İçereği Atla
Pamprin Multi-Symptom Formula, Acetaminophen ile, Menstrual Period Belirtileri Cramps, Pain, Bloating ve Irritability 40 Caplets

Price:

8,27 €


Pamprin Multi-Symptom Formula, Acetaminophen ile, Menstrual Period Belirtileri Cramps, Pain, Bloating ve Irritability 40 Caplets

https://nutricity.cy/shop/brswiy35ar6g2hy5-pamprin-multi-symptom-formula-acetaminophen-ile-menstrual-period-belirtileri-cramps-pain-bloating-ve-irritability-40-caplets-100105 https://nutricity.cy/web/image/product.template/100105/image_1920?unique=e185bac
(0 review)
4 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 12-07-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • MULTI SYMPTOM PAIN RELIEF: These caplets provide aspirin & caffeine free relief for common menstrual symptoms like cramps, headaches, backaches, irritability & bloating. Prevents water weight gain.
  • FOR CRAMPS, ACHES & BLOATING: These caplets feature 3 active ingredients to alleviate multiple symptoms of PMS & menstrual pain, including cramps, headache, back ache, irritability & bloating.
  • TRIPLE COVERAGE: With an antihistamine to relieve irritability, a diuretic to fight bloating & water weight gain, & a pain reliever for cramps & aches, Pamprin Multi-Symptom offers complete coverage.
  • MAXIMUM STRENGTH: Pamprin Multi Symptom'un maksimum gücü, genç kızlar için en iyi rahatlama sağlar, yetişkin kadınlar ve Premenstrual Sendromunun rahatsızlık ve acısını yaşayan herkes.
  • PAMPRIN GOES BEYOND PAIN RELIEF: Unlike ordinary pain relievers, Pamprin was made specifically for periods & formulated to go beyond pain relief to relieve all symptoms associated with your period.

8,27 € 8.27 EUR 8,27 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,21 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Menstrual Pain Relief
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı, Headache Relief, Back Pain Relief
Malzemeler Acetaminophen 500 mg (Pain Reliever), Pamabrom 25 mg (Diuretic), Pyrilamine Maleate 15 mg (Antihistamine)
Ürün için özel kullanımlar Kas Ağrısı, Bloating Bloating, Backache, Headache, Menstural Ağrı Yardımı
Malzemeler Ağrı Reliever, Pamabrom 25 Mg (diuretic), Antihistamin
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin, Teen
Brand Brand Brand Pamprin
Unit Count 40 Kont
Form Caplet
Ağırlık 1.76
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı EMCW9
Ürün Türü Menstrual Pain Relief
Aktif Malzemeler Caffeine
UPC 371687300326
Model Adı Pamprin
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00371687300326
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Kadınlar
Net İçerik 40 Count
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 1.76 Eyunces
Brand Brand Brand Pamprin
Marka adı Pamprin
Konteyner Türü Box Box
Üretici Bölüm Numarası 10041167300142
Model Numarası CHATTEM020172
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIY35AR6G2HY5
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Menstrual Pain Relief
Barcode
371687300326
Tags

 

Pamprin Multi-Symptom Menstrual Pain, PMS ve period cramps'in broşür döngüsünizde daha iyi hissetmenize yardımcı olmak için rahatlama sağlar. Bu kolay caplets, pamabrom ve pirilamin erkekliği ile birlikte bir ağrı kesici, diuretik ve antihistaminasyonunu etkin bir şekilde rahatlatmak için, baş ağrısı, kas ache, bloating, sinirlenebilirlik ve su ağırlığı kazan. Caffeine ücretsiz.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Bu ürünü kullanırken, drowsiness oluşabilir ve alkollü içeceklerden kaçınabilirsiniz. Karaciğer hastalığınız varsa önce bir doktora sorun, glaucoma, nefes sorunu veya urinasyonda zorluk. Bir doktor ya da farmakist daha önce, eğer kan incelenmiş uyuşturucu savaşı alıp sedatives veya sakinleştiriciler alıyorsanız kullanın.

Indications

Multi-Symptom Pamprin, menajer rahatsızlıkların etkili rahatlaması için maksimum güçtir. Tek bileşen analgesics sadece acıyı rahatlatır, ancak Multi-Symptom Pamprin, birçok kadının deneyimini rahatlatmak için maksimum güç analgesic içerir.

Malzemeler

Acetaminophen 500 mg (Pain Reliever), Pamabrom 25 mg (Diuretic), Pyrilamine 15 mg (Antihistamin)

Yol Tarifi

Yetişkinler ve Çocuklar için 12 yıl ve yaşlı her 6 saatte bir su ile 2 inçlik alır. 24 saatlik bir süre içinde 8 caplets veya bir doktor tarafından yönlendirilme.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Paket Boyutlar

3.46 x 3.31 x 1.81 inç; 1.76

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.