İçereği Atla
Advil Liqui-Gels minis Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ağrı Yardımı için Ibuprofen 200 mg for Pain Relief - 200 Liquid Filled Capsules

Price:

22,66 €


Advil Liqui-Gels minis Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ağrı Yardımı için Ibuprofen 200 mg for Pain Relief - 200 Liquid Filled Capsules

https://nutricity.cy/shop/brswgei7denb4a3v-advil-liqui-gels-minis-pain-reliever-ve-ates-tanimlari-agri-yardimi-icin-ibuprofen-200-mg-for-pain-relief-200-liquid-filled-capsules-72627 https://nutricity.cy/web/image/product.template/72627/image_1920?unique=03e8afa
(0 review)
8 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 16-03-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Bir şişe 200 Advil Liqui-Gels minis Pain Reliever ve Ateş Tespiti Sıvı Girdi Kapsüller, Ibuprofen 200 mg ile Yetişkinler için Ağrı Yardımı
  • Liqui-Gel Minis yutmak kolaydır - üniversite yurt odanız için mükemmel ek
  • Başache ilacı, sırt ağrısı ilacı ve eklem veya küçük artrit ağrısı, Tylenol Rapid Release Gels'tan daha hızlı ve daha güçlü olan rahatlatıcı ağrı kesicidir
  • Ağrı rahatlatır ve hızlı absorpsiyon için tasarlanmış yetişkinler için azaltır, normal boyut Advil Liqui-Gels
  • Ateş ilacı ve ağrı rahatlaması, dönem ağrı rahatlaması, ortak ağrı ilacı ve yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı ağrı ilaçları

22,66 € 22.66 EUR 22,66 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,11 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Malzeme Tipi Ücretsiz
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Net İçerik
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Item Nype Name
  • Dose release Method
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Malzemeler Gelatin, Temizlenmiş su, Medium-Chain Triglycerides, Potasyum Hidroxide, Polyzen Glycol, Pharmaceutical Ink, Sorbitol Sorbitan Solution., Active ingredient: Solubilized ibuprofen equal to 200 mg ibuprofen. Inactive ingredient: FD&C green no. 3
Model Adı Advil LiquiGels Minis Pain Reliever And Fever Reducer, Pain Medicine For Adults With Ibuprofen 200mg For Pain Relief, 200 Liquid Filled Capsules
Malzemeler Elatin, Purified Water, Glycol, Potasyum Hidroxide, Medium-Chain Triglycerides, İlaç Ink, Sorbitol Sorbitan Çözümü., Aktif Malzemeler: Solubilized Ibuprofen Equal To 200 Mg Ibuprofen. Inaktif Malzemeler: Fd&c Green No. 3
Ek Özellikler New Advil Liqui-Gels Minis are 33% smaller than Advil Liqui-Gels, making them easier to swallow while delivering the same powerful pain relief.
Brand Brand Brand Advil
Flavor Liquid Gels Mini
Unit Count 200 Kont
Form Liqui-Gels
Ağırlık 0.14 Kilogram
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Capsules
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 2.5 X 2.5 X 4.75 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Kas Ağrısı
Malzeme Tipi Ücretsiz Aspirin Free
Aktif Malzemeler (In each Capsule) Solubilized Ibuprofen Equal to 200mg Ibuprofen (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. (Present as the Free Acid and Potassium Salt) *nonsteroidal anti-inflammatory drug
UPC 305731769135
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305731769135
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Advil
Net İçerik 200 Count
Marka adı Advil
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Model Numarası F00573176913
1. 2.5 x 2.5 x 4.75 inches
Item Nype Name Ibuprofen
Dose release Method Osmotic release
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWGEI7DENB4A3V
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
305731769135
Tags

 

