İçereği Atla
Tylenol PM Extra Strength Nighttime Pain Reliever & Sleep Aid Caplets, 500 mg Acetaminophen & 25 mg Diphenhydra HCl, Nighttime Aches & Pains, Non-Habit Form, 100 ct

Price:

16,25 €


Tylenol PM Extra Strength Nighttime Pain Reliever & Sleep Aid Caplets, 500 mg Acetaminophen & 25 mg Diphenhydra HCl, Nighttime Aches & Pains, Non-Habit Form, 100 ct

https://nutricity.cy/shop/brswihqhdmnqo33o-tylenol-pm-extra-strength-nighttime-pain-reliever-sleep-aid-caplets-500-mg-acetaminophen-25-mg-diphenhydra-hcl-nighttime-aches-pains-non-habit-form-100-ct-61807 https://nutricity.cy/web/image/product.template/61807/image_1920?unique=ce9f0b1
(0 review)
11 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 03-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Sleep aid & pain reliever: dual-action caplets combine 500 mg acetaminophen and 25 mg diphenhydramine HCl to relieve nighttime aches and pains; helps you fall asleep fast and wake refreshed. Non-habit forming when used as directed.
  • Nighttime sleep aid for adults: formulated for adults and children 12 years and older; provides effective relief from minor pain and supports restful sleep. Not suitable for children under 12. Consult label for complete usage directions.
  • Extra strength acetaminophen: each caplet delivers 500 mg acetaminophen for powerful over-the-counter pain relief; ideal for nighttime use to ease discomfort and promote better sleep. Non-aspirin formula for those with sensitivities.
  • Trusted Tylenol brand: Made in the USA for quality you can trust. Fast-acting, non-habit forming, and suitable for regular nighttime use as directed.
  • 100-count bottle convenience: value-sized bottle contains 100 caplets for extended use; easy-to-store packaging ensures you have nighttime sleep aid and pain relief on hand whenever needed. Manufactured by Kenvue.

16,25 € 16.25 EUR 16,25 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,16 € / Units)
7 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Üretici yapımcı Inc Inc Inc Inc, Johnson & Johnson Consumer
Malzemeler Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum stearate, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Glycol, sodyum nişastası glycolate, Crospovidone, Polysorbate 80, Pregelatinized Starch, Active ingredients (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Diphenhydramine HCl 25 mg Purpose Pain reliever Nighttime sleep aid Inactive ingredients: carnauba wax, FD&C blue no. 1 aluminum lake
Aktif Malzemeler Diphenhydramine, Acetaminophen
Malzemeler Hypromellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Stearate, Gelatin, Stearic Asit, Povidone, Crospovidone, Polysorbate 80, Glycol, sodyum Starch Glycolate, Fd&c Blue No. 1 Alüminyum Lake, Aktif Malzemeler (her Caplet) Acetaminophen 500 Mg Diphenhydramine Hcl 25 Mg Amaç Ağrı Reliever Nighttime Sleep Aid Inactive Malzemeler: Carnauba Wax
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Caplets
Ağırlık 0.22 Pounds
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı
Madde Sayısı 1 1 1
Boyut L x W x H 3.88 X 2 X 2.06 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Headache
UPC 300450482112
Model Adı Tylenol Medication
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450482112
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Tylenol
Net İçerik 100 Count
Marka adı Tylenol
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası JJ-2404
Model Numarası JJ-2404
1. 3.88 x 2 x 2.06 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Head
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIHQHDMNQO33O
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300450482112
Tags

 

