Tylenol Sinus Severe Daytime Cold & Flu Relief Medicine Caplets, Non-Drowsy Pain Reliever, Ateş Tespiti Bekleyici & Decongestant, Acetaminophen, Guaifenesin & Phenylephrine HCl, 24 ct
Stock Expiry Date: 23-11-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Tylenol Sinus Severe Daytime Medical Caplets for non-drowsy rahatlaması nedeniyle yaygın soğuk, grip, saman ateşi veya diğer solunum alerjileri, mucus ve sinus congestionion
- Ağrı kesici, ateş azaltıcı, dekongestant ve beorant ilacı geçici olarak küçük aches ve ağrıları yanı sıra göğüs sıkışıklığı belirtileri, nazal congestion, sinus baş ağrısı ve baskı baskı
- Her caplet, acetaminophen'in ateşi ve acısını azaltmak için 325 miligram içerir; 5 miligrams of nazal decongestant phenylephrine HCl, nazal pasajlara yardımcı olmak için; ve 200 miligram
- Bu sinüs dekongestant tıbbının un-drowsy formülü, sinus drenajı, dekongesting sinus açılışlarını ve pasajlarını teşvik ederek, öksürüklerin daha verimli hale getirilmesine yardımcı olmak için etkili bir günlük semptom rahatlaması sağlar.
- #1 doktordan önerilen ağrı kesici markasından, bu şiddetli sinüs rahatlama kapakları yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve güçlü gün boyunca daha soğuk semptom rahatlaması için uygundur.
| Malzemeler | Süleyman, Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Hydroxypropyl Hücreülose, Triacetin, Pregelatinized Starch, flavor, Active Ingredients (in each caplet) Purpose Acetaminophen 325 mg..................................Pain reliever/fever reducer Guaifenesin 200 mg.........................................Expectorant Phenylephrine HCl 5 mg.................................Nasal decongestant Inactive Ingredients carnauba wax |
| Aktif Malzemeler | Phenylephrine, Guaifenesin, Acetaminophen |
| Malzemeler | Flavor, Hypromellose, Croscarmellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Stearate, Gelatin, Hydroxypropyl Hücreülose, Süleyman, Triacetin, Guaifenesin 200 Mg |
| Flavor | Apple Apple Apple |
| Unit Count | 24 Kont |
| Form | Tablet Tablet |
| Ağırlık | 0.1 Eyunces |
| Ürün Faydaları | Sinus Control |
| Madde Sayısı | 1 1 1 |
| Üretici yapımcı | Kenvue |
| Boyut L x W x H | 0.7 X 4.5 X 2.95 Inches |
| Ürün Türü | Sinus Medicine |
| Ürün için özel kullanımlar | Sinus Basınç |
| UPC | 300450262257 |
| Model Adı | Tylenol |
| Küresel Ticaret Tanım Numarası | 00300450262257 |
| Paket Türü Adı | Blister |
| Hedef seyirci | Unisex-Adults |
| Ürün Türü | İlaçlar |
| Brand Brand Brand | Tylenol |
| Net İçerik | 24 Count |
| Marka adı | Tylenol |
| Age Range Description | Yetişkin Yetişkin Yetişkin |
| Konteyner Türü | Box Box |
| Model Numarası | JJ-2308 |
| 1. | 0.79 x 4.52 x 2.91 inches |
| Ek Özellikler | Klinik olarak Proven |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
-
200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSWIH3ZBV4GYADA |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Sinus Tıp |
Barcode |
300450262257 |
Tags |
Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, saman ateşi veya diğer solunum alerjileri ile ilişkili semptomları geçici bir rahatlama sunar, grip veya ortak soğuk, ateş, baş ağrısı, sinüs tıkanıklığı ve baskı, burun tıkanıklığı ve ağrıları da dahil. Her sinus rahatlama kaplet, ağrı kesici ve ateş azaltıcı acetaminophen, 5 mg of the nazal dekongestant phenyleph HCl, ve 200 mg of the waitorant guaifenesin. Başlandığı zaman, bu soğuk ve grip semptom rahatlama ilacı, sinüs açılışlarına ve pasajlara yardımcı olabilir, nazal pasajlara yardım eder ve öksürükleri daha üretken hale getirmeye yardımcı olur. #1 doktor-recommended pain help brand, non-drowsy decongestant formülü günde alınabilir ve 12 yıldır yetişkinler ve çocuklar için uygundur.
Önemli bilgi
Güvenlik Bilgileri
Çocuklara ulaşmaya devam edin. Ürün ile dolu görünüyorsa veya mühür kırılırsa kullanmayın. Oda sıcaklığında mağaza
Malzemeler
Aktif Malzemeler (her caplet) Amaç Acetaminophen 325 mg.....Pain rahatlayıcı/fever Guaifenesin 200 mg...... ...Expectorant Phenylephrine HCl 5 mg. Nasal decongestant Inactive Materialss carnauba balmumu, croscarmellose sodyum, lezzet, hidroxypropyl cellulose, hippromelloz, magnezyum stearate, mikrokristal hücreli hücreli, pregelatinized, sucralose, titanyum dioksit, triacetin
Yol Tarifi
Ambalaja yönlendirilmiş olarak kullanın.
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Ürün Boyutu
0.7 x 4.5 x 2.95 inç; 0.07 yorum
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.









