İçereği Atla
Temel Bakım 12 Saat Cough DM Syrup, Extended-Release Dextromethorphan, Orange Flavor Liquid Tıp, 5 fl oz (kırda 1)

Price:

10,01 €


Temel Bakım 12 Saat Cough DM Syrup, Extended-Release Dextromethorphan, Orange Flavor Liquid Tıp, 5 fl oz (kırda 1)

https://nutricity.cy/shop/brswggarbehre3lp-temel-bakim-12-saat-cough-dm-syrup-extended-release-dextromethorphan-orange-flavor-liquid-tip-5-fl-oz-kirda-1-31710 https://nutricity.cy/web/image/product.template/31710/image_1920?unique=8b81b0f
(0 review)
3 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 25-02-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIENT: Bu ürün Delsym Orange Flavorn polistirex ile 30 mg dextromethorphan hidrobromide, Delsym Orange Flavor
  • COUGH SUPPRESSANT LIQUID: Temel Bakım 12 Saat Cough DM küçük boğaz ve bronşial tahriş nedeniyle öksürme yardımcı olur, ortak soğuk veya inhaled sinirler ile meydana gelebilir ve uyumanıza yardımcı olmak için öksürmeye yardımcı olur
  • ORANGE FLAVORED COUGH MEDICINE: Bu portakal aromalı öksürme ile gün veya gece rahatlama alın
  • GLUTEN AND ALCOHOL FREE: Basic Care Dextromethorphan Polistirex Extended-Release Oral Suspension, gün boyunca daha iyi hissedebilir veya geceleri uyuyabilirsiniz
  • Bir Marka

10,01 € 10.01 EUR 10,01 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(10,01 € / Units)
4 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Boyut L x W x H
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
İlaçlar Cough Syrups
Malzemeler Glycerin, Purified Purified, Tartaric Asit, Triacetin, Povidone, Sucrose, Alüminyum, Polysorbate 80, Yüksek Fructose Corn Syrup, Ethylparaben, Perylparaben, Xanthan Gum., Yapay Orange, Aktif Malzemeler (Her 5 ML): Dextromethorphan Polistirex Equivalent To 30 Mg Dextromethorphan Hydrobromide. Inaktif Malzemeler D&c Red #30 Alüminyum Lake, Polyvinylteri, sodyum Metabisulfite, Sodyum Polystyrene Sulfonate, Tragacanth
Ağırlık 0.84 Pounds
Ürün Faydaları Cough Relief
Boyut L x W x H 2 X 2.75 X 5.75 Inches
Ürün için özel kullanımlar Cough
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Azo
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.

 

Delsym Orange Flavor'daki aktif madde ile karşılaştırın. Temel Bakım Dextromethorphan Polistirex Extended-Release Oral Suspension, tüm gün veya 12 saat boyunca tüm gece rahatlama sağlayan genişletilmiş bir portakal aromalı öksürüğüdür. Bu ilaç, uyumanıza yardımcı olmak için öksürme dürtülerini rahatlatmaya yardımcı olur. Bir boğazdan öksürük veya ortak soğuk algınlığından acı çekmeyin, bu portakal aromalı öksürüğün 12 saat boyunca bir doz alın. Alerji metabisulfite, alerjik tip reaksiyonlara neden olabilecek bir sulfite. Ateş azaltıcı veya ağrı kesici içermiyor. Alkol ve gluten ücretsiz. Dosage cup dahil.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Uyarılar: Şimdi reçeteli bir monomin oxidase inhibitörü (MAOI) alıyorsanız (presyon, psikiyatri veya duygusal koşullar veya Parkinson hastalığı için ilaçlar) veya MAOI ilacı durdurmaktan 2 hafta sonra. Eğer reçeteli ilacınız bir MAOI içeriyorsa, bu ürünü almadan önce bir doktor veya eczacıya sorun. Alerji Uyarısı: Alerjik tepkilere neden olabilecek bir sulfite. Daha önce bir doktora sorun: sigara, astım veya emphysema ile gerçekleşen kronik öksürük; çok fazla phlegm (mucus) ile meydana gelen öksürük. Kullanın ve bir doktora sorun: yan etkiler gerçekleşir. FDA'ya 1800-FDA-1088'de yan etkileri bildirebilirsiniz; öksürük 7 günden fazla sürer, öksürük geri gelir veya ateş, döküntü veya baş ağrısı ile meydana gelir. Bunlar ciddi bir durumun belirtileri olabilir. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin(1-800-222-1222).

Malzemeler

Active ingredient (in each 5 mL): dextromethorphan polistirex equivalent to 30 mg dextromethorphan hydrobromide. Inactive ingredients D&C Red #30 aluminum lake, D&C Yellow #10 aluminum lake, glycerin, high fructose corn syrup, methylparaben, natural and artificial orange flavor, polysorbate 80, polyvinyl acetate, povidone, propylparaben, purified water, sodium metabisulfite, sodium polystyrene sulfonate, sucrose, tartaric acid, tragacanth gum, triacetin, xanthan gum.

Yol Tarifi

Yol: şişeyi kullanımdan önce iyi bir şekilde sallayın; sadece dosing kupayı 24 saat içinde ölçmeyin; 12 yaşın altındaki çocuklar için 6 ila 12 saat içinde 10 mL: 24 saat içinde her 12 saat boyunca 4 ila 6 ila 6 ila üstü çocuklar: her 12 saat içinde 10 mL; 4 ila 6 yaşın altındaki çocuklar: 24 saat içinde 10 mL.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2 x 2.75 x 5.75 inç; 13.44

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.