İçereği Atla
Advil Liqui-Gels Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ibuprofen 200 mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Common Pain Relief - 200 Capsules, Advil PM Ibuprofen - 2 Ctvil

Price:

26,75 €


Advil Liqui-Gels Pain Reliever ve Ateş Tanımları, Ibuprofen 200 mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Common Pain Relief - 200 Capsules, Advil PM Ibuprofen - 2 Ctvil

https://nutricity.cy/shop/brsw2el7aacaef3u-advil-liqui-gels-pain-reliever-ve-ates-tanimlari-ibuprofen-200-mg-for-headache-backache-menstrual-pain-and-common-pain-relief-200-capsules-advil-pm-ibuprofen-2-ctvil-120027 https://nutricity.cy/web/image/product.template/120027/image_1920?unique=8e69a32
(0 review)
9 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 09-09-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 200 Advil Liqui-Gels Pain Reliever ve Ateş Tespiti Sıvı Girdi Kapsüller ve 2 Advil PM Caplets, Pain Medicine for Adults with Ibuprofen 200 mg for Headache, Backache, Menstrual Pain and Common Pain Relief
  • Advil ibuprofen liqui-gels, Tylenol Rapid release Gels'tan daha hızlı ve daha güçlü bir acı rahatlama sağlar, aynı zamanda yetişkinler için de bir ateş azaltıcıyken, en çok ihtiyacınız olan yerde, aynı zamanda yetişkinler için de bir ateş azaltıcısı olma
  • Ateş ilacı, sırt ağrısı ilacı, sırt ağrısı ilacı ve eklem veya küçük artrit ağrı kesicisi de baş ağrısı rahatlaması, dönem ağrı rahatlaması, sırt ağrısı rahatlaması ve kas aches veya aches ve ağrıları ortak soğuk soğuk soğuk algınlığından
  • Hızlı absorpsiyon için tasarlanmış Ağrı ilaçları - üniversite yurt odanıza mükemmel ek
  • Başache ilacı, ağrı ilacı, yetişkin ve çocuklar için ağrı ve eklem ağrı ilacı 12 yıl ve daha yaşlı
  • Bu Advil Liqui-Gelişen her birini alın, her 4 ila 6 saat boyunca bir kapsül almak, ağrı veya ateş bir kapsüle cevap vermezse veya iki kapsülü bir kapsüle cevap vermez.
  • HSA ve FSA uygun ürün

26,75 € 26.75 EUR 26,75 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,13 € / Units)
6 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Model Adı
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Üretici Bölüm Numarası
  • Model Numarası
  • 1.
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Malzemeler Gelatin, Temizlenmiş su, Carnauba, Hypromellose, sodyum Lauril Sulfate, Lecithin, Gearic asit, Mikro Optik Hücre, Polydextrose, Potasyum Hidroxide, Croscarmellose, Corn Starch, Polyzen Glycol, sodyum nişastası glycolate, Glyceril Behenate, Titanyum Dioksit., Pregelatinized Starch, colloidal silicon dioxide, Lactose Monohydrate, Pharmaceutical Ink, FD&C Green No. 3, sorbitan, FD&C Blue No. 2 Aluminum Lake, Active Ingredients: Advil Liqui-Gels: (In each Capsule) Solubilized Ibuprofen Equal to 200mg Ibuprofen (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. (Present as the Free Acid and Potassium Salt) *nonsteroidal anti-inflammatory drug ADVIL PM CAPLET: (in each caplet) Diphenhydramine Citrate 38mg - Nighttime Sleep-Aid. Ibuprofen 200mg (NSAID)*- Pain Reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive Ingredients: Advil Liqui-Gels: Coconut Oil, Sorbitol. ADVIL PM CAPLET: Calcium Stearate
Aktif Malzemeler Diphenhydramine Hcl, Ibuprofen
Malzemeler Lecithin, Purified Water, Hypromellose, Gelatin, Stearic Asit, Corn Starch, Titanyum Dioksit., Carnauba, Pregelatinized Starch, Mikro Optik Hücre, Polydextrose, Croscarmellose, Glycol, Colloidal Silikon Dioksit, Lactose Monohidrat, Potasyum Hidroxide, Starch Glycolate, sodyum Lauril Sulfate, İlaç Ink, Sorbitan, Glyceril Behenate, Fd&c Blue No. 2 Alüminyum Lake, Fd&c Green No. 3, Aktif Malzemeler: Advil Liqui-Gels: (Her Capsule) Solubilized Ibuprofen Equal To 200 mg Ibuprofen (nsaid)*-Pain Reliever/fever Function. (eski Anti-Inflammatory Drug Advil Pm Caplet: (Her Caplet) Diphenhydramine *steroid Anti-Inflammatory Drug, Aktif Malzemeler: Advil Liqui-Gels: Coconut Oil, Sorbitol. Advil Pm Caplet: Kalsiyum Stearate
Brand Brand Brand Advil
Flavor Caplet
Unit Count 202 Count
Form Caplet
Ağırlık 0.18 g
Ürün Faydaları Back Pain Relief
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Capsules
Üretici yapımcı Haleon US Services Inc.
Boyut L x W x H 2.5 X 2.9 X 4.9 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Ürün için özel kullanımlar Ateş
UPC 305733305706
Model Adı Pain Reliever and Nighttime Sleep Aid
Küresel Ticaret Tanım Numarası 00305733305706
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Hedef seyirci Unisex-Adults
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Advil
Marka adı Advil
Age Range Description Yetişkin Yetişkin Yetişkin
Konteyner Türü Şişe Şişe
Üretici Bölüm Numarası 60000000133057
Model Numarası 60000000133057
1. 2.5 x 2.9 x 4.9 inches
Ek Özellikler Fast-Acting
Hedef Body Part Back
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSW2EL7AACAEF3U
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Ibuprofen
Barcode
305733305706
Tags