Tylenol PM Extra Strength Nighttime Pain Reliever ve Sleep Aid caplets gece ağrıları, ağrıları ve uykusuzlukları, 500 mg acetaminophen'yi bir araya getirmek ve 25 mg'ı bölmek için fareyi rahatlatmak, gece boyunca uyumak ve uyanmak. Bu aşırı karşı ilaç yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı, etkili bir ağrı rahatlama hapları ve bir gece uyku yardımı uygun bir formülde tasarlanmıştır. Baş ağrısı ilacınıza, baş ağrısına veya geceleri küçük kas ve eklem ağrılarına destek olsun, Tylenol PM hem acı hem de uykusuzlukla ilgili güvenilir bir çözüm sunuyor. Acı olmayan bir form olarak, hızlı bir uyku yardımı, bu kapsüller uyku hapları arayan veya yetişkinler için uyku yardımı arayanlar için idealdir, yönlendirildiğinde bağımlılıklara neden olmazlar. Gelişmiş formül, acıyı rahatlatmak ve dinlenmek için çabucak çalışır, bir gece uyku yardımı olarak kullanmak için uygun hale getirir, baş ağrısı veya vücut aches. Tylenol PM ABD'de yapılır ve en yüksek kaliteli standartlarda yapılır. Her şişe 100 kapak içerir, en çok ihtiyacınız olduğunda güvenilir bir ağrı rahatlama ve uyku desteğine sahip olmanızı sağlar. Tylenol PM Extra Strength for a non-habit form, over-the-ele ilaç that togethers the benefits of pain help, help you manage nighttime pain and sleepless with trust. DeneyimDoktorlar tarafından güvenilen ve güvenli, yetişkinler ve çocuklar için uyku yardımı ve ağrı kesici olarak tasarlanan bir çift aksiyon formülünün farkı 12 yıl ve daha yaşlı.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, 24 saat içinde acetaminophen 3 veya daha fazla alkolik içecekler içeren diğer ilaçlarla her gün meydana gelebilir: acetaminophen ciddi deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler içerebilir: Skin Reddening Fash Rash Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun. Bu ürüne veya bileşenlerin herhangi birine karşı alerjik bir reaksiyona sahip değilseniz, Liver hastalığı gibi bir nefes sorunu duyarsanız, enlarli bir prostat bezi Glaucoma'ya karşı alerjik bir reaksiyona sahip olsaydınız veya herhangi bir malzemeden herhangi birine sahip olursunuz. Bir doktor ya da farmakist daha önce kullanmak istiyorsanız, kan incelenmiş ilaç savaşını almak Bu ürün Drowsiness kullanırken alkolik içeceklerden kaçınacaktır Bir motor aracı veya işletme makineleri kullanmayı bırakma ve Sleeplessness 2 haftadan fazla sürekli devam ederse bir doktora sorun. Inzonia ciddi temel tıbbi hastalıkların belirtisi olabilir. Ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla ateş daha kötüleşir veya 3 günden fazla Redness veya şişme mevcuttur Yeni semptomlar meydana gelirBunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Overdose uyarısı: Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222) Hızlı tıbbi dikkat yetişkinler için de kritiktir, hatta herhangi bir belirtisi veya semptomları fark etmezseniz bile.

Indications

Arada baş ağrısı ve küçük aches ve acılar eşlik eden uykusuzluk ile geçici bir rahatlama.

Malzemeler

Active ingredients (in each caplet) Acetaminophen 500 mg Diphenhydramine HCl 25 mg Purpose Pain reliever Nighttime sleep aid Inactive ingredients: carnauba wax, crospovidone, FD&C blue no. 1 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, polysorbate 80, povidone, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, stearic acid, titanium dioxide

Yol Tarifi

Baştan daha fazlasını almayın (aşırı uyarıya bakın) Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: Yatak zamanında 2 caplets almak, bu ürünün 24 saat altındaki 2 kapsülü 12 yıl içinde almayın: 20-25°C (68-77°F) arasındaki diğer bilgileri kullanma. Kutu açılırsa kullanmayın. "TYLENOL" ile iç mühürlenmiş veya eksik sorular veya yorumlar ile baskı yapmaz mı? 1-877-895-3665 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

3.88 x 2 x 2.06 inç; 3.52

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.