İçereği Atla
Motrin Children's Dye-Free Ibuprofen Chewable Tabletler Ağrı ve Ateş için, Grape, 24 Kont (Pack of 2)

Price:

18,23 €


Motrin Children's Dye-Free Ibuprofen Chewable Tabletler Ağrı ve Ateş için, Grape, 24 Kont (Pack of 2)

https://nutricity.cy/shop/brsray3roahrmgq6-motrin-children-s-dye-free-ibuprofen-chewable-tabletler-agri-ve-ates-icin-grape-24-kont-pack-of-2-77912 https://nutricity.cy/web/image/product.template/77912/image_1920?unique=f06b619
(0 review)
8 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 10-11-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Aşağıdaki bilgiler sadece paketin başına
  • 24 Çocukların Motrin Dye-Free Chewable Tabletleri Grape Flavor ile satın alın ve çocuğunuz için küçük aches ve ağrılar sağlar.
  • Bu çocukların ağrı kesici tıbbının her türlü çiğnenen markası, NSAID ibuprofen'in 100 miligramını 8 saate kadar süren etkili rahatlama için içerir.
  • Bu çocukların ilacı, ortak soğuk, grip, boğaz ağrısı, baş ağrısı ve diş Ağrısı nedeniyle geçici olarak küçük aches ve ağrıları rahatlatır ve ateşi hızla azaltmak için çalışır
  • Çocuklar için ağrı kesici ve ateş rahatlama ilacı boyanmış, ibuprofen formülüne sahiptir ve çocuk dostu üzüm lezzetinde uygun, çiğnenebilir bir tablet olarak mevcuttur
  • Ebeveynler yıl sonra seçilen markadan itibaren, çiğnemek çocukların ibuprofeni 2 ila 11 yıl çocuklar için kullanılabilir.

18,23 € 18.23 EUR 18,23 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,38 € / Units)
4 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Flavor
  • Unit Count
  • Form
  • Ağırlık
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Boyut L x W x H
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Aktif Malzemeler
  • Paket Türü Adı
  • Hedef seyirci
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description
  • Konteyner Türü
  • Model Numarası
  • 1.

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Ibuprofen
Üretici yapımcı Inc Inc Inc Inc, Johnson & Johnson Consumer
Malzemeler Silikon Dioksit, Carnauba, Hypromellose, sodyum Lauril Sulfate, Magnezyum Stearate, Croscarmellose, Mannitol, Doğal ve yapay lezzetler, Soyan Petrol, Active ingredient (in each chewable tablet) Ibuprofen 100 mg (NSAID)* Purpose Pain reliever/fever reducer *nonsteroidal anti-inflammatory drug Inactive ingredients acesulfame potassium, ammonium glycyrrhizin, aspartame, succinic acid
Malzemeler Hypromellose, Silikon Dioksit, Magnezyum Stearate, Carnaub, Mannitol, sodyum Lauril Sulfate, Soyan Petrol, Aspartame, Croscarmellose, Doğal Ve Yapay Flavors, Succinic Asit, Ammonium Glycyrrhizin, Aktif Malzemeler (her Chewable Tablet) Ibuprofen 100 Mg (nsaid)* Amaç Ağrı Reliever/fever Solution * nonsteroidal Anti-Inflammatory Drug Inactive Materialss Acesulfame Pids
Flavor Grape Dye-Free
Unit Count 48 Kont
Form Tablet Tablet
Ağırlık 200 Milligram
Ürün Faydaları Ateş Kontrolü
Madde Sayısı 2 2
Boyut L x W x H 1.81 X 3 X 1.81 Inches
Ürün Türü Ibuprofen
Aktif Malzemeler Active ingredient (in each chewable tablet) Ibuprofen 100 mg (NSAID)* Purpose Pain reliever/fever reducer *nonsteroidal anti-inflammatory drug
Paket Türü Adı R R R
Hedef seyirci Unisex-Kids
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Motrin
Marka adı Motrin
Age Range Description Kid Kid
Konteyner Türü صندوق
Model Numarası 00300450932242
1. 1.81 x 3 x 1.81 inches
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.

 

Help reduce your child's fever and relieve their minor aches and pains with Children's Motrin Ibuprofen Chewable Tablets Dye-Free. From the #1 pediatrician-recommended brand of ibuprofen, each chewable tablet contains 100 milligrams of the NSAID ibuprofen and is clinically proven to relieve pain and quickly reduce fever. The dye-free kids' medicine provides up to 8 hours of relief for minor aches and pains due to the common cold, flu, sore throat, headache, and toothache. This children's pain & fever relief medicine is available in a kid-friendly grape flavor and can be used for children ages 2 to 11 years. From the brand chosen by parents year after year, this pain reliever and fever reducer for kids comforts your child quickly. Use as directed.

