İçereği Atla
Benadryl Ultratabs Alerji ilacı, 25 mg Diphenhydramine HCl Antihistamin Tabletleri Soğuk ve Sneezing gibi belirtilerin Antihistamin Tabletleri, Runny Nose, Itchy Eyes & Throat, Hay, 100 Count Tabletler

Price:

17,25 €


Benadryl Ultratabs Alerji ilacı, 25 mg Diphenhydramine HCl Antihistamin Tabletleri Soğuk ve Sneezing gibi belirtilerin Antihistamin Tabletleri, Runny Nose, Itchy Eyes & Throat, Hay, 100 Count Tabletler

https://nutricity.cy/shop/brswifiipieaeei7-benadryl-ultratabs-alerji-ilaci-25-mg-diphenhydramine-hcl-antihistamin-tabletleri-soguk-ve-sneezing-gibi-belirtilerin-antihistamin-tabletleri-runny-nose-itchy-eyes-throat-hay-100-count-tabletler-21850 https://nutricity.cy/web/image/product.template/21850/image_1920?unique=788f546
(0 review)
10 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 18-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Multi-Symptom Relief: Küçük kapaklı Benadryl Ultratabs with 25 mg diphenhydramine HCl sneezing, runny burun, itchy boğazı ve buchy, saman ateşi veya ortak soğuk algınlığı nedeniyle sulu gözler
  • Portre Antivirüs Tıp: Uygun 100 sayı şişe sırt çantalarına, çantalara veya masa çekmecelerine uygundur, böylece sizinle etkili alerji ilacı tutabilirsiniz. Küçük, kolay-to-swallow oval tabletleri on-the-go alerji kontrolü için idealdir
  • Versatile Allergy & Cold Relief: Antihistamine tablets temporarily relieve symptoms from pollen, dust, mold, pet dander, and food-reaction hives; take one tablet every four to six hours, and do not exceed six doses in any 24-hour period as directed
  • Active Ingredient & Age Guidance: Each Benadryl Ultratab contains 25 mg diphenhydramine HCl to help ease upper respiratory allergy symptoms; suitable for adults and children ages six and up when used exactly as directed on the product packaging
  • Value Pack Supply: 100-saygılama tabletleri paketi mevsimsel zirveler ve yıl boyunca tetikler için hazırlıklı kalmanıza yardımcı olur; kompakt tabletler evde bu kadar rahatlamayı taşımak kolay, çalışmak veya ne zaman semptomlar grevi grevi için seyahat edebilirsiniz

17,25 € 17.25 EUR 17,25 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,17 € / Units)
5 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Alerjik Tıp
Malzemeler Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Glycol, Dibasicuba Phosphate, Polysorbate 80, D&C red No. 27 aluminum lake, Active ingredient (in each tablet): Diphenhydramine HCl 25 mg (antihistamine) Inactive ingredients: Carnauba wax
Ürün için özel kullanımlar Temporarily relieves these symptoms due to hay fever or other upper respiratory allergies: Runny nose Sneezing Itchy, watery eyes Itching of the nose or throat Temporarily relieves these symptoms due to the common cold: Runny nose Sneezing
Malzemeler Hypromellose, Magnezyum Stearat, Croscarmellose, Daha Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli Poli, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Dibasic, Polysorbate 80, D&c Red No. 27, Diphenhydramine Hcl
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.1 Pounds
Ürün Faydaları Alerji Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 1.69 X 3.31 X 1.75 Inches
Ürün Türü Allergy Medicine
Aktif Malzemeler Diphenhydramine
UPC 300450170149
Model Adı Benadryl Anti-Allergy
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450170149
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Benadril
Net İçerik 100 Count
Marka adı Benadryl
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası JJ-2306
Model Numarası 300450170149 1/9
1. 1.69 x 3.31 x 1.75 inches
Ek Özellikler Klinik olarak Proven
Hedef Body Part Eyes
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIFIIPIEAEEI7
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Alerjik Tıp
Barcode
300450170149
Tags

 

Benadril Ultratabs Antihistamin Tabletleri Diphenhydramine HCl 25 mg ile birlikte, küçük, kolay ve soğuk belirtilerden güçlü bir multi-symptom rahatlamasını sağlayın; her tablet samanla ilişkili 25 mg, mevsimsel alerjiler, ve iç içe geçmiş bir sürüngen ve peteği geçici olarak rahatlamak için, burun kanaması ve burun kanaması, o kadar sık sık sıkılır. Düzgün, kapaklı tasarım, tabletin en az Aftertaste ile kolayca düşmesine yardımcı olur ve antihistaminasyon eylemi etkili bir şekilde çalışır, böylece günlerinize geri dönebilirsiniz; mevsimsel saman, üst solunum alerjileri, kaşıntılı cilt ve hives ve yaygın soğuk belirtiler, Benadryl Ultratabs Antihistaminamin ilacı değişen mevsimler ve ortamlara karşı multi-zimptomları destekler; uygun değer için, 100-saygıda büyüklüğüne kadar stoklar ve Benadryl Alerji ilacı devam edin.Ev, ofiste ve çantanızda, bu yüzden görünürken beklenmedik alerji ve soğuk semptomları yönetmek için hazırsınız.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Kullanmayın Bir çocuk ya da kronik bronkitis Glaucoma, bir enlarged prostat bezi olmadan önce bir doktor ya da farmasötikler veya sakinleştiriciler almadan önce bir doktor ya da farmakiste sorun. Bu ürünü kullanarak Marked drowsiness, alkolik içeceklerden kaçınılabilir ve sakinleştiriciler drowsiness artırabilir. Bir motor aracı veya işletim makineleri Excitability sürüşünde dikkatli olun, özellikle çocuklarda Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. (1-800-222-1222)

Malzemeler

Active ingredient (in each tablet): Diphenhydramine HCl 25 mg (antihistamine) Inactive ingredients: Carnauba wax, croscarmellose sodium, D&C red no. 27 aluminum lake, dibasic calcium phosphate, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, polysorbate 80, titanium dioxide

Yol Tarifi

Her 4 ila 6 saat içinde alın ya da bir doktor tarafından yönlendirilen bir doktor 24 saat içinde 6 kattan fazla Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl içinde: 1 ila 2 tablet Çocuklar 6 ila 12 yıl boyunca: 6 yaşın altındaki 1 tablet Çocuklar: Her tableti kullanmaz: 20-25°C arasında 15 mg Mağaza (68-77°F). Işıktan korumak. Sorular veya yorumlar? 1-877-717-2824 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.69 x 3.31 x 1.75 inç; 1.6

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.