İçereği Atla
Migraine Belirtileri için Excedrin Migraine Relief Caplets, Acetaminophen 250 mg, aspirin 250 mg, Caffeine 65 mg, Pain Reliever, 100 Count Count Count

Price:

14,94 €


Migraine Belirtileri için Excedrin Migraine Relief Caplets, Acetaminophen 250 mg, aspirin 250 mg, Caffeine 65 mg, Pain Reliever, 100 Count Count Count

https://nutricity.cy/shop/brswecqcdebaoelx-migraine-belirtileri-icin-excedrin-migraine-relief-caplets-acetaminophen-250-mg-aspirin-250-mg-caffeine-65-mg-pain-reliever-100-count-count-count-91735 https://nutricity.cy/web/image/product.template/91735/image_1920?unique=94be90c
(0 review)
15 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 09-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 100 Excedrin Migraine Relief Caplets to Alleviate Migraine Belirtileri
  • Excedrin Migraine, migreni rahatlatmak için 3 şekilde çalışır: Ağrı sinyalleri, ağrı eşinizi yükseltir ve kafeini ağrı kesici etkisini artırmak için kullanır.
  • Migrenli bir ağrı kesici olarak hareket eden migren rahatlamasını sağlar ve ışığa ve sese duyarlılığa dayanır ve bulantı
  • Excedrin migren ağrı kesici kapakları acetaminophen, aspirin ve kafein birleştirir
  • Baş ağrı rahatlama ilacı, iki ağrı kesici ve bir yükseltici ile güçlü bir üçlü eylem formülü sunar
  • Migraine rahatlama ilacı uygun caplet formunda mevcut
  • Bazıları için, bu Excedrin Migraine caplets 30 dakika içinde migren ağrısını rahatlatır
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

14,94 € 14.94 EUR 14,94 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,15 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • UPC
  • Model Adı
  • Paket Türü Adı
  • Malzemeler
  • Net İçerik
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Perylene Glycol, Titanyum Dioksit, Carnauba, Hypromellose, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Polysorbate 20, FD&C Blue No. 1, light mineral oil, simethicone, sorbitan monolaurate, Low-Substituted Hydroxypropyl Cellulose, Active Ingredients: Acetaminophen 250 mg - Pain reliever Aspirin 250 mg (NSAID*) - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive Ingredients: benzoic acid
Malzemeler Hypromellose, Titanyum Dioksit, Icrokristal Hücre, Stearic Asit, Carnauba, Povidone, Perylene Glycol, Polysorbate 20, Simethicone, Sorbitan Monolaurate, Fd&c Blue No. 1, Inaktif Malzemeler: Benzoik asit, Işık Mineral Yağı, Low-Substited Hydroxypropyl Hücreüloz, Aktif Malzemeler: Acetaminophen 250 Mg-Pain Reliever aspirin 250 Mg (nsaid*)-Pain Reliever 65 Mg-Pain Reliever Aid * Nonsteroidal Anti-Inflammatory Drug
Brand Brand Brand Excedrin, Glaxosmithkline
Brand Brand Brand Excedrin
Flavor Selam
Unit Count 100 Kont
Form Caplet
Ağırlık 3.46 Eyunces
Ürün Faydaları Headache Relief
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Tabletler
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 2.07 X 4.28 X 2.07 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Nausea
UPC 300672039910
Model Adı Excedrin Migraine Relief Caplets Count
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Net İçerik 100 Count
Ürün Türü İlaçlar
Marka adı GlaxoSmithKline
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 60000000122132
Model Numarası 60000000122132
1. 2.07 x 4.28 x 2.07 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSWECQCDEBAOELX
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
300672039910
Tags

 

Excedrin Migraine Relief Caplets, migreni hızlı bir şekilde sağlar, Excedrin Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine Migraine'yi migrenler için tavsiye eder (1). Excedrin, migrenleri rahatlatmak için 3 şekilde çalışır: ağrı sinyalleri, ağrı eşinizi yükseltir ve ağrı kesici etkisini artırmak için kafein kullanır. Uygun caplet şeklinde kullanılabilir, bu güçlü migren ilacı iki ağrı kesici ve bir yükseltici içeren özel bir üçlü eylem formülü sunar. Bu Excedrin caplets aspirin ve acetaminophen ile migren rahatlama sağlamak için, migren baş ağrısı, ışığa ve sese duyarlı, ve bulantı. Bazıları için, bu migren baş ağrısı ilacı 30 dakika içinde migren ağrısına neden oluyor. Excedrin ile hızlı migren rahatlama alın, baş ağrısı uzmanı. (1) Migren IQVIA, Inc., 2018

Önemli bilgi

Malzemeler

Active Ingredients: Acetaminophen 250 mg - Pain reliever Aspirin 250 mg (NSAID*) - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid *nonsteroidal anti-inflammatory drug; Inactive Ingredients: benzoic acid, carnauba wax, FD&C blue no. 1, hypromellose, light mineral oil, low-substituted hydroxypropyl cellulose, microcrystalline cellulose, polysorbate 20, povidone, propylene glycol, simethicone, sorbitan monolaurate, stearic acid, titanium dioxide

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.07 x 4.28 x 2.07 inç; 3.46

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.