Önemli bilgi

Güvenlik Bilgileri

Alerji uyarısı: Ibuprofen ciddi bir alerjik reaksiyona neden olabilir, özellikle de aspirine alerjik insanlar. Belirtiler içerebilir: Yüz şişme Asthma (wheezing) Şok Skin Reddening Rash Alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, hemen tıbbi yardım isteyin. Stomach kanama uyarısı: Bu ürün, şiddetli mide kanamasına neden olabilecek bir NSAID içerir. Şans çocuğunuz daha yüksektir: mide ülserleri veya kanama sorunları kan incelenir (antikoagulant) veya steroid ilacı reçeteli veya nonprescription NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen veya diğerleri) Daha fazla veya daha uzun bir süre yönlendirilen Kalp saldırısı ve darbe uyarısı için: NSAIDs, aspirin dışında, kalp krizi riskini artırmak, kalp yetmezliği ve inme. Bunlar ölümcül olabilir. Risk, yönlendirilenden veya daha uzun süre yönlendirilenden daha yüksek. Sore boğaz uyarısı: Şiddetli veya kalıcı sore boğazı veya boğaz boğazı yüksek ateş, baş ağrısı, bulantı ve kusma ciddi olabilir. Hemen doktora danışın. 2 günden fazla kullanmayın veya doktor tarafından yönlendirilmeden 3 yaşın altındaki çocuklara idare etmeyin. Kullanmayın Eğer çocuk ibuprofen veya başka herhangi bir ağrı kesici/fever daha önce veya kalp ameliyatından önce bir doktora sormazsa, Stomach kanama uyarısı çocuğunuz için geçerliyse, kalpburnu Çocuk sorunları ya da ciddi yanlar gibi bir mide problemlerine sahiptir.Kan basıncı, kalp hastalığı, karaciğer cirrhoz, böbrek hastalığı ya da bir inme çocuğu astımlı bir doktor ya da farmasötik bir hastayı kaybetmeden önce bir çok sıvıyı yitirdi: Bu ürünü kullanırken veya boğazı kullanırken başka bir ilaç almak, böbrek hastalığı, karaciğer cirrhoz, böbrek hastalığı veya mide hastalığı, ya da bir incinmiş gibi bir hastalık olur. Feels bay Vomits kanı kanlı veya siyah taburlar Daha iyi bir çocuğun kalp problemlerine veya inme belirtilerine sahip olmadığı mide ağrısı var: Bir parçada nefes nefes alma Weakness veya vücut Slurred konuşma Leg şişmesi Çocuk ilk gün içinde herhangi bir rahatlama elde etmez (24 saat) tedavi Ateşi veya ağrı daha kötüleşir veya 3 günden fazla Redness veya şişme ağrılı alanda mevcuttur Herhangi bir yeni semptomlar çocukların erişiminden uzak duruyor. Aşırı dozda tıbbi yardım alın veya hemen bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin.(1-800-222-1222)

Malzemeler

Aktif bileşen (her çiğnenebilir tablet) Ibuprofen 100 mg (NSAID)* Amaç Ağrı kesici/fever azaltıcı * nonsteroidal anti-inflamatuar ilaç Inaktif malzemeler acesulfame potasyum, ammonium glycyrrhizin, aspartame, carnauba balmumu, croscarmellose sodyum, hipnoz, magnezyum stearate, mannitol, doğal ve yapay lezzetler, silikon dioksit, sodyum lauryl sulfate, soluk asit

Yol Tarifi

Chew or crush tablets completely before swallowing This product does not contain directions or complete warnings for adult use Do not give more than directed Find right dose on chart below (use if appropriate). If possible, use weight to dose; otherwise use age. If needed, repeat dose every 6-8 hours Do not use more than 4 times a day Dosing Chart Weight (lb), Age (yr), Tablets Under 24 (lb), under 2 years, ask a doctor 24-35 (lb), 2-3 years, 1 tablet 36-47 (lb), 4-5 years, 1 1/2 tablets 48-59 (lb), 6-8 years, 2 tablets 60-71 (lb), 9-10 years, 2 1/2 tablets 72-95 (lb), 11 years, 3 tablets Other information Phenylketonurics: contains phenylalanine 6 mg per tablet Store between 20-25°C (68-77°F) Questions? Call 1-877-895-3665 (toll-free) or 215-273-8755 (collect) or visit www.motrin.com

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Ürün Boyutu

1.81 x 3 x 1.81 inç; 0.0

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.