İçereği Atla
SağlıkCareAisle Anti Anti Allergy Relief - Fexofenadine Hydrochloride Tabletleri USP, 180 mg - 180 Tabletler - Anti-Drowsy 24 Saat Yardımı

Price:

26,68 €


SağlıkCareAisle Anti Anti Allergy Relief - Fexofenadine Hydrochloride Tabletleri USP, 180 mg - 180 Tabletler - Anti-Drowsy 24 Saat Yardımı

https://nutricity.cy/shop/brswggqnov7ak2dk-saglikcareaisle-anti-anti-allergy-relief-fexofenadine-hydrochloride-tabletleri-usp-180-mg-180-tabletler-anti-drowsy-24-saat-yardimi-92813 https://nutricity.cy/web/image/product.template/92813/image_1920?unique=3ecf308
(0 review)
3 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 09-11-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fexofenadine, kapalı ve açık alerjilerden etkili bir rahatlama sağlayan, istenmeyen olmayan bir alerji ilacıdır
  • Fexofenadine Hydrochloride, er ya da boğaz ağrısı gibi diğer üst solunum alerjileri nedeniyle geçici olarak alerji belirtileri rahatlatan bir antihistamindir; sulu gözler; burun veya boğaz ağrısı; ve burun veya boğaz ağrısı
  • Ulusal markaya kıyasla: Allegra Antivirüs 24 Saat Tabletleri olarak aynı aktif maddeye sahiptir.
  • Fexofenadine tabletler 24 saat alerji rahatlama sağlar. Bir gün su ile 180 mg tablet alın; 24 saat içinde 1 tabletten fazla almayın; uyarılar, yönler ve diğer önemli bilgiler için paket etiketi bakın; sadece yönlendirilmiş olarak kullanılır
  • HSA veya FSA Eable

26,68 € 26.68 EUR 26,68 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,15 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Malzemeler
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Alerjik Tıp
Üretici yapımcı Inc., Dr. Reddy's Laboratories
Malzemeler Fd&c Red No. 40, Hypromellose, Croscarmellose, Mannitol, Corn Starch, Polyzen Glycol, Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, iron oxide black, magesium stearate, powder cellulose and titanium dioxide
Malzemeler Hypromellose, Corn Starch, Mannitol, Glycol, Croscarmellose, Fd&c Red No. 40, Demir Çimento Siyah, Aktif Malzemeler: Fexofenadine Hcl Usp, 180 Mg. Inaktif Malzemeler: Collodial Silikon Dioksit, Magesium Stearate, Toz Hücre Ve Titanyum Dioksit
Brand Brand Brand HealthCareAisle
Unit Count 180 Kont
Form Tabletler
Ağırlık 0.49 Pounds
Ürün Faydaları Alerji Kontrolü
Madde Sayısı 1 1 1
Boyut L x W x H 2.75 X 2.75 X 4.75 Inches
Ürün Türü Allergy Medicine
Ürün için özel kullanımlar Alerjiler
Aktif Malzemeler Fexofenadine Hydrochloride USP
UPC 848985000673
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00848985000673
Paket Türü Adı R R R
Net İçerik 180 Count
Brand Brand Brand Sağlık
Ürün Türü İlaçlar
Marka adı HealthCareAisle
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
1. 2.75 x 2.75 x 4.75 inç
Ek Özellikler Sigara içilmeyen
Hedef Body Part Eyes
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWGGQNOV7AK2DK
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Alerjik Tıp
Barcode
848985000673
Tags

 

Kapalı ve açık alerjilerden muzdarip misiniz? Günde bir kez alın, SağlıkCareAisle Anti Allergy Relief Tabletleri (Fexofenadine Hydrochloride USP, 180 mg) geçici olarak saman ateşi veya burun gibi diğer üst solunum alerjileri nedeniyle semptomları rahatlatır; sneezing; itchy, suy gözler; ve kaşıntılı boğaz veya burun. Her orijinal reçeteli güç antihistamin tableti, kapalı ve açık alerjilerden 24 saat rahatlama sağlar. *Bu ürün Chattem, Inc. tarafından üretilmiyor veya dağıtılmıyor, Allegra Alerji 24 Saat Tabletlerinin distribütörü. Allegra, Aventisub LLC'nin kayıtlı bir markasıdır.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Bu ürüne ya da bileşenlerin herhangi birine alerjik bir tepkiniz varsa kullanmayın.

Malzemeler

Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, corn starch, croscarmellose sodium, FD&C Red no. 40, hypromellose, iron oxide black, magesium stearate, mannitol, polyethylene glycol, powder cellulose and titanium dioxide

Yol Tarifi

Yetişkinler ve çocuklar 12 yaş ve üstü: günde bir kez su ile 180 mg tablet alın; 24 saat içinde 1 tabletden fazla almayın; 12 yaşın altındaki çocuklar: kullanmıyorlar; yetişkinler 65 yaş ve daha yaşlı: bir doktor isteyin; böbrek hastalığı olan tüketiciler: bir doktor sorun

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.75 x 2.75 x 4.75 inç; 7.84

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.