Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets with Acetaminophen 325 mg, Guaifenesin 200 mg & Phenyleph HCl 5 mg, Non-Drowsy Pain Reliever, Waitorant & Nasal Decongestant, 50 Seyahat Paketi
Stock Expiry Date: 22-06-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets for non-drowsy semptom rahatlaması için ortak soğuk, saman ateşi veya diğer solunum alerjileri nedeniyle mucus ve sinus congestion. Hem evde hem de yolda ideal
- Ağrı kesici, ateş azaltıcı, dekongestant ve beorant ilacı geçici olarak küçük aches ve ağrıları yanı sıra göğüs sıkışıklığı belirtileri, nazal congestion, sinus baş ağrısı ve baskı baskı
- Her caplet, acetaminophen'in ateşi ve acısını azaltmak için 325 miligram içerir; 5 miligrams of nazal decongestant phenylephrine HCl, nazal pasajlara yardımcı olmak için; ve 200 miligram
- Bu sinüs tıbbının non-drowsy formülü, sinüs drenajını teşvik ederek, sinüs açılışlarını ve geçişlerini teşvik ederek etkili bir gün semptom rahatlama sağlar ve bronchial salgılamaları daha verimli hale getirir
- #1 doktordan önerilen ağrı kesici markasından, bu şiddetli sinüs rahatlama kapakları yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve güçlü gün boyunca daha soğuk semptom rahatlaması için uygundur.
| Malzemeler | Süleyman, Titanyum Dioksit, Hypromellose, Magnezyum Stearate, Mikro Optik Hücre, Croscarmellose, Hydroxypropyl Hücreülose, Triacetin, Pregelatinized Starch, flavor, Active Ingredients (in each caplet): Acetaminophen 325 mg (Pain reliever/fever reducer) Guaifenesin 200 mg (Expectorant) Phenylephrine HCl 5 mg (Nasal decongestant) Inactive Ingredients: Carnauba wax |
| Aktif Malzemeler | Phenylephrine, Guaifenesin, Acetaminophen |
| Malzemeler | Flavor, Hypromellose, Croscarmellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Gelatin, Magnezyum Stearate, Hydroxypropyl Hücreülose, Süleyman, Triacetin, Aktif Malzemeler (her Caplet): Acetaminophen 325 Mg (pain Reliever/fever Function) Guaifenesin 200 Mg (expectorant) Phenylephrine Hcl 5 Mg (nasal Decongestant) Inaktif Malzemeler: Carnauba |
| Flavor | Apple Apple Apple |
| Unit Count | 1.0 Kont |
| Form | Tablet Tablet |
| Ağırlık | 0.31 Pounds |
| Ürün Faydaları | Cold and Flu Control |
| Madde Sayısı | 1 1 1 |
| Üretici yapımcı | Kenvue |
| Boyut L x W x H | 3.29 X 4.42 X 5.76 Inches |
| Ürün Türü | Sinus Medicine |
| Ürün için özel kullanımlar | Soğuk Sore |
| UPC | 300450262530 |
| Model Adı | Tylenol |
| Küresel Ticaret Tanım Numarası | 00300450262530 |
| Paket Türü Adı | Blister |
| Hedef seyirci | Unisex-Adults |
| Ürün Türü | İlaçlar |
| Brand Brand Brand | Tylenol |
| Marka adı | Tylenol |
| Age Range Description | Yetişkin Yetişkin Yetişkin |
| Konteyner Türü | Box Box |
| Model Numarası | 30036801 |
| 1. | 3.29 x 4.42 x 5.76 inches |
| Ek Özellikler | Sigara içilmeyen |
| Hedef Body Part | Bütün Vücut Tüm Vücut |
-
4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız
-
Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
-
Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.
-
200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.
SKU |
BRSWGFI7CV6AOHTP |
Kategori |
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Alerji, Sinus & Asthma , Sinus Tıp |
Barcode |
300450262530 |
Tags |
Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, saman ateşi veya diğer solunum alerjileri ve baş ağrısı, sinus congestion ve baskı dahil olmak üzere ortak soğuk algınlığı ile ilişkili semptomları geçici bir rahatlama sunar. Her sinus rahatlama kaplet, ağrı kesici ve ateş azaltıcı acetaminophen, 5 mg of the nazal dekongestant phenyleph HCl, ve 200 mg of the waitorant guaifenesin. Başlandığı zaman, bu sinus ilacı, sinus açılışlarına ve pasajlara yardımcı olabilir, nazal pasajlara yardım edebilir ve öksürüklere daha üretken hale getirmek için gevşek phlegm ve ince bronchial salgılara yardımcı olabilir. #1 doktor-recommended pain help brand, non-drowsy formülü gün boyunca alınabilir ve yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve üzerinde uygundur. Bu kapaklar seyahat ve on-the-go semptomu için mükemmel olan uygun ambalajlarda mevcuttur.rahatlama.
Önemli bilgi
Güvenlik Bilgileri
Bu ürün acetaminophen içerir. Acetaminophen içeren diğer ürünlerle almayın. Önerilen dozdan daha fazlasını almak ciddi sağlık risklerine neden olabilir. Monoamin oxidase inhibitörleri (MAOIs) alıyorsanız veya herhangi bir malzeme için bilinen alerjileri kullanın. karaciğer, kalp, tiroid veya prostat koşulları varsa önce bir sağlık uzmanına danışın, yüksek kan basıncı, diyabet veya mucus ile ilgili kronik öksürük. Belirtilerin kötüleştiği ve 7 gün ötesinde devam etmesi durumunda tıbbi tavsiyeyi durdurun veya yeni semptomlar ortaya çıkıyor. Önerilen dozajı geçmiyor. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Geçici aşırı dozda, tıbbi yardım veya bir Zehir Kontrol Merkezi ile hemen iletişime geçin (1-800-222-1222). 20-25°C (68-77°F) arasındaki mağaza ve aşırı ısı veya nemden kaçın.
Malzemeler
Aktif Malzemeler (her caplet): Acetaminophen 325 mg (Pain rahatlayıcı/fever azaltıcı) Guaifenesin 200 mg (Expectorant) Phenylephrinel 5 (Nasal deconant) Inactive Malzemeler: Carnauba, croscarmellose sodyum, lezzet, hidroxypropyl cellulose, magnezyum stearate, microjeksiyonu, mikroboksitoz, pregelatinized, sucralose, titanyum dioksit, triacetin
Yol Tarifi
Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve daha yaşlı: İhtiyacınız olan her 4 saatte 2 caplets alın. Su ile bütün yok; ezilme, çiğnemeyin veya çözün. 24 saat içinde 10 kapaktan fazla almayın. 12 yaşın altındaki çocuklar: Daha önce bir doktora sorun. Her zaman etiket üzerinde sağlanan ürün kullanım talimatları takip edin.
Yasal Feragatname
Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.
Ürün Boyutu
3.29 x 4.42 x 5.76 inç; 4.96
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.









