İçereği Atla
ValuMeds Antihistamine, Diphenhydramine HCl 25 mg | Çocuklar ve Yetişkinler | Relieve Itchy Gözler, Runny Nose, Sneezing (25 mg, 600)

Price:

11,87 €


ValuMeds Antihistamine, Diphenhydramine HCl 25 mg | Çocuklar ve Yetişkinler | Relieve Itchy Gözler, Runny Nose, Sneezing (25 mg, 600)

https://nutricity.cy/shop/brswgzikcadrmc37-valumeds-antihistamine-diphenhydramine-hcl-25-mg-cocuklar-ve-yetiskinler-relieve-itchy-gozler-runny-nose-sneezing-25-mg-600-31247 https://nutricity.cy/web/image/product.template/31247/image_1920?unique=15ce823
(0 review)
6 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 31-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Hızlı Antivirüs Yardımı: Antihistamin ethenhydramine alerji ilacımız sinir bozucu alerji belirtilerinden hızlı bir rahatlama sağlar. Gözleri olsun, burun ya da sneezing, güçlü formülümüz hızlı bir şekilde çalışmak, kontrolünü geri kazanmak ve günün tadını çıkarmak için olsun.
  • Güvenebileceğiniz Kalite: Antihistamin intohenhydramine alerji ilacımızın kalitesi ve etkinliğine güvenin. Bakım ve hassasiyetle yapılır, tam memnuniyetinizi sağlamak için titiz standartlar karşılar. Alerjik semptomlarınızı güvenilir bir marka ile güvenle geri alın.
  • Terhenhydramine HCl, Benadryl ile karşılaştırılabilir güçlü bir antihistaministamin, sadece alerji belirtilerinden etkili bir rahatlama sağlar, aynı zamanda daha iyi bir gece uykusu isteyenler için ideal bir seçim yapın.
  • Manage your allergy symptoms with our antihistamine diphenhydramine allergy medicine. A reliable, effective option for fast-acting relief you can trust.
  • Versatile ve Alerji-Relieving: Antihistamin ethenhydramine alerji ilacımız, sneezing, itching, suy eyes ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir dizi alerji belirtileri için rahatlama sağlar. Kanıtlanmış etkinliği ile, yetişkinler ve çocuklar için de uygundur, tüm aile için güvenilir bir rahatlama sunar.

11,87 € 11.87 EUR 11,87 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,02 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • 1.
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Alerjik Tıp
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Brand Brand Brand ValuMeds
Unit Count 600.0 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.4 Pounds
Ürün Faydaları Alerji Kontrolü
Madde Sayısı 600 600
Üretici yapımcı Cabinet Health P.B.C
Ürün Türü Allergy Medicine
Ürün için özel kullanımlar Alerjiler
Aktif Malzemeler Antihistamin
UPC 040232605352
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Net İçerik 600 Count
Marka adı ValuMeds
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 60535-2
1. 2.17 x 2.09 x 4.49 inches
Hedef Body Part Nose
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.

 

Looking for reliable allergy relief? ValuMeds offers a convenient and effective antihistamine diphenhydramine solution to tackle common allergy symptoms. Our large count bottle provides ample relief for you and your family. ### Key Highlights * Provides fast-acting relief from symptoms like itchy eyes, runny nose, and sneezing. * Contains diphenhydramine HCl, similar in strength to Benadryl. * Can help promote restful sleep while alleviating allergy symptoms. * Available in a large 600-count bottle for extended use. * Manufactured to meet quality standards for your peace of mind. ### Useful Facts * Product Type: Allergy Medicine * Active Ingredient: Diphenhydramine HCl * Strength: 25 mg per tablet * Quantity: 600 tablets * Packaging: Large count bottle ### Good Fit For * Individuals experiencing seasonal allergies. * Families seeking a reliable allergy relief option. * Those needing relief from both allergy symptoms and occasional sleeplessness.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.