İçereği Atla
Sudafed PE Sinus Congestion Day + Gece En Güçlü ve Antihistamin Tabletleri Phenylephrine HCl & Diphenhydramine HCl, Helps Nasal & Sinus Baskı & Congestion, 20 ctt

Price:

9,33 €


Sudafed PE Sinus Congestion Day + Gece En Güçlü ve Antihistamin Tabletleri Phenylephrine HCl & Diphenhydramine HCl, Helps Nasal & Sinus Baskı & Congestion, 20 ctt

https://nutricity.cy/shop/brswgz3rbefb4ai2-sudafed-pe-sinus-congestion-day-gece-en-guclu-ve-antihistamin-tabletleri-phenylephrine-hcl-diphenhydramine-hcl-helps-nasal-sinus-baski-congestion-20-ctt-129293 https://nutricity.cy/web/image/product.template/129293/image_1920?unique=96e6edc
(0 review)
11 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 17-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 20. Sudafedilen PE Sinus Congestion Günü + Gece Maksimum Güçlü Dekongestant Tıp Tabletleri hem gündüz hem gece hem de gece boyunca sinüs baskısını geçici olarak rahatlatmak için sinüs baskısını ve sinüs tıkanıklığını rahatlatmak için
  • Her multi-pack, gün boyunca güçlü semptom rahatlaması için 12 Gün ve 8 Geceli tabletleri ile nazal decongestant'ın 20 tabletini içerir ve uyurken uyuyabilirsiniz.
  • Her gün ve gece dozu, antihistaminik diphenhydramine HCl'in tableti için 25 miligram içerir.
  • Her iki formül de sinus baskısını ve sinus congestion'u rahatlatmaya yardımcı olur ve yaygın soğuk, saman ateşi veya üst solunum alerjileri nedeniyle nazal kongestion. Nighttime tabletleri ayrıca sneezing, runny burun, itchy, sulu gözler ve kaşıntılı boğaz veya burun
  • # 1 farmakist, oral OTC decongestants arasında markayı tavsiye etti, bu maksimum güç formülü yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve güçlü semptom rahatlaması için 12 yıl ve daha yaşlı olabilir

9,33 € 9.33 EUR 9,33 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,47 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Sinus Tıp
Ürün Faydaları Respiratory Support, Ateş Kontrolü, Throat Relief, Cold and Flu Control, Sinus Congestion, Baskı Yardımı, Nasal Congestion Relief
Malzemeler Titanyum Dioksit, Talc, Magnezyum Stearate, Mikro Optik Hücre, Polyzen Glycol, Polyvinyl Alkol, sodyum nişastası glycolate, değiştirilmiş nişasta, Pregelatinized Starch, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD&C blue no. 1 aluminum lake, D&C yellow no. 10 aluminum lake, Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax
Aktif Malzemeler Phenylephrine Hcl, Diphenhydramine Hcl
Malzemeler Talc, Magnezyum Ste, Titanyum Dioksit, Polyvinyl Alkol, Pregelatinized Starch, Mikro Optik Hücre, Glycol, Tozlu Hücre, Modified Starch, sodyum Starch Glycolate, Fd&c Blue No. 1 Alüminyum Lake, Fd&c Red No. 40 Alüminyum Lake, Fd&c Yellow No. 6 Alüminyum Lake, D&c Yellow No. 10 Alüminyum Lake, Sudafed Pe Congestion (gün)aktif Malzemeler (her tablette)phenylephrine Hcl 10 Mg Amaçnasal Decongestantinaktif Malzemeler Carnauba, Titanyum Dioksit Sudafed Pe Congestion + Alerji (nighttime)aktif Malzemeler (Her Tablette) Hcl 25 Mgphenylephrine Hcl 10 Mgantihistaminnasal Decongestantinaktif Malzemeler Carnauba
Brand Brand Brand Sudafed
Unit Count 20 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 0.04 Pounds
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Kenvue
Boyut L x W x H 0.64 X 4.56 X 2.88 Inches
Ürün Türü Sinus Medicine
Ürün için özel kullanımlar Sinus Basınç
UPC 300450113214
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00300450113214
Paket Türü Adı R R R
Hedef seyirci Unisex-Adults
Net İçerik 20 Count
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 0.04 Pounds
Brand Brand Brand Sudafed
Marka adı Sudafed
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Box Box
Üretici Bölüm Numarası 503835
Model Numarası 503835
1. 0.64 x 4.56 x 2.88 inches
Ek Özellikler Hedeflendi
Hedef Body Part Eyes
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWGZ3RBEFB4AI2
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Sinus Tıp
Barcode
300450113214
Tags

 

Sudafedilen PE Sinus Congestion Day + Night maximum Strength Decongestant Tabletleri ile sinüs baskısından ve sinüsden güçlü bir rahatlama alın. # 1 farmakist, oral OTC decongestants arasında önerilen markadan, bu multi-pack hem günlük hem de gece tabletlerini etkili çoklu semptom rahatlaması için içerir. Hem gün hem de gece formülleri, yaygın soğuk, saman ateşi veya üst solunum alerjileri nedeniyle sinüs tıkanıklığını ve baskıyı geçici olarak rahatlatmak için nazal kongestion içerir. Gece içi ilaç da 25 mg of the antihistamin diphenhydramine HCl per tablet, bu geçici olarak gevşetmek için çalışır, burun, kaşıntı, sulu gözler ve gece uyumanıza yardımcı olur. Bu maksimum güç ilacı yetişkinler ve çocuklar tarafından 12 yıl ve güçlü sinüs basıncı ve sıkışıklığı için daha yaşlı kullanılabilir.rahatlama.

Önemli bilgi

Safety Information

Keep out of reach of children. Store at room temperature. Do not use if seal is broken.

Malzemeler

Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, D&C yellow no. 10 aluminum lake, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, FD&C blue no. 1 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide

Yol Tarifi

Sudafed PE Congestion (Daytime) Aynı zamanda gün ve gece tabletleri almayın. 24 saat içinde toplam 6 tabletden fazla almayın. Sadece yönetmen olarak alın. Önemli: Kullanmadan önce tüm ürün bilgilerini okuyun. Önemli bilgi için kutu tut. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl boyunca her 4 saatte 1 tablet almayın ve 12 yaşın altındaki 24 saatten fazla tablet almayın, 12 yaşın altındaki bir doktorDiğer bilgi mağazasına 20-25 DegreeC (68-77 DegreeF) Sudafedilen PE Congestion + Alerji (Nighttime) yetişkin ve çocuklar 12 yıl boyunca ve her 4 saatten fazla bir süre içinde 1 tablet almak 12 yıl içinde başka bir doktordan daha fazla bilgi mağazasını isteyin 1-888-217-2117 (siz) veya 215-273-8755 (kole)

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

0.64 x 4.56 x 2.88 inç; 0.64

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.