Skip to Content
Advil PM (20 κόμης) Πόνου Reliever / Nighttime Sleep Aid Coated Caplet, 200mg Ibuprofen, 38mg Διφαινυδραμίνη

Price:

20,19 €


Advil PM (20 κόμης) Πόνου Reliever / Nighttime Sleep Aid Coated Caplet, 200mg Ibuprofen, 38mg Διφαινυδραμίνη

https://nutricity.cy/shop/brswiyqgceoaaay5-advil-pm-20-komes-ponou-reliever-nighttime-sleep-aid-coated-caplet-200mg-ibuprofen-38mg-diphainudramine-96607 https://nutricity.cy/web/image/product.template/96607/image_1920?unique=6d01d9d
(0 review)
8 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 04-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

20,19 € 20.19 EUR 20,19 € Tax Included

Not Available For Sale

(20,19 € / Units)
10 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Οφέλη προϊόντων
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Μάρκα
  • Τύπος προϊόντος
  • Συστατικά
  • Βάρος αντικειμένου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φάρμακο Ιβουπροφαίνη
Συστατικά Μικροκρυσταλλική, Στεατικό οξύ, Κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου, Κερί Carnauba, Υπρομελλόζη, Άμυλο, Προπυλενογλυκόλη, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, Γλυκολικό νάτριο, Άμυλο καλαμποκιού, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Διοξείδιο του τιτανίου., Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Θειικό νάτριο Lauryl, Πολυδεξτρόζη, Ενεργά συστατικά (σε κάθε κέλυφος): Κιτρικό διφαινυδραμίνη (38 Mg), Ibuprofen (200 Mg) (μη χορηγούμενη μη στεροειδή αντιφλεγμονώδη φάρμακα). Ανενεργά συστατικά: Στεατικό ασβέστιο, Fd&c Blue αριθ. 2, Fd&c μπλε αριθ. 2 λίμνη αργιλίου, Βηενικό γλυκερύλιο, Μονοϋδρική λακτόζη
Οφέλη προϊόντων Έλεγχος αρθρίτιδας
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 2. 9 X 1. 9 X 1. 9 Ίντσες
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Ανακούφιση από τον πόνο
Μάρκα Διακόσμηση
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Βάρος αντικειμένου 0,05 Λίρες
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Sleep better with Advil PM. By combining the #1 selling pain reliever with the #1 selling soothing sleep aid (2), Advil PM helps you fall asleep faster and stay asleep longer (1). Don't let backache, minor arthritis pain, joint pain or other minor nighttime aches and pains interrupt a restful night's sleep.

Βάλτε τον πόνο στην ανάπαυση: Ο ύπνος είναι ο φυσικός τρόπος του σώματός σας για να αναζωογονήσει και να ανακάμψει από τη φθορά της ημέρας. Εάν ο πόνος σας κρατά ξύπνιους, δοκιμάστε Advil PM για αξεπέραστη νυχτερινή ανακούφιση του πόνου. (3)

Συστατικά: Τα δραστικά συστατικά του Advil PM Caplets περιλαμβάνουν 200 mg ibuprofen (ένα NSAID) και 38 mg κιτρικής διφαινυδραμίνης.

(1) Compared to a placebo or no treatment
(2) Among OTC brands
(3) Among leading OTC nighttime pain relievers

Satisfaction Guarantee
If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control.

Σημαντικές πληροφορίες

Πληροφορίες ασφαλείας

Χρήσεις: Για την ανακούφιση της περιστασιακής αϋπνίας όταν σχετίζεται με μικρούς πόνους και πόνους, σας βοηθά να κοιμηθείτε και να μείνετε κοιμισμένοι

Συστατικά

Active Ingredients (In Each Caplet): Diphenhydramine Citrate (38 Mg), Ibuprofen (200 Mg) (Nsaid - Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug). Inactive Ingredients: Calcium Stearate, Carnauba Wax, Colloidal Silicon Dioxide, Corn Starch, Croscarmellose Sodium, Fd&c Blue No. 2, Fd&c Blue No. 2 Aluminum Lake, Glyceryl Behenate, Hypromellose, Lactose Monohydrate, Microcrystalline Cellulose, Polydextrose, Polyethylene Glycol, Pregelatinized Starch, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Starch Glycolate, Starch, Stearic Acid, Titanium Dioxide.

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

2,9 x 1,9 x 1,9 ίντσες; 0,8 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.