İçereği Atla
Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Baş Ağrı için Ibuprofen 200 mg ile Ağrı Yardımı, Backache, Menstrual Pain and Common Pain Relief - 200 Kaplamalı Tabletler

Price:

20,67 €


Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Baş Ağrı için Ibuprofen 200 mg ile Ağrı Yardımı, Backache, Menstrual Pain and Common Pain Relief - 200 Kaplamalı Tabletler

https://nutricity.cy/shop/brswiyqqbb4rwf3i-advil-agri-reliever-ve-atesleme-bas-agri-icin-ibuprofen-200-mg-ile-agri-yardimi-backache-menstrual-pain-and-common-pain-relief-200-kaplamali-tabletler-72560 https://nutricity.cy/web/image/product.template/72560/image_1920?unique=b0502bd
(0 review)
13 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 30-06-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 200 Advil Ağrı Reliever ve Ateş Tanımlama Tabletleri, Ağrı Yardımı Baş Ağrı için 200 mg, Backache, Menstrual Pain ve Joint Pain Relief Relief
  • Advil ibuprofen acıyı rahatlatır ve yetişkinler için ateş azaltıcı, Tylenol Ekstra Kuvvetten daha uzun kalıcı bir rahatlama sağlar, inflamasyonun gözünde ağrı
  • Yeni ambalaj, yaklaşık 5.000 kilo plastik tutmak için yüzde 20 daha az plastik sunuyor
  • Başache ilacı, sırt ağrısı ilacı, eklem ağrı ilacı veya küçük artrit ağrı kesicisi, ayrıca kas aches veya aches ve ağrılarının ortak soğuk algınlığından ve ağrılarının rahatlamasını sağlar.
  • Kaplamalı Advil tabletleri ağrı kesicileri yutmak kolaydır, 6 saate kadar süren rahatlama sağlamak - üniversite yurt odanız için mükemmel ek
  • Başache ağrı rahatlama, dönem ağrı rahatlaması, yetişkinler ve çocuklar için ağrı ilacı ve ateş ilacı 12 yıl ve daha yaşlı
  • Bu ibuprofen tabletlerini yönetmen olarak alın, her 4 ila 6 saat boyunca bir tablet alın, veya ağrı veya ateş bir tablete cevap vermezse iki tablet
  • HSA ve FSA uygun ürün

20,67 € 20.67 EUR 20,67 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,10 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part
  • Manufacturer Contact Information

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Dosage Form Gel Gel Gel, Tabletler
Model Adı Advil LiquiGels Minis Pain Reliever And Fever Reducer, Pain Medicine For Adults With Ibuprofen 200mg For Pain Relief, 200 Liquid Filled Capsules
Malzemeler Croscarmellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Gelatin, Corn Starch, Stearic Asit, sodyum Lauril Sulfate, Povidone, Sucrose, sodyum Benzoate, İlaç camları, Perylparaben, Colloidal Silikon Dioksit, Memparaben, İlaç Ink, Beyaz Evler, Astylated Monoglycerides, Sentetik Demir Membran
Brand Brand Brand Advil
Flavor Kaplamalar
Unit Count 200 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.3 Pounds
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı
Madde Sayısı 1 1 1
Bileşenleri dahil Advil
Üretici yapımcı Haleon
Boyut L x W x H 2.1 X 2.1 X 4.3 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Kas Ağrısı
Aktif Malzemeler Ibuprofen
UPC 305730154758
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305730154758
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Advil
Net İçerik 200 Count
Marka adı Advil
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Box Box
Model Numarası F00573015475P
1. 2.1 x 2.1 x 4.3 inches
Ek Özellikler Long-Lasting
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
Manufacturer Contact Information 202-555-0182
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIYQQBB4RWF3I
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
305730154758
Tags

 

Advil Pain Reliever offers fast, effective relief from common aches and pains, helping you get back to doing what you love. This bottle contains 200 coated tablets of ibuprofen, designed for adults seeking targeted relief.

Key Highlights

  • Provides up to 6 hours of pain relief for headaches, backaches, menstrual pain, and joint pain.
  • Targets pain at the source of inflammation with ibuprofen.
  • Easy-to-swallow coated tablets for convenient relief.
  • Helps manage muscle aches and pains associated with the common cold.
  • New packaging reduces plastic waste, contributing to a more sustainable product.

Useful Facts

  • Brand: Advil
  • Active Ingredient: Ibuprofen 200mg
  • Form: Tablet
  • Age Range: Adult
  • Container Type: Bottle
  • Flavor: Coated Tablets

Good Fit For

  • College dorm room essentials
  • Relieving menstrual pain
  • Managing back pain
  • Providing fever relief
  • Addressing minor arthritis pain

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.