İçereği Atla
Migraine Belirtileri için Excedrin Migraine Relief Caplets, Acetaminophen 250 mg, aspirin 250 mg, Caffeine 65 mg, Pain Reliever, 24 Count Count Count

Price:

6,33 €


Migraine Belirtileri için Excedrin Migraine Relief Caplets, Acetaminophen 250 mg, aspirin 250 mg, Caffeine 65 mg, Pain Reliever, 24 Count Count Count

https://nutricity.cy/shop/brswieypa4cwaay7-migraine-belirtileri-icin-excedrin-migraine-relief-caplets-acetaminophen-250-mg-aspirin-250-mg-caffeine-65-mg-pain-reliever-24-count-count-count-98349 https://nutricity.cy/web/image/product.template/98349/image_1920?unique=388c8af
(0 review)
13 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 18-06-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Bir şişe 24 Excedrin Migraine Relief Caplets to Alleviate Migraine Belirtileri
  • Migraine ilacı etkili migren baş ağrısı rahatlaması sağlar
  • Migrenli bir ağrı kesici olarak hareket eden migren rahatlamasını sağlar ve ışığa ve sese duyarlılığa dayanır ve bulantı
  • Excedrin migren ağrı kesici kapakları acetaminophen, aspirin ve kafein birleştirir
  • İki ağrı savaşçısı ve bir amplifikatör ile güçlü bir üçlü eylem formülü sunar
  • Migraine rahatlama ilacı uygun caplet formunda mevcut
  • Bazıları için, bu Excedrin Migraine caplets 30 dakika içinde migren ağrısını rahatlatır
  • HSA ve FSA uygun ürün

6,33 € 6.33 EUR 6,33 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,26 € / Units)
9 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Malzemeler
  • Ağırlık
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Perylene Glycol, Carnauba, Hypromellose, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Polysorbate 20, FD&C Blue No. 1, light mineral oil, simethicone, Pain Reliever, sorbitan monolaurate, In Each Caplet: Active Ingredients: Acetaminophen (250 mg), *Aspirin NSAID (250 mg), Caffeine (65 mg), Pain Reliever Aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Low-Substituted Hydroxypropyl Cellulose, Titanium Dioxide. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.
Ürün için özel kullanımlar Nausea, Migraine
Malzemeler Stearic Asit, Carnauba, Hypromellose, Mikro Optik Hücre, Perylene Glycol, Polysorbate 20, Povidone, Fd&c Blue No. 1, Ağrı Reliever, Işık Mineral Yağı, Simethicone, Sorbitan Monolaurate, Her Caplet'de: Aktif Malzemeler: Acetaminophen (250 Mg), *aspirin Nsaid (250 Mg), Caffeine (65 Mg), Ağrı Reliever Aid. Inaktif Malzemeler: Benzoic Asit, Low-Substited Hydroxypropyl Hücreüloz, Titanyum Dioksit. *steroid Anti-Inflammatory Drug.
Brand Brand Brand Excedrin
Unit Count 24 Kont
Form Caplet
Ağırlık 0.09 Pounds
Ürün Faydaları Headache Relief
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı GlaxoSmithKline
Boyut L x W x H 1.73 X 2.97 X 1.68 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Aktif Malzemeler (in each caplet) Acetaminophen 250 mg _ Pain reliever Aspirin 250 mg (NSAID*) - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid *nonsteroidal anti-inflammatory drug
UPC 300672039248
Model Adı Excedrin Relief Caplets 24 Count
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300672039248
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Net İçerik 24 Count
Brand Brand Brand Excedrin
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 0.09 Pounds
Marka adı Excedrin
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 20392400
Model Numarası 300672039248
1. 1.73 x 2.97 x 1.68 inches
Ek Özellikler easy-to-swallow
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWIEYPA4CWAAY7
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300672039248
Tags

 

Excedrin Migraine Relief Caplets, migren ağrısı için hızlı çalışır, Excedrin Migraine the #1 nörolog Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine the #1 nörolog recommended OTC tedavi for migrens. (1) Uygun kapak şeklinde kullanılabilir, bu güçlü migren ilacı iki ağrı savaşçısı ve bir yükseltici içeren özel bir üçlü eylem formülü sunar. Bu Excedrin caplets aspirin ve acetaminophen ile migren rahatlama sağlamak için, migren baş ağrısı, ışığa ve sese duyarlı, ve bulantı. Bazıları için, bu migren baş ağrısı ilacı 30 dakika içinde migren ağrısına neden oluyor. (1) Migren IQVIA, Inc., 2018

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Reye'nin sendromu: tavuk pox veya grip benzeri belirtilerden gelen çocuklar ve gençler bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanırken, eğer bulantı ve kusma ile ilgili değişiklikler gerçekleşirse, bir doktora danışın çünkü bu semptomlar Reye sendromunun erken bir işareti olabilir, nadir ama ciddi bir hastalık. Alerji uyarısı: aspirin, dahil olabilecek ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir: Hives. Yüz şişme. Asthma (wheezing) Şok. Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Şiddetli karaciğer hasarı, alırsan oluşabilir: 24 saat içinde 2 kapaktan daha fazlası, bu maksimum günlük miktar. Bu ürünü kullanırken her gün acetaminophen.3 veya daha fazla alkollü içecekler içeren diğer ilaçlarla. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içeriyor. Şans daha yüksektir: 60 yaşında veya daha yaşlı. Mide ülserleri veya kanama problemleri vardı. Kan incelenme (anticoagulant) veya steroid ilacı alın. Reçeteli veya yazı dışı NSAIDs içeren diğer ilaçlar alın (aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri). Bunu kullanarak her gün 3 veya daha fazla alkollü içeceklerin varürün ürün ürün ürün ürün ürün ürün ürün ürün ürünü

Malzemeler

In Each Caplet: Active Ingredients: Acetaminophen (250 mg), Pain Reliever; *Aspirin NSAID (250 mg), Pain Reliever; Caffeine (65 mg), Pain Reliever Aid. Inactive Ingredients: Benzoic Acid, Carnauba Wax, FD&C Blue No. 1, Hypromellose, Light Mineral Oil, Low-Substituted Hydroxypropyl Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Polysorbate 20, Povidone, Propylene Glycol, Simethicone, Sorbitan Monolaurate, Stearic Acid, Titanium Dioxide. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.73 x 2.97 x 1.68 inç; 1.44

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.