Skip to Content
Sudafed PE Συμφορητική Ημέρα + Νύχτα Μέγιστη Δύναμη Αποσυμφορητικά & Αντιισταμινικά Δισκία με Phenylefrine HCl & Diphenhydramine HCl, Βοηθά Ρινική & Σινική Πίεση & Συμφόρηση, 20 ct

Price:

9,33 €


Sudafed PE Συμφορητική Ημέρα + Νύχτα Μέγιστη Δύναμη Αποσυμφορητικά & Αντιισταμινικά Δισκία με Phenylefrine HCl & Diphenhydramine HCl, Βοηθά Ρινική & Σινική Πίεση & Συμφόρηση, 20 ct

https://nutricity.cy/shop/brswgz3rbefb4ai2-sudafed-pe-sumphoretike-emera-nukhta-megiste-duname-aposumphoretika-antiistaminika-diskia-me-phenylefrine-hcl-diphenhydramine-hcl-boetha-rinike-sinike-piese-sumphorese-20-ct-129293 https://nutricity.cy/web/image/product.template/129293/image_1920?unique=96e6edc
(0 review)
4 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 17-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 20-αριθμός των Sudafed PE Sinus Συμφόρηση Ημέρα + Νύχτα Μέγιστη δύναμη Αποσυμφορητική Ιατρική Δισκία για την προσωρινή ανακούφιση της πίεσης του κόλπου και της συμφόρησης του κόλπου τόσο για την ημέρα όσο και τη νύχτα
  • Κάθε πολλαπλή συσκευασία περιέχει 20 δισκία nasalνικού αποσυμφορητικού, με 12 δισκία Ημέρα και 8 Nighttime για ισχυρή ανακούφιση συμπτωμάτων καθ 'όλη τη διάρκεια της ημέρας και ενώ κοιμάστε
  • Κάθε ημερήσια και νυχτερινή δόση περιέχει 10 χιλιοστόγραμμα της ρινικής αποσυμφορητικής φαινυλεφρίνης HCl ανά δισκίο και κάθε νυχτερινή δόση περιέχει επίσης 25 χιλιοστόγραμμα ανά δισκίο της αντιισταμινικής διφαινυδραμίνης HCl
  • Και οι δύο τύποι βοηθούν στην ανακούφιση της πίεσης του κόλπου και της συμφόρησης του κόλπου, και της nasalνικής συμφόρησης λόγω του κοινού κρυολογήματος, του πυρετού του σανού, ή των αλλεργιών του ανώτερου αναπνευστικού. Τα νυχτερινά δισκία ανακουφίζουν επίσης το φτάρνισμα, τη μύτη που τρέχει, την φαγούρα, τα υγρά μάτια και τον κνησμό ή τη μύτη
  • Από το # 1 φαρμακοποιό συνιστάται εμπορικό σήμα μεταξύ των στοματικών εξωχρηματιστηριακών αποσυμφορητικών, αυτή η μέγιστη-δύναμη φόρμουλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί από ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω για ισχυρή ανακούφιση συμπτωμάτων

