Percogesic Extra Strength Acetaminophen & Diphenhydramine Pain Relief, Fast-Acting aspirin-Free Fire Selection & Antihistamin, 60 Kont
Stock Expiry Date: 12-12-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Soğuklar, grip, ateş, artrit ve daha fazlası ile ilişkili aches ve ağrıdan gelişmiş bir rahatlama. Ayrıca burunları ve sneezingi rahatlatır.
- Pharmacist önerilen malzemeler, Acetaminophen ve Diphenhydramine HCl, reçetesiz bir reçete olmadan güvenebileceğiniz aspirin ücretsiz rahatlama sağlar
- Geliştirilen ağrı rahatlaması ile etkili analgesic
- Pharmacist tavsiye etti, kolay doz tabletleri
- Percogesic Ekstra Güçlü Tabletlerin 1 paketi, 60 sayı
| Malzemeler | Hypromellose, Magnezyum Stearat, Stearic, Icrokristal Hücre, Dioksit., Gelatin, Povidone, Aktif Malzemeler (Her Caplet)-Purpose.acetaminophen 500 mg-Pain Reliever/fever Selection.henhydramine Hcl 12.5 mg-Antihistamine.inactive Malzemeler:carnauba Özellikler, Fd&c Yellow #6 Alüminyum Lake, Glycol (peg) 8000 |
| Ağırlık | 2.08 |
| Ürün Faydaları | Ateş Kontrolü |
| Ürün için özel kullanımlar | Ağrı Ağrısı |
| Aktif Malzemeler | Hücre |
| Ürün Türü | İlaçlar |
| Brand Brand Brand | Percogesic |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
-
200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSWIYQZPIGBUEI7 |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen |
Tags |
Percogesic Extra Strength Pain Reliever Tabletler, ağrının arttırılması için. Easy-to-swallow kaplı kapaklar, soğuklar, grip, ateş, artrit ve daha fazlası ile ilişkili aches ve acıdan sizi rahatlatır. Ayrıca burunları ve sneezing'i rahatlatır. Dual Action Relief. Pharmacist önerilen malzemeler, Acetaminophen ve Diphenhydramine HCl, reçete hakkında endişelenmeden güvenebileceğiniz aspirinsiz rahatlama sağlar. Acının yoluna girmesine izin vermeyin! Aches ve ağrı sizin yolunuz geldiğinde, size hızlı, etkili bir rahatlama vermek için Percogesic Extra Strength'a güvenebilirsiniz.
Önemli bilgi
Güvenlik Bilgileri
Ağrı 10 günden fazla devam ederse bir doktor kullanmayı bırakın; ateş 3 günden fazla devam eder (bir doktor tarafından yönetilemez); durum kötüleşir veya yeni semptomlar meydana gelir; kırmızılık veya şişme mevcuttur;
Malzemeler
Active Ingredients (in each caplet) - Purpose.Acetaminophen 500mg - Pain reliever/fever reducer.Diphenhydramine HCl 12.5mg - Antihistamine.Inactive Ingredients:Carnauba Wax, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Hypromellose, Magnesium Stearate, Microcrystalline Cellulose, Polyethylene Glycol (PEG) 8000, Povidone, Pregelatinized Starch, Stearic Acid, Titanium Dioxide.
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Paket Boyutlar
3.38 x 1.81 x 1.75 inç; 2.08
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.









