İçereği Atla
Excedrin Ekstra Güçlü, Acetaminophen, aspirin (NSAID) ve Caffeine, 24 ct (Pack of 4)

Price:

40,22 €


Excedrin Ekstra Güçlü, Acetaminophen, aspirin (NSAID) ve Caffeine, 24 ct (Pack of 4)

https://nutricity.cy/shop/brsrafqtoifakg3d-excedrin-ekstra-guclu-acetaminophen-aspirin-nsaid-ve-caffeine-24-ct-pack-of-4-61650 https://nutricity.cy/web/image/product.template/61650/image_1920?unique=2d23c50
(0 review)
10 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 07-10-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Üç Aktif Malzemeler Güçlü Kombinasyon: Acetaminophen, aspirin (NSAID) ve Caffeine
  • Easy-to-Swallow Caplets
  • Easy-to-Swallow Caplets

40,22 € 40.22 EUR 40,22 € Vergi Dahil

Not Available For Sale

(0,42 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Brand Brand Brand
  • Unit Count
  • Form
  • Ürün Faydaları
  • Madde Sayısı
  • Üretici yapımcı
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Ürün için özel kullanımlar
  • Küresel Ticaret Tanım Numarası
  • Form
  • Malzemeler
  • Ürün Türü
  • Brand Brand Brand
  • Marka adı
  • Age Range Description

Bu kombinasyon mevcut değil.

Bize Ulaşın
Acetaminophen
Malzemeler Perylene Glycol, Carnauba, Hypromellose, Stearic Asit, Povidone, Mikro Optik Hücre, Polysorbate 20, FD&C blue #1, Titanyum Dioksit., light mineral oil, simethicone, sorbitan monolaurate, Low-Substituted Hydroxypropyl Cellulose, ACTIVE: Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID *), Caffeine 65 mg, INACTIVE: benzoic acid
Malzemeler Hypromellose, Icrokristal Hücre, Dioksit., Stearic Asit, Carnaub, Methicone, Povidone, C Blue #1, Perylene Glycol, Polysorbate 20, Sorbitan Monolaurate, Işık Mineral Yağı, Caffeine 65 Mg, Low-Substited Hydroxypropyl Hücreüloz, Aktif: Acetaminophen 250 Mgg, aspirin 250 Mg (nsaid *), Inaktif: Benzoic Asit
Brand Brand Brand Excedrin
Unit Count 96.0 Count
Form Caplet
Ürün Faydaları Fast and Effective Pain Relief
Madde Sayısı 4 4 4
Üretici yapımcı Excedrin
Ürün Türü Acetaminophen
Ürün için özel kullanımlar Hızlı ve Etkili Ağrı Yardımı
Küresel Ticaret Tanım Numarası 10300672000245
Form Caplet
Ürün Türü İlaçlar
Brand Brand Brand Excedrin
Marka adı Excedrin
Age Range Description 12 Years and older
  • Buy Four or More Offer

    4 veya daha fazla ürün aldığınızda %5 indirim kazanırsınız

  • Next Purchase Offer
    Bir sonraki alışverişinizde %5 indirim kazanın.
  • Ships From(Cyprus)
    Siparişler Brooklyn, ABD'den işlenir ve gönderilir.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    200€ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimatın tadını çıkarın.
Delivery Detail
Tahmini teslimat süreleri: 12-26 gün (Uluslararası). 3-6 gün (Yerli)
Safe Checkout
Garantili Güvenli Ödeme
Return Policy

30 Günlük İade Garantisi Güvenle desteklenen alışverişler, 30 günlük iade desteği ile.

Free Return Pickup
Ücretsiz iade alımı mevcut
İadeleri kapınızdan ekstra bir ücret ödemeden halledeceğiz.
SKU
BRSRAFQTOIFAKG3D
Kategori
Sağlık Bakımı , Over-Counter İlaçları , Ağrı Relievers , Non-Aspirin , Acetaminophen
Barcode
10300672000245
Tags

 

Üç Aktif Malzemeler Güçlü Kombinasyon: Acetaminophen, aspirin (NSAID) ve Caffeine

Önemli bilgi

Malzemeler

ACTIVE: Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID *), Caffeine 65 mg; INACTIVE: benzoic acid, carnauba wax, FD&C blue #1, hypromellose, light mineral oil, low-substituted hydroxypropyl cellulose, microcrystalline cellulose, polysorbate 20, povidone, propylene glycol, simethicone, sorbitan monolaurate, stearic acid, titanium dioxide.

Yasal Feragatname

Beslenme takviyeleri ile ilgili açıklamalar FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalık veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek amaçlanmamıştır.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Sorumluluk Reddi
Besin takviyeleri ilaç değildir. Bu web sitesinde satılan ürünler, herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, iyileştirilmesi veya önlenmesi amacıyla tasarlanmamıştır. Bir tıbbi durumunuz varsa, kullanmadan önce her zaman bir sağlık uzmanına danışın. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Sipariş vererek, ülkenizin ithalat düzenlemelerine uymayı kabul edersiniz. Belirtilen yerlerde geçerli gümrük ve vergileri karşılıyoruz.