Advil Pain Reliever και Fever Reducer, Pain Relief Medicine με Ibuprofen 200mg για τον πονοκέφαλο, τον πόνο στην πλάτη, τον πόνο στην εμμηνόρροια και την ανακούφιση από τον πόνο στις αρθρώσεις - 200 Επικαλυμμένα δισκία
Stock Expiry Date: 30-06-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Ένα μπουκάλι 200 Advil Pain Reliever και Fever Reducer Επικαλυμμένα δισκία, Pain Relief Medicine με Ibuprofen 200mg για τον πονοκέφαλο, τον πόνο στην πλάτη, τον έμμηνο πόνο και την ανακούφιση από τον πόνο των αρθρώσεων
- Advil ibuprofen παυσίπονο και μειωτικό πυρετό για τους ενήλικες παρέχει μεγαλύτερη διάρκεια ανακούφισης από Tylenol Extra Strength, στοχεύει τον πόνο στη θέα της φλεγμονής
- Νέα συσκευασία διαθέτει 20 τοις εκατό λιγότερο πλαστικό για να κρατήσει σχεδόν 5.000 κιλά πλαστικό έξω από χωματερές
- Φάρμακο κεφαλαλγίας, φάρμακο οσφυαλγίας, φάρμακο πόνου στις αρθρώσεις ή ήσσονος σημασίας αναλγητικό αρθρίτιδας που παρέχει επίσης ανακούφιση από τον έμμηνο πόνο, καθώς και ανακούφιση από μυϊκούς πόνους ή πόνους και πόνους από το κοινό κρυολόγημα
- Επικαλυμμένα δισκία Advil είναι εύκολο να καταπιεί παυσίπονα, παρέχοντας ανακούφιση που διαρκεί μέχρι 6 ώρες - η τέλεια προσθήκη στο κολέγιο dorm δωμάτιο σας απαραίτητα
- Κεφαλαλγία ανακούφιση του πόνου, ανακούφιση του πόνου περίοδο, οσφυαλγία φαρμακευτική αγωγή και φάρμακο πυρετό για ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω
- Πάρτε αυτά τα δισκία ιβουπροφαίνης σύμφωνα με τις οδηγίες, λαμβάνοντας ένα δισκίο κάθε 4 έως 6 ώρες ενώ τα συμπτώματα επιμένουν, ή δύο δισκία εάν ο πόνος ή ο πυρετός δεν ανταποκρίνονται σε ένα δισκίο
- Επιλέξιμα προϊόντα HSA και FSA
| Formοσολογία | Γέλη, Tabletισκία |
| Όνομα μοντέλου | Advil LiquiGels Minis Pain Reliever And Fever Reducer, Pain Medicine For Adults With Ibuprofen 200mg For Pain Relief, 200 Liquid Filled Capsules |
| Συστατικά | Κροσκαρμελόζη, Διοξείδιο του τιτανίου, Ικροκρυσταλλική Κυτταρίνη, Ζελατίνη, Άμυλο καλαμποκιού, Στεατικό οξύ, Θειικό νάτριο Lauryl, Ποβιδόνη, Σακχαρόζη, Βενζοϊκό νάτριο, Φαρμακοτεχνική Γλάση, Προπυλοπαραβένη, Κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου, Μεθυλοπαραβένη, Φαρμακευτικό μελάνι, Λευκό κερί, Μονογλυκερίδια ακετυλιωμένα, Συνθετικό οξείδιο του σιδήρου |
| Μάρκα | Advil |
| Γεύσεις | Επικαλυμμένα δισκία |
| Αριθμός μονάδων | 200 μέτρα |
| Μορφή αντικειμένου | Tabletισκίο |
| Βάρος αντικειμένου | 0,3 Λίρες |
| Οφέλη προϊόντων | Ανακούφιση από τον πόνο |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Περιλαμβάνονται συστατικά | Advil |
| Παραγωγός | Haleon |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 2.1 Χ 2.1 Χ 4.3 Ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Ibuprofen |
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Μυϊκός πόνος |
| Ενεργά συστατικά | Ιβουπροφαίνη |
| UPC | 305730154758 |
| Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου | 00305730154758 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Φιάλη |
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Μάρκα | Διακόσμηση |
| Αριθμός περιεχομένου δικτύου | 200 Count |
| Επωνυμία | Advil |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Τύπος εμπορευματοκιβωτίου | Πλαίσιο |
| Αριθμό μοντέλου | F00573015475P |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 2.1 x 2.1 x 4.3 inches |
| Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά | Long-Lasting |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Ολόκληρο το σώμα |
| Manufacturer Contact Information | 202-555-0182 |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSWIYQQBB4RWF3I |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Ανακουφίζει ο Πόνος , Μη Ασπιρίνη , Ιβουπροφαίνη |
Barcode |
305730154758 |
Tags |
Advil Pain Reliever offers fast, effective relief from common aches and pains, helping you get back to doing what you love. This bottle contains 200 coated tablets of ibuprofen, designed for adults seeking targeted relief.
Key Highlights
- Provides up to 6 hours of pain relief for headaches, backaches, menstrual pain, and joint pain.
- Targets pain at the source of inflammation with ibuprofen.
- Easy-to-swallow coated tablets for convenient relief.
- Helps manage muscle aches and pains associated with the common cold.
- New packaging reduces plastic waste, contributing to a more sustainable product.
Useful Facts
- Brand: Advil
- Active Ingredient: Ibuprofen 200mg
- Form: Tablet
- Age Range: Adult
- Container Type: Bottle
- Flavor: Coated Tablets
Good Fit For
- College dorm room essentials
- Relieving menstrual pain
- Managing back pain
- Providing fever relief
- Addressing minor arthritis pain
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