 

Advil Liqui-Gels hızlı bir rahatlama sağlar, hemen buna ihtiyacınız olan yerde. Bu sıvı dolu 200 mg ibuprofen kapsülleri, baş ağrısı, kas aches, dişaches, küçük artrit ve diğer eklem ağrıları ve ortak soğuk algınlığının ağrıları için sadece birkaç dakika içinde çalışmaya başlar. Advil Liqui-Gels, inflamasyonun yerinde acı çekiyor. Bu ateş yetişkinler için ağrı kesici ve ağrı ilacı hızlı bir absorpsiyon için tasarlanmıştır, ağrı rahatlama saatleri sağlar. Her kapsül ibuprofen 200 mg, nonsteroidal anti-inflamatuar ilaç (NSAID) zaten çözüldü, baş ağrısı rahatlaması, sırt ağrısı rahatlaması, menajer ağrı rahatlaması, ortak ağrı rahatlama ve küçük artrit ağrısı rahatlaması için. Daha fazla insan, diğer sıvı dolu ağrı kesicinden daha hızlı rahatlama için Advil Liqui-Gels'e döner. Üniversiteye güven ve stokla geri dönmeye hazır olun, akademik yıl boyunca hazır olduğunuz her şey için hazır olun. Gece ağrısı rahatlaması için Advil PM Caplets geri dönmek için acı çekiyor, böylece bütün bir gecenin alabilirsinUyku.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Advil Liqui-Gels: Alerji uyarısı: Ibuprofen, özellikle de aspirine alerjisi olan kişilerde ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: hives, yüz şişme, astım (wheezing), şok, cilt kırmızı, döküntü, dövme, dövme. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans 60 yaşında veya daha yaşlıysanız daha yüksektir. Mide ülserleri veya kanama problemleri vardı. Kan incelenme (anticoagulant) veya steroid ilacı alın. Reçeteli veya yazı dışı NSAIDs içeren diğer ilaçları alın [aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri). Bu ürünü kullanırken her gün 3 veya daha fazla alkollü içeceklerin var. Daha fazla veya daha uzun bir süre yönettikten. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Hiç başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahip olsaydınız kullanmayın. Daha önce veya sonra kalp cerrahisi. Mide kanama uyarısı sizin için geçerli olup olmadığını kullanmadan önce bir doktora sorun. Acı kesiciler veya ateş azaltıcıları almaktan problem veya ciddi yan etkileriniz var. Kalpburnu gibi mide problemlerinin geçmişine sahipsiniz. Yüksek kan basıncınız var, kalp hastalığı, karaciğer cirrhosis, böbrek hastalığı, astım veya bir vuruş geçirdiniz. Bir diuretik alıyorsunuz. Bir doktor veya eczacıya sorunBir doktorun herhangi bir ciddi koşul için bakımı altındaysanız daha önce kullanın. Kalp saldırısı veya vuruş için aspirin almak, çünkü ibuprofen bu aspirinin faydasını azaltabilir. Başka bir ilaç almak. Bu ürünü kullanırken, mide üzgün olursa yiyecek veya sütle alın. Bir doktoru mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimleyin ve sorun: baygın, vomit kanı, kanlı veya siyah taburlar var, daha iyi olmayan mide ağrıları var, kalp problemlerinin veya inme belirtileri var: göğüs ağrısı, sıkıntı, bir parçada zayıflığı, şişirme, ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürer, ateş daha kötüleşir veya 3 günden daha kötüleşir veya şişiririririririririririririririririririr veya daha fazla sürer. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında ibuprofen kullanmamak önemlidir, çünkü kesinlikle bir doktor tarafından bunu yapmak için yönlendirilir, çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin. ADVIL PM CAPLET: Alerji uyarısı: Ibuprofen, özellikle de aspirine alerjisi olan kişilerde ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir. Belirtiler şunları içerebilir: hives, yüz şişme, astım (wheezing), şok, cilt kırmızı, döküntü, dövme, dövme. Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı:Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans daha yüksektir: 60 yaşında veya daha yaşlı, mide ülserleri veya kanama problemleri vardı, bu ürünü kullanırken her gün daha fazla veya steroid ilacı almak, reçeteli veya nonprescription NSAIDs [aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri) içeren diğer ilaçları almak, bu ürünü kullanarak her gün 3 veya daha fazla alkolik içecekler almak, daha fazla veya daha uzun bir süre yönlendirmek. Kalp saldırısı ve darbe uyarısı: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi, kalp yetmezliği ve inme riskini artırır. