İçereği Atla
Antihistamin, Diphenhydramine HCl 25 mg, (600 Kont), Ulusal Marka Alerji Ultratabları ile karşılaştırıldığında, Relieves Mevsim Kapalı veya Açık Tüm Enerjiler

Price:

10,16 €


Antihistamin, Diphenhydramine HCl 25 mg, (600 Kont), Ulusal Marka Alerji Ultratabları ile karşılaştırıldığında, Relieves Mevsim Kapalı veya Açık Tüm Enerjiler

https://nutricity.cy/shop/brsw2cyeb4nr42y2-antihistamin-diphenhydramine-hcl-25-mg-600-kont-ulusal-marka-alerji-ultratablari-ile-karsilastirildiginda-relieves-mevsim-kapali-veya-acik-tum-enerjiler-84543 https://nutricity.cy/web/image/product.template/84543/image_1920?unique=f47949c
(0 review)
12 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 10-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • . MULTI-SYMPTOM RELIEF: Doğru Remediler alerji yardımı tabletleri, ıssız 25 mg, saman ateşi ile ilgili semptomları rahatlatan antihistaminasyon, üst solunum alerjisi veya burun gibi soğuk belirtiler içerir, kaşıntılı burun ve sulu gözler.
  • EAS EASY TO SWALLOW: Büyük rahatlama sunan küçük kapaklar ve yutmak kolaydır.
  • . COMPARE TO: Ulusal Marka Alerji Ultratablarında aktif madde.
  • . ALLERGY EFFECTIVE: saman ateşi, üst solunum alerjisi veya benzeri soğuk semptomlarla ilgili semptomları hafifletmeye yardımcı olur: sneezing runny itchy, suy eyes itchy boğazı.
  • . Özgeçmiş: Her 4 ila 6 saat veya bir doktor tarafından yönlendiril. 24 saat içinde 6 kattan fazla almayın. Yetişkinler ve çocuklar 12 yıl ve üstü: 1 ila 2 tablet. Çocuklar 12 yıl içinde 6 ila: 1 tablet. 6 yaşın altındaki çocuklar: kullanmıyorlar.
  • . MANUFACTURED: ABD'de bir UL GMP sertifikalı bir tesistir.

10,16 € 10.16 EUR 10,16 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,01 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Ürün Faydaları
  • Boyut L x W x H
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Alerjik Tıp
Ürün için özel kullanımlar Ateş, Cough, Alerjiler
Brand Brand Brand RIGHT REMEDIES
Ürün Faydaları Alerji Kontrolü
Boyut L x W x H 2.23 X 2.23 X 4.45 Inches
Ürün Türü Allergy Medicine
Aktif Malzemeler Diphenhydramine
Brand Brand Brand Doğru Remedies
Ürün Türü İlaçlar
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.

 

Right Remedies Allergy Relief offers effective, multi-symptom relief for seasonal and indoor allergies. These tablets contain diphenhydramine HCl 25mg, providing relief similar to National Brand Allergy Ultratabs. ### Key Highlights * Provides relief from symptoms like sneezing, runny nose, itchy eyes, and watery eyes. * Easy-to-swallow caplet format for convenient dosing. * Comparable active ingredient to Allergy Ultratabs. * Helps manage symptoms associated with hay fever, upper respiratory allergies, and cold symptoms. * Recommended dosage every 4-6 hours, up to 6 times in 24 hours (adults). ### Useful Facts * Contains 600 tablets per container. * Manufactured in a USFDA inspected facility. * Complies with UL GMP certification standards. * Adults and children 12+ take 1-2 tablets; 6-12 take 1 tablet; under 6 do not use. ### Good Fit For * Individuals experiencing seasonal allergies (pollen, ragweed). * People suffering from indoor allergies (dust, pet dander). * Those seeking relief from cold and upper respiratory symptoms. * Anyone needing a convenient and effective antihistamine option.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.