İçereği Atla
Tylenol Ekstra Güçlü Acetaminophen Caplets, 500 mg, Ağrı Yardımı ve Ateşi Baş Ağrısı, Geriache, Toothache, Menstrual Cramps & Pain, Travel-Friendly Packaging, 2Caplet Pouches, 50 Countlet

Price:

12,97 €


Tylenol Ekstra Güçlü Acetaminophen Caplets, 500 mg, Ağrı Yardımı ve Ateşi Baş Ağrısı, Geriache, Toothache, Menstrual Cramps & Pain, Travel-Friendly Packaging, 2Caplet Pouches, 50 Countlet

https://nutricity.cy/shop/brswiyd6ovyw2aly-tylenol-ekstra-guclu-acetaminophen-caplets-500-mg-agri-yardimi-ve-atesi-bas-agrisi-geriache-toothache-menstrual-cramps-pain-travel-friendly-packaging-2caplet-pouches-50-countlet-76413 https://nutricity.cy/web/image/product.template/76413/image_1920?unique=23a7d9d
(0 review)
4 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 06-07-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Ekstra güç ağrı kesici hapları: Her Tylenol caplet hızlı, küçük aches ve ağrıların etkili rahatlaması için 500 mg acetaminophen içerir; Baş ağrısı, sırt ağrısı, diş ağrısı, artritin küçük acısı ve EDamps
  • Ateş azaltıcı ve baş ağrısı ilacı: Tylenol Ekstra Kuvvet geçici olarak ateşi azaltır ve ağrı rahatlatır; Yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı
  • Bu Tylenol Ekstra Güçlü paket, kolay, on-go kullanımı için 50 iki kapak içerir; Seyahat için mükemmel, iş, ilk yardım kitleri veya çantanızda ağrı için tutmak için her zaman mükemmel
  • Uzun süreli rahatlama ve güvenlik: Hızlı ve uzun kalıcı bir rahatlama için kullanılan mükemmel bir güvenlik profili ile formüle edildi; Tylenol ibuprofen, aspirin veya kafein içermiyor
  • FSA & HSA eligible: Tylenol is the #1 doctor-recommended brand for pain relief and fever reduction. FSA/HSA eligibility requirements may vary. Please check with your FSA or HSA administrator to confirm if this item qualifies before purchasing

12,97 € 12.97 EUR 12,97 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,13 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Item Nype Name
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Ürün Faydaları Ayrıca, Backache, Bir Ateş Olarak Kullanımı ve Alleviate Common Pain Belirtilerine Yardımcı Olmak, menstrual cramps and pain caused by the common cold
Malzemeler Perylene Glycol, Hypromellose, Magnezyum stearate, sodyum nişastası glycolate, Pregelatinized Starch, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, corn starch*, modified starch*, polyethylene glycol*, shellac, Active ingredient (in each caplet) (Purpose): Acetaminophen 500 mg (Pain reliever/fever reducer)Inactive ingredients carnauba wax*, titanium dioxide*Contains one or more of these ingredients.
Malzemeler Hypromellose, Gelatin, Magnezyum Stearate, Perylene Glycol, sodyum Starch Glycolate, Shellac, Tozlu Hücre, Fd&c Red No. 40 Alüminyum Lake, Corn Starch*, Modified Starch*, Glycol *, Aktif Malzemeler (her Caplet) ( amaçlı): Acetaminophen 500 Mg (pain Reliever/fever Solution)inactive Materialss Carnauba Wax*, Titanyum Dioksi * Bu Malzemelerden Bir veya Daha Fazlası
Flavor Selam
Unit Count 100.0 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.16 Pounds
Madde Sayısı 100 100 100 100
Dosage Form Refills
Bileşenleri dahil 44910
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 3.29 X 4.41 X 5.76 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Ağrı Yardımı
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 300450449108
Model Adı Tylenol Extra Strength Caplets With Acetaminophen Pain Reliever Fever Reducer 50 Of 2
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450449108
Paket Türü Adı Bag Bag Bag
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Tylenol
Net İçerik 100 Count
Marka adı Tylenol
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Pouch
Model Numarası 0800005
1. 3.29 x 4.41 x 5.76 inches
Item Nype Name 44910
Ek Özellikler Long-Lasting
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIYD6OVYW2ALY
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300450449108
Tags

 

