İçereği Atla
Çocuk Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Dye Free ve Sugar Free Ibuprofen Oral Suspension, Berry Flavored - 4 Fl Oz Oz

Price:

8,59 €


Çocuk Advil Ağrı Reliever ve Ateşleme, Dye Free ve Sugar Free Ibuprofen Oral Suspension, Berry Flavored - 4 Fl Oz Oz

https://nutricity.cy/shop/brswihaqpibbg3y7-cocuk-advil-agri-reliever-ve-atesleme-dye-free-ve-sugar-free-ibuprofen-oral-suspension-berry-flavored-4-fl-oz-oz-59435 https://nutricity.cy/web/image/product.template/59435/image_1920?unique=561e647
(0 review)
7 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 06-04-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Bir 4 sıvı, Çocuk Advil Ağrısı Reliever ve Ateşi, Dye Free ve Sugar Free Ibuprofen Oral Suspension, Berry aromalı
  • Hoş bir meyve tadı ile sıvı ilaç
  • Çocuk acısı, ortak soğuk veya dişler nedeniyle küçük aches ve ağrıları rahatlatır
  • Şeker ücretsiz ve leke yıkamayacak ücretsiz formülasyon
  • Ateş ve ağrı 2 ila 11 yıl boyunca rahatlayıcılar Okula geri dönmek için büyük olmak
  • Belirtiler için gerekli olan her 6 ila 8 saat boyunca uygun ağırlık bazlı doz verin
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

8,59 € 8.59 EUR 8,59 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(2,15 € / fl oz)
3 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net Content Kilo
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Item Nype Name
  • Ek Özellikler

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Malzemeler glycerin, Sucralose, propylene glycol, Purified Water, sodyum citrate, Mikro Optik Hücre, Polysorbate 80, sodyum benzoate, Xanthan Gum., Carboxy Mecellulose sodyum, sorbitol solution, edetate disodium, Active Ingredients: (In each 5mL) Ibuprofen 100mg (NSAID)* - Fever Reducer/Pain Reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive Ingredients: Artificial Flavor, Citric Acid Monohydrate
Malzemeler Glycerin, Purified Purified, Icrokristal Hücre, Sodyum Citrate, Süleyman, sodyum Benzoate, Polysorbate 80, Perylene Glycol, Carboxy Mecellulose, Xanthan Gum., Citrik Asit Monohidrat, Edetate Disodium, Sorbitol Çözüm, Aktif Malzemeler: (Her 5 ml) Ibuprofen 100 mg (nsaid)*-Fever Function/pain Reliever. *steroid Anti-Inflammatory Drug, Inaktif Malzemeler: Yapay Flavor
Brand Brand Brand Advil, Çocuk Advil
Brand Brand Brand Advil
Flavor Berry
Unit Count 4 Akışkanlar Eyunces
Form Tablet Tablet
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Sıvı
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 2 X 2.13 X 5.13 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Ateş
Aktif Malzemeler Aktif Malzemeler: (Her 5 ml) Ibuprofen 100 mg (nsaid)*
UPC 305730232302
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305730232302
Paket Türü Adı R R R
Hedef seyirci Unisex-Kids
Ürün Türü İlaçlar
Net Content Kilo 4 Eyunces
Marka adı Children's Advil
Age Range Description Kid Kid
Konteyner Türü Şişe Şişe
Model Numarası 305730232302
1. 2 x 2.13 x 5.13 inches
Item Nype Name Children's Ibuprofen
Ek Özellikler Long-Lasting
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIHAQPIBBG3Y7
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
305730232302
Tags

 

