İçereği Atla
İyiSense Migraine Formula Caplets - Acetaminophen, aspirin (NSAID) & Caffeine - Migraine Pain Relief, 24 Kont

Price:

9,57 €


İyiSense Migraine Formula Caplets - Acetaminophen, aspirin (NSAID) & Caffeine - Migraine Pain Relief, 24 Kont

https://nutricity.cy/shop/brswiya6cacr4cle-iyisense-migraine-formula-caplets-acetaminophen-aspirin-nsaid-caffeine-migraine-pain-relief-24-kont-99769 https://nutricity.cy/web/image/product.template/99769/image_1920?unique=77663b8
(0 review)
14 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 27-05-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Etkili Migraine Relief: Acetaminophen, aspirin (NSAID), ve kafein migren ağrısından hızlı bir rahatlama sağlamak için.
  • Migraine Belirtileri şunları içerir: Throbbing veya pulsing genellikle kafanın bir tarafında ışık ve sese duyarlıdır.
  • Caplets: Migren baş ağrılarından kaynaklanan acıyı hafifletmeye yardım edin.
  • Hızlı Yardım: Bireysel bileşen profiline dayanarak
  • Confront Migraine Headaches Head-on: Migraine Headaches Head-on'u rahatlatmaya yardımcı olmak için belirtilerin başında alın.

9,57 € 9.57 EUR 9,57 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,40 € / Units)
6 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Perylene Glycol, Hypromellose, Gearic asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Crospovidone, Titanyum Dioksit., Pregelatinized Starch, FD&C Blue #1 Aluminum Lake, saccharin sodium, Active ingredients (in each caplet): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*), Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: carnauba wax
Aktif Malzemeler aspirin 250 Mg (nsaid*), Aktif Malzemeler (her Caplet): Acetaminophen 250 Mgg, Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug.
Malzemeler D D D D, Hypromellose, Micr, Glycol, Titanyum Dioksit., 250 Mgg, 50%), Carnauba, Povidone, Fd&c Blue #1, Pregelatinized Starch, Saccharin
Brand Brand Brand Goodsense
Flavor caffine
Unit Count 24.0 Kont
Form Caplet
Ağırlık 0.09 Pounds
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı PERRIGO COMPANY
Boyut L x W x H 1.88 X 1.81 X 3.69 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Migraine
UPC 370030145812
Model Adı Goodsense '
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Net İçerik 24 Count
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Goodsense
Marka adı GoodSense
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Box Box
Üretici Bölüm Numarası PERRIGO716258
Model Numarası PERRIGO716258
1. 1.88 x 1.81 x 3.69 inches
Ek Özellikler Hedeflendi
Hedef Body Part Head
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIYA6CACR4CLE
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
370030145812
Tags

 

GoodSense Migraine Formula Caplets acetaminophen, aspirin (NSAID), ve kafein migren ağrısından hızlı bir rahatlama sağlamak için. Uygun kapaklarda kullanılabilir, GoodSense Migraine Formula on-the-go rahatlama için mükemmel. Evde olsanız da, işte ya da seyahat etmek, en çok ihtiyacınız olduğunda etkili migren rahatlama sağlamak için GoodSense'e güvenebilirsiniz. Bu formül Excedrin Migraine ile karşılaştırılabilir.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Uyarılar: Reye'nin sendromu: Tavuk pox veya grip benzeri belirtilerden gelen çocuklar ve gençler bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanırken, bulantı ve kusma ile ilgili değişiklikler gerçekleşirse, bir doktora danışın çünkü bu semptomlar Reye sendromunun erken bir işareti olabilir, nadir ama ciddi bir hastalık. Alerji uyarısı: Acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: cilt kırmızısı; sular; döküntü. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Alerji uyarısı: aspirin, içerebilir ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir: hives; yüz şişlik; astım (gönüllü); şok. Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, alırsan meydana gelebilir: 24 saat içinde 2 inç daha fazla, bu maksimum günlük miktar; acetaminophen içeren diğer ilaçlarla; bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkollü içecekler. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans 60 yaşında veya daha yaşlı ise daha yüksektir; mide ülserleri veya kanama problemleri vardı; bu ürünü kullanırken her gün daha fazla veya daha uzun bir süre için reçeteli veya reçetesiz NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen, veya diğerleri); daha fazla alkolik içecekler almak. İlaç aşırı ağrı uyarısı: Headaches bu ürün 10 veya daha fazla gün boyunca kullanılıyorsa kötüleşebiliray. Caffeine uyarısı: Bu ürünün önerilen dozu bir fincan kahve kadar kafein içerir. Bu ürünü alırken kafein içeren ilaçlar, yiyecekler veya içeceklerin kullanımını sınırlayın, çünkü çok fazla kafein sinir bozucu, rahatsız edici, uykusuzluk ve bazen hızlı kalp yenebilir. Kullanmayın: Hiç alerjik bir reaksiyon varsa acetaminophen, aspirin veya başka bir ağrı kesici/fever azaltıcı; acetaminophen (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Bir doktor daha önce kullanmadan önce sorun: Sağlık profesyoneli tarafından teşhis edilen migren yoktu; her zamanki migrenden farklı bir baş ağrısınız var; yatağınızı rahatlatmak için en kötü baş ağrısına sahipsiniz; başın yaralanmasına veya neden oldun, astıma, öksürme veya bükmeye sebep oldunuz; ilk baş ağrısınızı 50 yaşından sonra yaşadın sonra yaşadınız; yatağınızı rahatlatmak için bir migreniniz var; karaciğer hastalığınız var; karaciğer hastalığınız var; karaciğer hastalığınız var; karaciğer hastalığınız var; karaciğer hastalığınız var; mide kanaması sizi rahatlatır; Bir doktor veya eczacıyı daha önce kullanmadan önce sorunBuradasınız: reçeteli bir ilaç almak: diyabet; gout; artrit; bir doktorun ciddi bir durumda bakımı altında; başka bir ilaç almak; aspirin, acetaminophen veya başka herhangi bir ağrı kesici/fever azaltır. Kullanımı durdurun ve bir doktora sorun: alerjik bir reaksiyon oluşur. Seek tıbbi hemen yardımcı olur; mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimlesiniz: baygın hissediyor; vomit kanı; kanlı veya siyah taburlar var; daha iyi olmayan mide ağrıları var; Migreniniz ilk dozdan sonra rahatlatmıyor veya kötüleşiyor; yeni veya beklenmedik semptomlar ortaya çıkıyor; işitme kulaklar veya işitme kaybı. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında aspirin kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilmedi, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya işareti fark etmezseniz bile.Belirtiler.

Malzemeler

Active ingredients (in each caplet): Acetaminophen 250 mg; Aspirin 250 mg (NSAID*); Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: carnauba wax, crospovidone, FD&C blue #1 aluminum lake, hypromellose, microcrystalline cellulose, povidone, pregelatinized starch, propylene glycol, saccharin sodium, stearic acid, titanium dioxide.

Yol Tarifi

Yol: yönlendirilmekten daha fazlasını kullanmayın; Yetişkinler: Bir bardak su ile 2 caplets alın; eğer semptomlar devam ederse veya kötüleşirse, doktorunuza sorun; 24 saat içinde 2'den fazla caplets almayın, bir doktor tarafından yönlendirilmeden; 18 yaşın altındaki: bir doktora sorun.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.88 x 1.81 x 3.69 inç; 1.45

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.