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Bir gece uykusu için zamanınız yoksa 12 yaşın altındaki çocuklar için başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya, daha önce veya kalp ameliyatından önce, tam bir gece uykusu için zamanınız yoksa. Hiç başka bir ağrı kesici/fever azaltıcıya alerjik bir reaksiyona sahipseniz. Tam bir gece uykusu için zamanınız yoksa. 12 yaşın altındaki çocuklar. Daha önce veya sonra kalp cerrahisi. Kabahenhydramine içeren başka bir ürünle, bir tanesi bile deride kullanılır. Acı olmadan uykusuzluk varsa. Bir doktor mide kanama uyarısı sizin için geçerliyse, ağrı kesici veya ateş azaltıcılarından kaynaklanan problemlere veya ciddi yan etkilere sahip olursunuz, kalp yanığı gibi mide problemlerinin geçmişine sahipsiniz, yüksek kan basıncına sahipsiniz, kalp hastalığına, karaciğer cirrhosis, böbrek hastalığına, astıma veya ağrı kesicilere veya ateş azaltıcılara sahip oluyorsunuz,Bir vuruş vardı, bir diuretik alıyorsun. Emphysema veya kronik bronkitis gibi bir nefes probleminiz var. glaucoma'ya sahipsiniz. Enlarged bir prostat bezi nedeniyle sıkıntıya sahipsiniz. Bir doktor veya farmakist daha önce sedatives veya sakinleştiriciler alıyorsanız veya başka bir uyku-aid. Bir doktorun herhangi bir ciddi koşul için bakımı altında. Başka bir antihistaminasyon almak. Kalp saldırısı veya vuruş için asprin almak, çünkü ibuprofen bu faydayı asprin'a azaltabilir. Başka bir ilaç almak. Bu ürünü kullanırken drowsiness gerçekleşecek. Alkollü içeceklerden kaçının. Bir motor aracı sürmeyin veya makine işletin. Gıda veya sütle mide üzgün olursa alın. mide kanamasının aşağıdaki işaretlerinden herhangi birini deneyimleyip bir doktora sorun: baygın, vomit kanı hissedin, kanlı ya da siyah tabur var, mide ağrısı daha iyi olmaz. Kalp problemlerinin veya inme belirtileriniz var: göğüs ağrısı, nefes nefes nefes alma, vücudun bir parçası veya tarafında zayıf konuşma, bacak şişliği. Ağrı daha kötüleşir veya 10 günden fazla sürer. Ateş daha kötüleşir veya 3 günden fazla sürer. Uykusuzluk 2 haftadan fazla sürekli devam eder. Insomnia ciddi bir temel tıbbi hastalığın belirtisi olabilir. Redness veya şişme ağrılı alanda mevcuttur. Herhangi bir yeni semptomlar ortaya çıkıyor. Hamile veya meme beslenmesi, kullanımdan önce bir sağlık profesyoneline sorun. Özellikle son 3 aylık hamilelik sırasında ibuprofen kullanmamak önemlidir, kesinlikle bunu yapmak için yönlendirilmedikçeDoktor çünkü teslimat sırasında doğmamış çocuk veya komplikasyonlarda sorunlara neden olabilir. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin.

Malzemeler

Active Ingredients: Advil Liqui-Gels: (In each Capsule) Solubilized Ibuprofen Equal to 200mg Ibuprofen (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. (Present as the Free Acid and Potassium Salt) *nonsteroidal anti-inflammatory drug ADVIL PM CAPLET: (in each caplet) Diphenhydramine Citrate 38mg - Nighttime Sleep-Aid. Ibuprofen 200mg (NSAID)*- Pain Reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug; Inactive Ingredients: Advil Liqui-Gels: Coconut Oil, FD&C Green No. 3, Gelatin, Lecithin, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Potassium Hydroxide, Purified Water, Sorbitan, Sorbitol. ADVIL PM CAPLET: Calcium Stearate, Carnauba Wax, Colloidal Silicon Dioxide, Corn Starch, Croscarmellose Sodium, FD&C Blue No. 2 Aluminum Lake, Glyceryl Behenate, Hypromellose, Lactose Monohydrate, Microcrystalline Cellulose, Pharmaceutical Ink, Polydextrose, Polyethylene Glycol, Pregelatinized Starch, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Starch Glycolate, Stearic Acid, Titanium Dioxide.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.5 x 2.9 x 4.9 inç; 0.0

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.