İçereği Atla
Dr. Kids Çocuk Ağrısı ve Ateş Gummy Bite - 2-11 yaş arası çocuklar için anlaşılabilir Acetaminophen, Pre-Measured Soft Chews for Headache, Sore Throat, Cold and Flu, Orange Vanilla Flavor, 24

Price:

21,75 €


Dr. Kids Çocuk Ağrısı ve Ateş Gummy Bite - 2-11 yaş arası çocuklar için anlaşılabilir Acetaminophen, Pre-Measured Soft Chews for Headache, Sore Throat, Cold and Flu, Orange Vanilla Flavor, 24

https://nutricity.cy/shop/brsroei2cqha42qy-dr-kids-cocuk-agrisi-ve-ates-gummy-bite-2-11-yas-arasi-cocuklar-icin-anlasilabilir-acetaminophen-pre-measured-soft-chews-for-headache-sore-throat-cold-and-flu-orange-vanilla-flavor-24-106650 https://nutricity.cy/web/image/product.template/106650/image_1920?unique=4a5584d
(0 review)
6 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 28-07-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Hızlıca Ağrı ve Ateş Yardımı: Her yumuşak çiğneme Acetaminophen'nin 80 mg'ını içerir, güvenilir bir ateş azaltıcı ve ağrı kesici, baş ağrısından hızlı bir rahatlama sağlar, bu yüzden boğaz ağrısı, diş ağrısı, soğuk ve grip belirtileri,
  • Easy-to-Chew, Kid-Friendly Formula: Yumuşak, gummy doku, bu kolay bir alternatifi sıvı tıp veya çiğnenebilir tabletlere yapar, çocuklar için stressiz dolar sağlar 2-11-11
  • Precise, Mess-Free Dosing: Say ve dağınık siruplar ve bardakları ölçmeyelim! Her bir acetaminophen gummy ısırık, doğruluk için önceden sigortalanır, hataları ortadan kaldırır ve ebeveynler için doğru miktarı vermek için daha kolay hale getirir.
  • Quality & Safe Ingredients: Made with high-quality ingredients and a delicious orange vanilla flavor, they provide effective pain and fever relief without unnecessary additives; free from allergens, parabens, alcohol, and dyes, ensuring a clean and safe formula for your child
  • Portable & Travel-Friendly Medicine: TSA-compliant and perfect for on-the-go use; the convenient travel size packaging includes single-dose vials that fit easily in your bag, car, or first-aid kit for quick relief whenever needed; ideal for school, daycare, or travel—no spills, no mess!

21,75 € 21.75 EUR 21,75 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,91 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Ürün Faydaları
  • Boyut L x W x H
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Aktif Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Malzemeler
  • Marka adı

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Ürün Faydaları Sore Throat, Minor Aches And Pain'den Geçici Yardım, Yardımlar Ateşi azaltır, headaches and flu. Same active at Tylenol
Ürün için özel kullanımlar Headache, Cold And Flu, Sore Throat, Minor Aches And Pain'den Geçici Yardım
Aktif Malzemeler Flavor, Sucrose, Süleyman, Citrik Asit, Acetaminophen 80 Mg, (2-Hydroxypropyl)-Beta-Cyclodextrin, Carrageenan, Carnauba
Malzemeler V V V, Citric Aci, Cr, Sucrose, Carrageenan, Formlar., Aktif Malzemeler (per Piece): Acetaminophen 80 Mg (pain Reliever / Ateş Tespiti) Etkin Malzemeler: Glucose Syrup, (2-Hydroxypropyl)-Beta-Cyclodextrin
Boyut L x W x H 2.25 X 2.25 X 4 Inches
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Dr. Kids
Marka adı Dr. Kids
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSROEI2CQHA42QY
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
313992000669
Tags

 

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Acetaminophen içeren başka bir ilaçla (prescription or nonprescription). Overdose karaciğer hasarına neden olabilir. Çocuğunuzun karaciğer hastalığı olup olmadığını kullanmadan önce bir doktora sorun veya diğer ilaçları alıyor. Önerilen dozu aşmayın. Ağrı veya ateş 3 günden fazla devam ederse veya kötüleşirse bir doktora başvurun. Çocuklara ulaşmaya devam edin. Aşırı dozda tıbbi yardım veya Zehir Kontrolü hemen 1-800-222-1222'de arayın.

Indications

Bu ürün, ortak soğuk, grip, baş ağrısı, boğaz ağrısı ve diş ağrısı ile ilişkili küçük aches ve ağrılardan hızlı bir şekilde rahatlama sağlamak için çiğnenebilir bir çocuk analgesic ve anti pireticidir. Çocuklar için uygun 2 ila 11 yıl.

Malzemeler

Aktif Malzemeler (per parça): Acetaminophen 80 mg (Pain Reliever / Ateş Tespiti) Inaktif Malzemeler: Glucose syrup, sucrose, (2-hidrxypropyl)-beta-cyclodextrin,rage carenan, lezzet, sucralose, citrik asit, karnauba balmumu.

Yol Tarifi

• Sadece yönlendirilmeden önce Chew iyice kullanın • 24 saat içinde 5 doz dosing Chart: • 2 - 3 yıl: doz başına 1 gummy ısırık • 4 - 5 yıl: 2 gummy ısırıklar doz başına 6 - 8 yıl: 3 gummy ısırıklar doz başına 10 - 11 yıl: 4 gummy ısırıklar Mümkün olduğunda doz belirlemek için ağırlık kullanın; aksi takdirde, yaş kullanın.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

2.25 x 2.25 x 4 inç; 2.89

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.