Hiçbir şey daha hızlı ya da daha uzun bir şekilde ateş etmiyor * Çocukların Advil Sıvı İbuprofen Oral Suspension'tan daha fazlası. Sadece bir dozda, bu çocukların ateşi azalır ve ağrı kesici, ortak soğuk, baş ağrısı veya dişler nedeniyle küçük aches ve ağrıları azaltır. Çocuklar için formüle edilen 2 ila 11 yıl boyunca, bu sıvı ağrı ilacı ibuprofen, azaltır ve ateşi kontrol eden bir ağrı ilacı içerir. Ayrıca, lactose-free, lactose hoşgörülü çocuklar için uygun ve çocuk için daha güvenli bir seçenek sağlamak için parabens içermez. Non-drowsy, Children's Advil, çocuğunuzun günlük faaliyetlerine müdahale etmeyecektir. Bu sıvı ağrı kesici ilacın sadece bir doz sekiz saate kadar sürmektedir. Advil sıvı çocukların ibuprofeni ölçmek kolaydır ve çocuklar için daha kolay olan hoş bir meyve tadı vardır. Bu sıvı ağrı kesici de bedavaya boyanır ve damlalar veya dökme durumunda yıkanabilirlerinizi lekelemeyecektir. Çocuk Advil'deki ilaç, ateş azaltıcı/pain rahatlayıcısında ilk pediatrik-rekommended Aktif maddedir. HSA/FSA uygun ürün. Advil ile okul sezonuna geri dönelim, ortak soğuk karşı nihai müttefikiniz! *Among non-prescriptionanalgesics

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Alerji uyarısı: Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler içerebilir: -hives -facial şişme -asthma (wheezing) -shock -skin reddening -rash -blisters Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans, çocuk sahibiyse daha yüksektir: - mide ülserleri veya kanama problemleri vardı - daha fazla kan incelenir (antikoagulant) veya steroid ilacı - reçeteli veya yazı dışı NSAIDs [aspirin, ibuprofen, naproxen, veya diğerleri) - daha fazla veya daha uzun bir süre için: Şiddetli veya kalıcı sore boğazı veya boğazı yüksek ateş, baş ağrısı, bulantı ve kusma ciddi olabilir. Hemen doktora danışın. 2 günden fazla kullanmayın veya doktor tarafından yönlendirilmeden 3 yaşın altındaki çocuklara idare etmeyin. Kullanmayın: - Eğer çocuk herhangi bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahipse - kalp ameliyatından önce bir doktor daha önce kullanmadan önce bir doktor sor: -stomach kanama uyarısı çocuk için geçerli değilse - çocuk ağrı kesici veya ateş azaltıcılarından kaynaklanan ciddi yan etkilere sahiptir - çocuk mide hastalığının öyküsüne sahiptir - çocuk yüksek kan basıncına sahiptir, kalp hastalığı, karaciğer cirrhoz, böbrek hastalığı veya astım - çocuk içmemektedir -çocuklar kusma veya ishala maruz kalmamıştır.- Çocuk, bir doktor veya eczacıya çocuk olup olmadığını kullanmadan önce bir diuretik soru alıyor: - Bir doktorun herhangi bir ciddi durumda bakımı - başka bir ilaç almak

Indications

Önemli: Kullanmadan önce tüm ürün bilgilerini okuyun. Kutuyu önemli bilgiler için tut. Bu ürün 2 yaşında çocuklar için kullanım için tasarlanmıştır - 11 yıl. Her tatlı kaşığı içerir: sodyum 10 mg.

Malzemeler

Aktif Malzemeler: (Her 5mL’de) Ibuprofen 100 mg (NSAID)* - Ateşleme/Pain Reliever. *steroid anti-inflamatuar ilaç; Inaktif Malzemeler: Yapay Flavor, Carboxy Mecellulose, Citric Acid Monohidrat, Edetate Disodium, Glycerin, Microkristalline Hücreüloz, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Purified Water, sodyum Benzoate, sodyum Citrate, Sorbitol Çözüm, Sucralose, Xanthan Gum.

Yol Tarifi

Talimatları yapın: -Shake iyi kullanmadan önce. -Her 6 ila 8 saat boyunca doz, gerekirse. - 24 saat içinde 4 kattan fazla kullanmayın. - Grafikte doğru dozaj bulun. Mümkünse, dozaj için ağırlık kullanın; aksi takdirde, yaş kullanın. - Sadece ürünle gelen ölçüm cihazı doğru dozu verdiğinizden emin olmak için kullanın. Sıradan bir mutfak tatlısı doğru miktarda ilaç tutmayabilir.

Yasal Feragatname

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2 x 2.13 x 5.13 inç; 6.17

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.