İçereği Atla
TIME-CAP LABS, INC. Zamanlı Acetaminophen 325 MG Tabletleri 1000 Kont - Düzenli Güç Ağrısı Yardımı - Menstrual Cramps, Ateş Tespiti, Arthritis'in Küçük Ağrısı

Price:

16,84 €


TIME-CAP LABS, INC. Zamanlı Acetaminophen 325 MG Tabletleri 1000 Kont - Düzenli Güç Ağrısı Yardımı - Menstrual Cramps, Ateş Tespiti, Arthritis'in Küçük Ağrısı

https://nutricity.cy/shop/brsw2yyqo5yrm3la-time-cap-labs-inc-zamanli-acetaminophen-325-mg-tabletleri-1000-kont-duzenli-guc-agrisi-yardimi-menstrual-cramps-ates-tespiti-arthritis-in-kucuk-agrisi-101023 https://nutricity.cy/web/image/product.template/101023/image_1920?unique=ce5ce1e
(0 review)
12 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 16-04-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 𝐄𝐜𝐨𝐧𝐨𝐦𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐜𝐢𝐧𝐞 𝐂𝐚𝐛𝐢𝐧𝐞𝐭 𝐄𝐬𝐬𝐞𝐧𝐭𝐢𝐚𝐥: Stock up on effective pain relief pills for the whole household. This bulk supply of extended-release acetaminophen, offering a smart, low-cost way to stay prepared for headache pills needs without frequent restocking
  • 𝐑𝐞𝐠𝐮𝐥𝐚𝐫 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐅𝐨𝐫𝐦𝐮𝐥𝐚 𝐟𝐨𝐫 𝐏𝐚𝐢𝐧 & 𝐅𝐞𝐯𝐞𝐫: Each Acetaminophen caplet delivers effective relief for pain and fever in adults and children 12 years and older. Helps reduce fever and ease discomfort caused by the common cold, minor arthritis, and muscle soreness when used as directed
  • 𝐌𝐚𝐧𝐮𝐟𝐚𝐜𝐭𝐮𝐫𝐞𝐝 𝐢𝐧 𝐚 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲-𝐂𝐨𝐧𝐭𝐫𝐨𝐥𝐥𝐞𝐝 𝐔𝐒 𝐅𝐚𝐜𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲: TIME-CAP LABS acetaminophen caplets are Manufactured in the USA under strict standards to ensure consistent strength and tablet uniformity. Each batch is crafted using closely monitored processes for reliable performance in every bottle
  • 𝐄𝐚𝐬𝐲-𝐭𝐨-𝐒𝐰𝐚𝐥𝐥𝐨𝐰 𝐂𝐚𝐩𝐥𝐞𝐭𝐬: With a smooth, comfortable coating for easy swallowing, TIME-CAP LABS tablets support simple daily dosing. Convenient to keep in your pill organizer, travel kit, or home medicine cabinet for quick access whenever relief is needed
  • 𝐅𝐚𝐬𝐭 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟 𝐟𝐨𝐫 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐝𝐚𝐲 𝐀𝐜𝐡𝐞𝐬 & 𝐏𝐚𝐢𝐧𝐬: TIME-CAP LABS regular strength Acetaminophen 325mg tablets provide temporary relief from headaches, toothaches, muscle aches, backaches, arthritis pain, menstrual cramps, and other minor aches and pains. A dependable option for adults seeking steady, everyday pain relief

16,84 € 16.84 EUR 16,84 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,02 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Brand Brand Brand Inc., TIME-CAP LABS
Ürün Faydaları Ağrı Yardımı, Ateş Kontrolü
Üretici yapımcı Inc., TIME-CAP LABS
Malzemeler Gearic asit, sodyum nişastası glycolate, Pregelatinized Starch, Active ingredient (in each caplet) Acetaminophen 325 mg. Inactive ingredients povidone
Ürün için özel kullanımlar Ateş, Arthritis, Kas Ağrısı, Erkekler, Ortak Ağrı
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Brand Brand Brand Inc., Time-Cap Labs, Time-Cap Labs, Inc.
Malzemeler D D D D, Pregelatinized Starch, Starch Glycolate, Aktif Malzemeler (Her Caplet) Acetaminophen 325 Mg. Inaktif Malzemeler Povidone
Marka adı TIME-CAP LABS, INC.
Hedef Body Part Bütün Vücut Tüm Vücut, Head
Flavor Regular Strength
Unit Count 1000.0 Kont
Form Tablet Tablet
Madde Sayısı 1 1 1
Boyut L x W x H 3 X 3 X 6.25 Inches
Ürün Türü Acetaminophen
Aktif Malzemeler Acetaminophen
UPC 349483340105
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Ürün Türü İlaçlar
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Ek Özellikler Contains no aspirin
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSW2YYQO5YRM3LA
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
349483340105
Tags

 

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Uyarılar: Liver uyarısı: Bu ürün acetaminophen içerir. Bu ürünün maksimum günlük doz yetişkinler veya 5 tabletler için 24 saat içinde 10 tablettir (1,625 mg) çocuklar için 24 saat. Şiddetli karaciğer hasarı oluşabilir; yetişkin 24 saat içinde acetaminophen 4.000 mg'dan fazlasını alır; çocuk en yüksek günlük miktarı olan 5 dozdan daha alır; acetaminophen içeren diğer ilaçlarla alınır; yetişkinin bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkollü içecekler vardır. Alerji uyarısı: acetaminophen şiddetli deri reaksiyonlarına neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: cilt kırmızısı; sular; döküntü. Bir deri reaksiyon oluşursa, kullanımı durdurun ve hemen tıbbi yardım ara. Kullanmayın: acetaminophen içeren başka bir ilaç (prescription or nonprescription). Bir ilacın acetaminophen'i içerdiğinden emin değilseniz, bir doktor veya eczacıya sorun; eğer bu üründeki inaktif malzemelerden herhangi birine alerjik iseniz. Kullanıcının karaciğer hastalığı olup olmadığını kullanmadan önce bir doktora sorun. Bir doktor veya farmakiste, kullanıcının kanı inceliyorsa kullanmadan önce sorunSavaş

Malzemeler

Aktif bileşen (her caplet) Acetaminophen 325 mg. Aktif malzemeler povidone, pregelatinized nişasta, sodyum nişasta glycolate, stearic asit

Yol Tarifi

Yol: Baştan daha fazla almayın. Aşırı uyarıya bakın; yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü; son zamanlarda her 4 ila 6 saat boyunca 2 tablet alın; 24 saat içinde 10'dan fazla tablet almayın, bir doktor tarafından yönlendirilmedikçe 10 günden fazla kullanmayın; bir doktor tarafından yönlendirilen sürece kullanma. Çocuklar 12 yıl boyunca 6 yıl; her 4 ila 6 saat boyunca her 4 ila 6 saat sürer, 24 saat içinde 5'den fazla tablet almaz, bir doktor tarafından yönlendirilmeden 5 gün boyunca kullanmayın. 6 yaşın altındaki çocuklar; bir doktora sor

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Package Dimensions

6.26 x 3.07 x 2.87 inches; 14.39 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.