İçereği Atla
GenCare - Multi Symptom Non Drowsy Daytime Cold & Flu Relief Acetaminophen 325 mg, Dextromethorphan HBr 10 mg, Phenylephrine HCl 5 mg (48 Softgels) Habit Form Ağrı Reliever & Nasal Decongestant

Price:

11,87 €


GenCare - Multi Symptom Non Drowsy Daytime Cold & Flu Relief Acetaminophen 325 mg, Dextromethorphan HBr 10 mg, Phenylephrine HCl 5 mg (48 Softgels) Habit Form Ağrı Reliever & Nasal Decongestant

https://nutricity.cy/shop/brsrohy7pj7rydiu-gencare-multi-symptom-non-drowsy-daytime-cold-flu-relief-acetaminophen-325-mg-dextromethorphan-hbr-10-mg-phenylephrine-hcl-5-mg-48-softgels-habit-form-agri-reliever-nasal-decongestant-93739 https://nutricity.cy/web/image/product.template/93739/image_1920?unique=3e3234b
(0 review)
11 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 06-05-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • UP MULTI SYMPTOM RELIEF - Her hizmet Acetaminophen'nin 325 mg'ı içerir (Pain rahatlayıcı/fever azaltıcı), Dextromethorphan HBr 10mg (Cough baskıant) ve Phenylephrine HCl 5 mg (Nasal decongestant). Genel Dayquil aktif malzemelerle karşılaştırın.
  • NON DROWSY FORMULA - Alışkanlık yaratmanın tadını çıkarın, günlük rahatlamanın herhangi bir zamanını kaybetme. Temporly yaygın soğuk /flu belirtileri rahatlatır: burun tıkanıklığı, küçük boğaz ve bronşial tahriş nedeniyle öksürük, boğaz ağrısı, küçük aches ve ağrılar, ateş. Acetaminophen içeren başka bir ilaçla kullanmayın.
  • BEST VALUE - GenCare Cold & Flu lets you stock up and save big compared to retail pharmacies and big box stores. Order your value savings bottle from the comfort of your own home while sick or recovering. Store at room temperature.
  • Müfredat: yönlendirilmekten daha fazla almayın (hazırda UYARI) 24 hrs başına 4 doz geçmemektedir. Yetişkinler ve çocuklar 12 yaşında veya daha yaşlı: her 4 hrs su ile 2 softgels alın. Çocuklar 6 ila 12 yıl boyunca: bir doktor isteyin. 6 yaşın altındaki çocuklar: kullanmıyorlar.
  • 100% SATISFACTION GUARANTEE - Sizi biliyoruz ve aileniz günlük soğuk ve grip rahatlaması olmayan alışkanlığımızın nihai konforunu sevecek. Bu yüzden her bir tamper kanıt şişesini %100 Memnuniyet Garantimizle geri alıyoruz. Binlerce müşteri katılın... Bugün Add-to-Cart'ı tıklayın!

11,87 € 11.87 EUR 11,87 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,25 € / Units)
6 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Dosage Form
  • Üretici yapımcı
  • Ürün Türü
  • Aktif Malzemeler
  • UPC
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Form
  • Brand Brand Brand
  • Ürün Türü
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Ek Özellikler
  • Hedef Body Part

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Cold & Flu Relief
Aktif Malzemeler Acetaminophen 325 mg, Dextromethorphan Hbr 10mg, Phenylephrine Hcl 5 mg
Hedef seyirci Unisex-Adults, Unisex-Kids
Brand Brand Brand Gencare
Unit Count 48.00 Count
Form Yumuşak
Ürün Faydaları Cold And Flu Control
Madde Sayısı 1 1 1
Dosage Form Softgels
Üretici yapımcı Pioneer Life Sciences LLC
Ürün Türü Cold & Flu Relief
UPC 372090002432
Paket Türü Adı Şişe Şişe
Form Yumuşak
Brand Brand Brand Gencare
Ürün Türü İlaçlar
Marka adı GenCare
Age Range Description Bütün Bütün Hepsi
Konteyner Türü Şişe Şişe
Ek Özellikler Sigara içilmeyen
Hedef Body Part Back
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSROHY7PJ7RYDIU
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Cough & Cold , Cold & Flu Relief
Barcode
372090002432
Tags

 

Önemli bilgi

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Paket Boyutlar

3.58 x 1.93 x 1.89 inç; 3.53

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.