İçereği Atla
HealthA2Z® Gerçeği | Acetaminophen 500 mg | Caffeine 65 mg | Pain Reliever Aid | aspirin Free (200 caplets (Pack of 1))

Price:

11,82 €


HealthA2Z® Gerçeği | Acetaminophen 500 mg | Caffeine 65 mg | Pain Reliever Aid | aspirin Free (200 caplets (Pack of 1))

https://nutricity.cy/shop/brswgzqycqawggqu-healtha2z-r-gercegi-acetaminophen-500-mg-caffeine-65-mg-pain-reliever-aid-aspirin-free-200-caplets-pack-of-1-55494 https://nutricity.cy/web/image/product.template/55494/image_1920?unique=dfd44cc
(0 review)
3 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 06-04-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Ağrı Yardımı

11,82 € 11.82 EUR 11,82 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,06 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Bileşenleri dahil
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı, Headache Relief
Bileşenleri dahil Acetaminophen 500mg, Caffeine 65mg
Malzemeler Silikon Dioksit, Hypromellose, Gearic asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Polyzen Glycol, Crospovidone, Titanyum Dioksit., Pregelatinized Starch, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, FD&C Red #40 Aluminum Lake, D&C red #27 aluminum lake, Acetaminophen 500mg and Caffeine 65mg, Inactive Ingredients corn starch
Aktif Malzemeler Acetaminophen 500 mg, Caffeine 65mg
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Malzemeler Hypromellose, Croscarmellose, Dioksit, Icrokristal Hücre, Dioksit., Gelatin, Stearic Asit, Povidone, Crospovidone, Glycol, Fd&c Yellow #6 Alüminyum Lake, Fd&c Red #40 Alüminyum Lake, Acetaminophen 500 mg And Caffeine 65mg, Aktif Malzemeler Corn Starch, D&c Red #27 Alüminyum Lake
Net İçerik 200 Count, 200 Bottle
Brand Brand Brand HealthA2Z
Flavor Selam
Unit Count 200 Kont
Form Caplet
Ağırlık 6.4
Madde Sayısı 1 1 1
Üretici yapımcı Allegiant Health
Boyut L x W x H 2.6 X 2.6 X 5.15 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Headache
UPC 369168029989
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Healtha2z
Marka adı HealthA2Z
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası FP0793
Model Numarası FP0793
1. 2.6 x 2.6 x 5.15 inches
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWGZQYCQAWGGQU
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
369168029989
Tags

 

Önemli bilgi

Malzemeler

Acetaminophen 500mg and Caffeine 65mg; Inactive Ingredients corn starch, croscarmellose sodium, crospovidone, D&C red #27 aluminum lake, FD&C red #40 aluminum lake , FD&C yellow #6 aluminum lake, hypromellose, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, povidone, pregelatinized starch, silicon dioxide, stearic acid, titanium dioxide.

Yol Tarifi

Yönetilenden daha fazlasını kullanmayın. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: her 6 saatte 2 caplets alın. 24 saat içinde 8 kapaktan fazla almayın. 12 yaşın altındaki çocuklar: Bir doktor sor

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.6 x 2.6 x 5.15 inç; 6.4

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.