9,33 € 9.33 EUR 9,33 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,47 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Formοσολογία
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Τύπος προϊόντος
  • Βάρος αντικειμένου
  • Μάρκα
  • Συστατικά
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
ιγμορίτιδα
Οφέλη προϊόντων Αναπνευστική υποστήριξη, Έλεγχος του πυρετού, Ανακούφιση από το Λαρύγγι, Ψυχρός και έλεγχος της γρίπης, Συμφόρηση του κόλπου, Απαλλαγή από την πίεση, Ρινική Συμφορητική Ανακούφιση
Συστατικά Διοξείδιο του τιτανίου, Τάλκης, στεατικό μαγνήσιο, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Πολυβινυλική αλκοόλη, γλυκολικό άμυλο νατρίου, τροποποιημένο άμυλο, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD&C blue no. 1 aluminum lake, D&C yellow no. 10 aluminum lake, Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax
Ενεργά συστατικά Φαινυλοεφρίνη Hcl, Διφαινυδραμίνη Hcl
Συστατικά Τάλκης, Στεατικό μαγνήσιο, Διοξείδιο του τιτανίου, Πολυβινυλική αλκοόλη, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Κυτταρίνη σε σκόνη, Τροποποιημένο άμυλο, Γλυκολικό νάτριο, Fd&c Blue No. 1 Λίμνη αργιλίου, Fd&c Κόκκινη αριθ. 40 λίμνη αργιλίου, Fd&c κίτρινη αριθ. 6 λίμνη αργιλίου, D&c κίτρινη αριθ. 10 λίμνη αργιλίου, Sudafed Pe Συμφόρηση (ημέρα)ενεργό συστατικό (σε κάθε δισκίο) phenylephrine Hcl 10 Mg Αποσυμφορητικά Προοριζόμενα συστατικά Carnauba Wax, Titanium Dioxide Sudafed Pe Συμφόρηση + Αλλεργία (νύχτα)ενεργά συστατικά (σε κάθε δισκίο) diphenhydramine Hcl 25 Mgphenylephrine Hcl 10 Mgforcestistanistaminasal Αποσυμφορητικά συστατικά Carnauba Wax
Μάρκα Sudafed
Αριθμός μονάδων 20 Μέτρα
Μορφή αντικειμένου Tabletισκίο
Βάρος αντικειμένου 0,04 Λίρες
Αριθμός αντικειμένων 1
Formοσολογία Tabletισκία
Παραγωγός Kenvue
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 0,64 Χ 4,56 Χ 2,88 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Sinus Medicine
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Πίεση του κόλπου
UPC 300450113214
Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου 00300450113214
Όνομα τύπου συσκευασίας R
Κοινό-στόχος Unisex-ενήλικες
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 20 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Βάρος αντικειμένου 0,04 Λίρες
Μάρκα Σουδαφέδη
Επωνυμία Sudafed
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Πλαίσιο
Αριθμός μέρους κατασκευαστή 503835
Αριθμό μοντέλου 503835
Διαστάσεις αντικειμένου 0.64 x 4.56 x 2.88 inches
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Targeted
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Eyes
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Αποκτήστε ισχυρή ανακούφιση από την πίεση του κόλπου και τη συμφόρηση του κόλπου με Sudafed PE Συμφόρηση του κόλπου Ημέρα + Νύχτα Μέγιστη Δύναμη Αποσυμφορητικά δισκία. Από το # 1 φαρμακοποιό συνιστάται μάρκα μεταξύ των από του στόματος εξωχρηματιστηριακά αποσυμφορητικά, αυτή η πολλαπλή συσκευασία περιέχει τόσο την ημέρα και τη νύχτα δισκία για αποτελεσματική ανακούφιση πολλαπλών συμπτωμάτων. Τόσο η ημέρα όσο και η νυχτερινή φόρμουλα περιέχουν 10 χιλιοστόγραμμα της nasalνικής αποσυμφορητικής φαινυλεφρίνης HCl για να ανακουφίσει προσωρινά τη συμφόρηση και την πίεση του κόλπου, καθώς και nasalνική συμφόρηση λόγω του κοινού κρυολογήματος, του πυρετού του σανού, ή των αλλεργιών του ανώτερου αναπνευστικού. Το αποσυμφορητικό φάρμακο κατά τη διάρκεια της νύχτας περιέχει επίσης 25 mg του αντιισταμινικού διφαινυδραμίνης HCl ανά δισκίο, το οποίο λειτουργεί για να ανακουφίσει προσωρινά το φτάρνισμα, τη runνική μύτη, την φαγούρα, τα υγρά μάτια και τον φαγούρα ή τη μύτη για να σας βοηθήσει να κοιμηθείτε τη νύχτα. Αυτό το φάρμακο μέγιστης αντοχής μπορεί να χρησιμοποιηθεί από ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω για ισχυρή πίεση του κόλπου και συμφόρησηανακούφιση.

Σημαντικές πληροφορίες

Safety Information

Keep out of reach of children. Store at room temperature. Do not use if seal is broken.

Συστατικά

Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, D&C yellow no. 10 aluminum lake, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, FD&C blue no. 1 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide

Οδηγίες

Sudafed PE Congestion (Ημέρα)Μην παίρνετε ταυτόχρονα τα δισκία ημέρας και νύχτας. Μην πάρετε πάνω από 6 δισκία σε διάστημα 24 ωρών. Πάρτε μόνο ως κατεύθυνση. Σημαντικό: Διαβάστε όλες τις πληροφορίες του προϊόντος πριν χρησιμοποιήσετε. Κρατήστε το κουτί για σημαντικές πληροφορίες. Ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω λαμβάνουν 1 δισκίο κάθε 4 ώρες δεν παίρνουν περισσότερα από 6 δισκία σε 24 ώρες παιδιά κάτω των 12 ετών ask ένα γιατρόΆλλο κατάστημα πληροφοριών μεταξύ 20-25 ΒαθμόςC (68- 77 ΒαθμόςF) Sudafed PE Συμφόρηση + Αλλεργία (Νύχτα)ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω λαμβάνουν 1 δισκίο κάθε 4 ώρες δεν παίρνουν περισσότερα από 6 δισκία σε 24 ώρεςπαιδιά κάτω των 12 ετών ask ένα γιατρόΆλλο κατάστημα πληροφοριών μεταξύ 20-25 ΒαθμόςC (68- 77 ΒαθμόςF) Ερωτήσεις ή σχόλια; 1-888-217-2117 (χωρίς χρέωση) ή 215-273-8755 (συλλογή)

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

0,64 x 4,56 x 2,88 ίντσες; 0,64 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.