İçereği Atla
Advil Liqui-Gels Minis Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ağrı Yardımı için Ibuprofen 200 mg for Pain Relief - 160 Liquid Filled Capsules

Price:

17,91 €


Advil Liqui-Gels Minis Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ağrı Yardımı için Ibuprofen 200 mg for Pain Relief - 160 Liquid Filled Capsules

https://nutricity.cy/shop/brswg234cuarsg3p-advil-liqui-gels-minis-pain-reliever-ve-ates-tanimlari-agri-yardimi-icin-ibuprofen-200-mg-for-pain-relief-160-liquid-filled-capsules-130530 https://nutricity.cy/web/image/product.template/130530/image_1920?unique=e07ec64
(0 review)
9 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 02-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Bir şişe 160 Advil Liqui-Gels minis Pain Reliever ve Ateş Tespiti Sıvı Girdi Kapsüller, Ibuprofen 200 mg ile Yetişkinler için Ağrı Yardımı
  • Liqui-Gel Minis yutmak kolaydır
  • Başache ilacı, sırt ağrısı ilacı ve eklem veya küçük artrit ağrısı, Tylenol Rapid Release Gels'tan daha hızlı ve daha güçlü olan rahatlatıcı ağrı kesicidir
  • Ağrı rahatlatır ve hızlı absorpsiyon için tasarlanmış yetişkinler için azaltır, normal boyut Advil Liqui-Gels
  • Ateş ilacı ve ağrı rahatlaması, dönem ağrı rahatlaması, ortak ağrı ilacı ve yetişkinler ve çocuklar için 12 yıl ve daha yaşlı ağrı ilaçları
  • Bu Advil mini Liqui-Gels'i yönetmen olarak alın - üniversite yurt odanız için mükemmel bir ek
  • HSA ve FSA uygun ürün

17,91 € 17.91 EUR 17,91 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,11 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Net İçerik
  • Ürün Türü
  • Ağırlık
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Form CAPSULES, Liqui-Gels
Malzemeler Gelatin, Temizlenmiş su, Orta zincir triglycerides, Potasyum Hidroxide, Polyzen Glycol, Pharmaceutical Ink, In Each Capsule: Active Ingredients: *Ibuprofen (NSAID) (200 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Green 3, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.
Brand Brand Brand Advil
Flavor oil_free
Unit Count 160 Kont
Ağırlık 0.18 g
Ürün Faydaları Ağrı Reliever
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Capsules
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 4 X 3 X 6 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Ateş
Aktif Malzemeler Ibuprofen
UPC 305731769890
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305731769890
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Kids
Net İçerik 160 Count
Ürün Türü İlaçlar
Ağırlık 0.18 G
Brand Brand Brand Advil
Marka adı Advil
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Model Numarası 305731769890
1. 4 x 3 x 6 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Back
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWG234CUARSG3P
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
305731769890
Tags

 

Advil Liqui-Gels minis, Advil'in% 33 daha küçük bir kapsülde yoğun gücünü sağlar. Etkililiklerini ödün vermeden yutmak için Easier, bu sıvı dolu kapsüller birkaç dakika içinde baş ağrısı, sırt ağrısı, kas aches, dişaches, menajer ağrı, küçük artrit ve diğer eklem ağrıları ve ortak soğuk algınlığın ağrıları olarak çalışmak için alır. Advil Liqui-Gels minis normal boyut Advil Liqui-Gels ile aynı güçle mücadele eder. Bu ateş yetişkinler için ağrı kesici ve ağrı ilacı hızlı bir absorpsiyon için tasarlanmıştır, ağrı rahatlama saatleri sağlar. Her mini kapsül ibuprofen 200 mg, non-steroidal anti-inflamatuar ilaç (NSAID) zaten çözüldü, baş ağrısı rahatlaması, sırt ağrısı rahatlaması, menajer ağrı rahatlaması ve küçük artrit ağrısı rahatlaması için. Hızlı ağrı yardımı sadece güçlü küçüktü. Bu, Advil Liqui-Gels minilerinin gücüdür. Bu yaz, Advil Binbaşı Ligi Pickleball'un resmi ortağı olmaktan gurur duyuyor. Aktif kalın ve ağrının sizi geri çekmesine izin vermeden her maçın tadını çıkarın. Üniversiteye güven ve stokla geri dönmeye hazır olun, akademik yıl boyunca hazır olduğunuz her şey için hazır olun. Advil, her hizmet ve hizmet aracılığıyla hareket etmenize yardımcı olmak için kaynakta aches ve pains hedefler.volley.

Önemli bilgi

Ingredients

In Each Capsule: Active Ingredients: *Ibuprofen (NSAID) (200 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Green 3, Gelatin, Medium Chain Triglycerides, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Potassium Hydroxide, Purified Water, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.

Yasal Feragatname

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

4 x 3 x 6 inç; 0.0

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.