Skip to Content
Genexa Clean Acetaminophen 500mg Extra Strength, Dye Free Pain Reliever Fever Reducer, 0% Τεχνητά Πρόσθετα, Πόνος Ιατρική για Ενήλικες, Ανακουφίζει Πονοκέφαλο, Οσφυαλγία, Ανώτερη Αρθρίτιδα Πόνος, 50 δισκία

Price:

10,76 €


Genexa Clean Acetaminophen 500mg Extra Strength, Dye Free Pain Reliever Fever Reducer, 0% Τεχνητά Πρόσθετα, Πόνος Ιατρική για Ενήλικες, Ανακουφίζει Πονοκέφαλο, Οσφυαλγία, Ανώτερη Αρθρίτιδα Πόνος, 50 δισκία

https://nutricity.cy/shop/brsw2cy5bmoq2g3d-genexa-clean-acetaminophen-500mg-extra-strength-dye-free-pain-reliever-fever-reducer-0-tekhneta-prostheta-ponos-iatrike-gia-enelikes-anakouphizei-ponokephalo-osphualgia-anotere-arthritida-ponos-50-diskia-40167 https://nutricity.cy/web/image/product.template/40167/image_1920?unique=15c30ad
(0 review)
6 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 27-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Pain Relief & Fever Reducer: Genexa Acetaminophen 500mg Extra Strength Caplets temporarily relieves headache, toothache, backache, cold symptoms, menstrual cramps, helps with minor arthritis pain & reduces fever. Formulated for adults and children aged 12 and over.
  • Ενεργό συστατικό: Genexa Clean Acetamophen 500mg Extra Strength περιέχει την ίδια ταχεία δράση Acetamophen τύπο — το ίδιο ενεργό συστατικό με τις κορυφαίες μάρκες χωρίς τα τεχνητά πρόσθετα. Καθαρή, με ιατρική μορφή, μη-ΓΤΟ ανακούφιση του πόνου.
  • Απλό, Καθαρό Formulation: Το Acetaminophen 500mg Extra Strength, όπως όλα τα προϊόντα Genexa, είναι απαλλαγμένο από τεχνητά συντηρητικά, βαφές και κοινά αλλεργιογόνα, παρέχοντας ένα καθαρό over-the-counter φάρμακο που παρέχει αποτελεσματική ανακούφιση από τον πόνο και τον πυρετό.
  • Εύκολη κατάποση Caplets: Αυτές οι επιπλέον αμπούλες ανακούφισης πόνου δύναμη διαθέτουν μια ομαλή επίστρωση και εξορθολογισμένο σχεδιασμό για άνετη, χωρίς ταλαιπωρία δοσολογία. Σχεδιασμένο για χρήση από ενήλικες καθώς και παιδιά ηλικίας 12+ με καθαρή, αποτελεσματική ανακούφιση από τον πόνο.
  • Σχετικά με το Genexa: Ιδρύθηκε από γονείς και γιατρούς, η Genexa είναι αφοσιωμένη στην κατασκευή καθαρών, αποτελεσματικών φαρμάκων για όλη την οικογένεια. Τα over-the-counter προϊόντα μας χρησιμοποιούν τα ίδια αξιόπιστα συστατικά, χωρίς συντηρητικά formulas. Τα φάρμακα καθαρίστηκαν.

10,76 € 10.76 EUR 10,76 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,22 € / Units)
2 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Γεύσεις
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Τύπος διατροφής
  • Παραγωγός
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Όνομα μοντέλου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ακεταμινοφαίνη
Τύπος διατροφής Χωρίς γλουτένη, Βέγκαν
Συστατικά γλυκερίνη, κυτταρίνη, Δεξτρόζη, Μαλτοδεξτρίνη, Βιολογικό Palm Olein, κόμμι γκουάρ, Ανθρακικό ασβέστιο, Βιολογικό κερί Carnauba, Διττανθρακικό νάτριο, οργανική ηλιοτρόπιο λεκιθίνη, Καρποί ρυζιού, Εκχύλισμα ρυζιού, Active Ingredients: Acetaminophen (500 mg in each caplet) Inactive Ingredients: acacia gum, agave fiber, agave syrup, dibehenin (vegetable source), sunflower oil natural
Κοινό-στόχος Unisex-ενήλικες, Παιδιά Unisex
Μάρκα Ζενέξα
Γεύσεις Extra Strength
Αριθμός μονάδων 50,0 Κόμη
Μορφή αντικειμένου Tabletισκίο
Βάρος αντικειμένου 3 Ουγγιά
Οφέλη προϊόντων Pain Reliever & Fever Reducer
Αριθμός αντικειμένων 1
Παραγωγός Genexa
Τύπος προϊόντος Acetaminophen
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Πυρετός
Ενεργά συστατικά Ακεταμινοφαίνη 500mg
UPC 850015736360
Όνομα μοντέλου Genexa Extra Strength Acetaminophen Pain & Fever Relief Caplets
Όνομα τύπου συσκευασίας Πλαίσιο
Επωνυμία Genexa
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου πλαίσιο πλαισίου
Αριθμός μέρους κατασκευαστή 0850015736360
Αριθμό μοντέλου 0850015736360
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Face
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Σημαντικές πληροφορίες

Συστατικά

Ενεργά συστατικά: Acetaminophen (500 mg σε κάθε καπελάκι) Ανενεργά συστατικά: κόμμι ακακίας, φυτική ίνα, σιρόπι αγαύης, ανθρακικό ασβέστιο, οργανικό κερί καρναούμπας, κυτταρίνη, δεξτρόζη, διμπεχενίνη (φυτική πηγή), γλυκερίνη, κόμμι γκουάρ, μαλτοδεξτρίνη, οργανική ελαιίνη φοίνικα, εκχύλισμα ρυζιού, κύτος ρυζιού, διττανθρακικό νάτριο, οργανική λεκιθίνη ηλίανθου, ηλιέλαιο φυσικό

Οδηγίες

* Μην πάρετε παραπάνω από οδηγίες (βλ. προειδοποίηση υπερδοσολογίας) Ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω: Πάρτε 2 καπελάκια κατά την κατάκλιση εάν χρειαστεί. Μην πάρετε περισσότερα από 2 πτερύγια μέσα σε 24 ώρες, εκτός εάν σας καθοδηγήσει γιατρός. Παιδιά κάτω των 12 ετών ask ένα γιατρό. Εάν είστε έγκυος, παρακαλείσθε να ενημερώσετε το γιατρό σας πριν πάρετε ακεταμινοφαίνη.

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις Συσκευασίας

3.54 x 1.93 x 1.93 ίντσες; 3 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.