Tylenol Extra Strength Caplets, küçük aches ve ağrılardan etkili bir rahatlama sağlamak için 500 mg of acetaminophen per caplet ile formüle edilen ağrı kesici haplarıdır. Bu aşırı karşı ilaç yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı, baş ağrısı, sırt ağrısı, diş ağrısı, artritin küçük acısı, ortak soğuk ve premenstrual ve menl cramps için ekstra güç rahatlaması sunar. Her paket her biri 2 caplets ile 50 paket içerir, on-the-go kullanımı için uygun bir seyahat büyüklüğü ilacı yapar ve kolay depolama sağlar. Non-aspirin ağrı kesici ve ateş azaltıcı olarak, Tylenol Ekstra Güçlü Caplets, ağrı rahatlaması ve ateş azaltımı için #1 doktora gelen markadandır. Uzun süreli formül geçici ağrı rahatlama sağlar ve evde, işte veya seyahat ederken kullanıma uygundur. Ambalaj formatı ilaç dolabında organizasyonu destekler, ilk yardım kitleri veya seyahat torbaları. Başlarken, bu caplets mükemmel bir güvenlik profiline sahiptir. Tylenol Ekstra Güçlü Caplets ibuprofen, aspirin veya kafein içermiyor, onları non-aspirin arayanlar için uygun bir seçim yapıyor ve non-ibuprofen alternatifleri. Bu ürün FSA ve HSA geri ödeme için uygundur. Eligability gereklilikleri değişebilir. Lütfen satın almadan önce bu eşyayı teyit etmek için FSA veya HSA yöneticinizle kontrol edin. Tylenol Ekstra Güçlü Caplets, etkili bir ağrı rahatlama ve ateş azaltımı için güvenilir bir seçenektir, sağlık hizmetleri tarafından sayılıyorprofesyoneller ve tüketiciler de. Tylenol Extra Strength Caplets for reliable, uygun ve seyahat dostu bir formatta etkili ağrı kesici hapları seçin.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, bu ürünAllergy uyarısını kullanırken her gün acetaminophen 3 veya daha fazla alkollü içecekler içeren diğer 24 saat içinde 4.000 mg of acetaminophen alırsan meydana gelebilir: acetaminophen şiddetli deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: Skin reddening Fls Rash Eğer bir deri reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Eğer acetaminophen veya bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa karaciğer hastalığınız varsa kullanmadan önce bir doktor kullanın. Bir doktor ya da farmakist daha önce, eğer kan incelenmiş ilaç savaşını alıyorsanız. Ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürerse bir doktor kullanmayı bırakın veya 3 günden fazla sürüyor Yeni semptomlar Redness veya şişme mevcut olabilir Bu ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Indications

Temporly, küçük aches ve ağrıları nedeniyle rahatlatır: Yaygın soğuk Headache Backache Minor pain of artrit Toothache Muscular aches Premenstrual and menl cramps Temporly azaltır

Malzemeler

Active ingredient (in each caplet) (Purpose): Acetaminophen 500 mg (Pain reliever/fever reducer)Inactive ingredients carnauba wax*, corn starch*, FD&C red no. 40 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, modified starch*, polyethylene glycol*, powdered cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, sodium starch glycolate, titanium dioxide*Contains one or more of these ingredients.

Yol Tarifi

Baştan daha fazla almayın (aşırı uyarıya bakın)Adults and children 12 years and over: Her 6 saatte 2 caplets alın, semptomlar son 24 saat içinde 6 kapaktan fazla almayın, bir doktor tarafından yönlendirilmediği sürece 12 yaşın altındaki bir doktor başka bilgi isteyin: 20-25°C (68-77°F) Soru veya yorum arasındaki Mağaza? 1-877-895-3665 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Feragatname: Ürün bilgisinin doğru olduğundan emin olmak için çalışıyoruz, fırsatta üreticiler bileşeni listelerini değiştirebilirler. Gerçek ürün ambalajı ve malzemeler Web sitemizde gösterilenden daha fazla ve / veya farklı bilgiler içerebilir. Sadece sunulan bilgilere güvenmenizi ve her zaman bir ürün kullanmadan önce etiketleri, uyarıları ve yolları okumanızı öneririz. Bir ürün hakkında ek bilgi için lütfen üretici ile iletişime geçin. Bu sitedeki içerik referans amaçlıdır ve bir doktor, farmakist veya diğer lisanslı sağlık bakım profesyoneli tarafından verilen tavsiyeyi yerine getirmek amaçlanmamıştır. Bu bilgiyi kendi kendine teşhis olarak veya bir sağlık problemini veya hastalığı tedavi etmek için kullanmamalısınız. Sağlık bakım sağlayıcınıza hemen tıbbi bir problem olduğundan şüphelenseniz ulaşın. Beslenme takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler Gıda ve İlaçYönetim.

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

3.29 x 4.41 x 5.76 inç; 2.56

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.