Kont
Form Tabletler
Ağırlık 6.91 Eyunces
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 5.63 X 6 X 3.5 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Aktif Malzemeler Ibuprofen
Model Adı Advil Pain Reliever Single Dose Packets
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305730154895
Paket Türü Adı Bag Bag Bag
Hedef seyirci Unisex-Adults
Net İçerik 100 Count
Brand Brand Brand Advil
Ürün Türü İlaçlar
Marka adı Advil
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Box Box
Model Numarası 305730154895
1. 5.63 x 6 x 3.5 inches
Ek Özellikler Advil coated tablets are small in size yet tough on pain.
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIYT7CAPGG2DK
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
00305730154895
Tags

 

Advil, başladığı acıyı durdurur, güçlü bir ağrı kesici sağlar. Bir baş ağrısınız olsun, kas ağrısı, sırt ağrısı, diş ağrısı, menajer ağrı, ortak ağrı veya ortak soğuktan gelen ağrılar var, Advil buna ihtiyaç duyduğunuz yerde rahatlama getiriyor. Yetişkinler için bu ortak ağrı ilacı, acı ve ateşe neden olan vücuttaki kimyasalları engellemek için bilimsel olarak tasarlanmıştır. Bu baş ağrısı tıbbının her tableti ibuprofen-200 mg, non-steroid anti-enflamatuar bir ilaç (NSAID). Ek ibuprofen tabletleri yutmak, 6 saate kadar süren rahatlama sağlamak için kolaydır. Bir Advil genellikle baş ağrısı için alır, kas ache rahatlama, ortak ağrı rahatlama veya küçük artrit ağrısı rahatlama. Advil'deki ilaç, doktorların kendi ağrıları ve ağrıları için en çok kullandıkları şeydir. Dünyanın en iyi satan ibuprofen markası Advil, 35 yıldan fazla süredir güvenli, etkili bir ağrı rahatlama sağladı. 2022 yılına kadar, Advil şişe başına% 20 daha az plastik ile yapılan daha sürdürülebilir ambalajlar, yaklaşık 500.000 pound plastik toprak dolumlarından uzak tutmak için kullanılacaktır. Üniversiteye güven ve stokla geri dönmeye hazır olun, akademik yıl boyunca hazır olduğunuz her şey için hazır olun. Advil'den daha sert bir acıda hiçbir şey daha güçlü değildir. (1) Un-prescription arasındaanalgesics

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Şişe kapağı altında mühürlenmişse " korumanız içinSealed" kırılır veya eksik. Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de insanlar aspirine alerjiktir. Belirtiler şunları içerebilir: Hives, Face Swelling, Asthma (wheezing), Şok, Skin Reddening, Rash, Blisters. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Lütfen tüm Uyarılar listesi için kullanmadan önce paketlemeyi okuyun.

Indications

Kullanımlar: Temporly, küçük aches ve ağrıları nedeniyle rahatlatır: baş ağrısı, dişache, sırt ağrısı, menajerler, ortak soğuk, kas aches, küçük artrit ağrısı, geçici olarak ateşi azaltır

Malzemeler

Aktif Malzemeler: (Her Tablette) Ibuprofen 200 mg (NSAID)* - Ağrı Reliever/Fever Solution. *steroid olmayan anti-inflamatuar ilaç; Inaktif Malzemeler: Acetylated Monoglycerides, Colloidal Silikon Dioksit, Corn Starch, Croscarmellose, Torchparaben, Micro Plantline Cellulose, Farmchild, Povidone, Pregelatinized Starch, Propylparaben, Lip Benzoate, sodyum Lauril Sulfate, Stearic Asit, Sucrose

Yol Tarifi

Yol: yönlendirilmekten daha fazla almayın. En küçük etkili doz kullanılmalıdır. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl boyunca: semptomlar devam ederken her 4 ila 6 saat boyunca 1 caplet alın. Ağrı veya ateş 1 caplet'e cevap vermezse, 2 caplets kullanılabilir. 24 saat içinde 6 caplets aşmayın, bir doktor tarafından yönlendirilmeden. 12 yaşın altındaki çocuklar: bir doktora sorun. Diğer bilgiler: kullanımdan önce tüm uyarıları ve yolları okuyun. 20-25 derece C (68-77 derece F). 40 derece C üzerinde aşırı ısı kaçının (104 derece F)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

5.63 x 6 x 3.5 inç; 6.91

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.