Advil Liqui-Gels minis, yüzde 33 daha küçük bir kapsülde Advil'in yoğun gücünü sağlar. Etkililiklerini ödün vermeden yutmak için Easier, bu sıvı dolu kapsüller birkaç dakika içinde baş ağrısı, sırt ağrısı, kas aches, dişaches, menajer ağrı, küçük artrit ve diğer eklem ağrıları ve ortak soğuk algınlığın ağrıları olarak çalışmak için alır. Advil Liqui-Gels minis normal boyut Advil Liqui-Gels ile aynı güçle mücadele eder. Bu ateş yetişkinler için ağrı kesici ve ağrı ilacı, ağrı rahatlaması için hızlı bir absorpsiyon için tasarlanmıştır. Her mini kapsül ibuprofen 200 mg, non-steroidal anti-inflamatuar ilaç (NSAID) zaten çözüldü, baş ağrısı rahatlaması, sırt ağrısı rahatlaması, menajer ağrı rahatlaması ve küçük artrit ağrısı rahatlaması için. Üniversiteye güven ve stokla geri dönmeye hazır olun, akademik yıl boyunca hazır olduğunuz her şey için hazır olun. Advil acıda zor, gezegen (1) değil. Plastikleri yüzde 20 oranında azalttık (1). (1) 2022'de Advil, önceki 2021 şişesine kıyasla yüzde 20 azaltımı elde etmek için teknolojisini değiştirdi. Aynı atık azaltımı teknolojisini kullanmaya devam ediyoruzBugün.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Alerji uyarısı: Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler şunları içerebilir: hives, yüz şişme, astım (wheezing), şok, cilt kırmızı, döküntü, dövme, dövme. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans 60 yaşında veya daha yaşlıysanız daha yüksektir. Mide ülserleri veya kanama problemleri vardı. Kan incelenme (anticoagulant) veya steroid ilacı alın. Reçeteli veya yazı dışı NSAIDs içeren diğer ilaçları alın [aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri). Bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkollü içeceklerin var. Daha fazla veya daha uzun bir süre yönettikten. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Hiç başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahip olsaydınız kullanmayın. Daha önce veya sonra kalp cerrahisi. Mide kanama uyarısı sizin için geçerli olup olmadığını kullanmadan önce bir doktora sorun. Acı kesiciler veya ateş azaltıcıları almaktan problem veya ciddi yan etkileriniz var. Kalpburnu gibi mide problemlerinin geçmişine sahipsiniz. Yüksek kan basıncınız var, kalp hastalığı, karaciğer cirrhosis, böbrek hastalığı, astım veya bir vuruş geçirdiniz. Bir diuretik alıyorsunuz. Bir doktor veya farmakist daha önce kullanımdan önce sorunBir doktorun herhangi bir ciddi koşul için bakımı altında. Kalp saldırısı veya vuruş için aspirin almak, çünkü ibuprofen bu aspirinin faydasını azaltabilir. Başka bir ilaç almak. Bu ürünü kullanırken, mide üzgün olursa yiyecek veya sütle geçin. Bir doktoru mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimleyin ve sorun: baygın, vomit kanı, kanlı veya siyah taburlar var, daha iyi olmayan mide ağrıları var, kalp problemlerinin veya inme belirtileri var: göğüs ağrısı, sıkıntı, bir parçada zayıflığı, şişirme, ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürer, ateş daha kötüleşir veya 3 günden daha kötüleşir veya şişiririririririririririririririririririr veya daha fazla sürer. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında ibuprofen kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilir, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçinuzak.

Malzemeler

Active ingredient: Solubilized ibuprofen equal to 200 mg ibuprofen. Inactive ingredient: FD&C green no. 3, gelatin, medium-chain triglycerides, pharmaceutical ink, polyethylene glycol, potassium hydroxide, purified water, sorbitol sorbitan solution.

Yol Tarifi

Baştan daha fazlasını almayın. En küçük etkili doz kullanılmalıdır. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl boyunca: semptomlar devam ederken her 4 ila 6 saat boyunca 1 kapsül alın. Ağrı veya ateş 1capsule'ye yanıt vermezse, 2 kapsül kullanılabilir. Bir doktor tarafından yönlendirilmeden 24 saat içinde 6 tableti geçme. 12 yaşın altındaki çocuklar; bir doktora sorun.

Yasal Feragatname

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.5 x 2.5 x 475 inç; 4.94 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.