Skip to Content
GoodSense Migraine Formula Caplets - Acetaminophen, Aspirin (NSAID) & Caffeine - Ημικρανία ανακούφιση του πόνου, 24 κόμης

Price:

9,57 €


GoodSense Migraine Formula Caplets - Acetaminophen, Aspirin (NSAID) & Caffeine - Ημικρανία ανακούφιση του πόνου, 24 κόμης

https://nutricity.cy/shop/brswiya6cacr4cle-goodsense-migraine-formula-caplets-acetaminophen-aspirin-nsaid-caffeine-emikrania-anakouphise-tou-ponou-24-komes-99769 https://nutricity.cy/web/image/product.template/99769/image_1920?unique=77663b8
(0 review)
15 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 27-05-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Αποτελεσματική Ημικρανία Ανακούφιση: Συνδυάζει ακεταμινοφαίνη, ασπιρίνη (ΜΣΑΦ), και καφεΐνη για να παρέχει ταχεία ανακούφιση από τον πόνο ημικρανίας.
  • Συμπτώματα Ημικρανίας Περιλαμβάνουν: Θρόμβωση ή παλμό συχνά στη μια πλευρά του κεφαλιού μαζί με ευαισθησία στο φως και τον ήχο.
  • Caplets: Βοήθεια για την ανακούφιση του πόνου που προκαλείται από ημικρανίες κεφαλαλγίες.
  • Ταχεία ανακούφιση: Με βάση το ατομικό προφίλ συστατικών
  • Αντιμετώπιση Ημικρανία Κεφαλαλγία Κεφαλαλγία Κεφαλαλγία: Πάρτε κατά την έναρξη των συμπτωμάτων για να βοηθήσει την ανακούφιση ημικρανία σας κεφαλαλγία.

9,57 € 9.57 EUR 9,57 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,40 € / Units)
9 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Γεύσεις
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Όνομα μοντέλου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Τύπος προϊόντος
  • Μάρκα
  • Συστατικά
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ακεταμινοφαίνη
Συστατικά Προπυλενογλυκόλη, Υπρομελλόζη, Στεατικό οξύ, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Κροσποβιδόνη, Διοξείδιο του τιτανίου., Προζελατινοποιημένο Άμυλο, FD&C Blue #1 Aluminum Lake, saccharin sodium, Active ingredients (in each caplet): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*), Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: carnauba wax
Ενεργά συστατικά Ασπιρίνη 250 Mg (ενισχυμένη *), Ενεργά συστατικά (σε κάθε καπάκι): Acetaminophen 250 Mg, Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug.
Συστατικά Δ, Υπρομελλόζη, Μicr, Γλυκόλη, Διοξείδιο του τιτανίου., 250 Mg, 50%), Κερί Carnauba, Ποβιδόνη, Fd&c Μπλε # 1, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, Σακχαρίνη Νάτριο
Μάρκα Αισθηση
Γεύσεις caffine
Αριθμός μονάδων 24.0 Μέτρα
Μορφή αντικειμένου Καπέλα
Βάρος αντικειμένου 0,09 Λίρες
Οφέλη προϊόντων Έλεγχος του πυρετού
Αριθμός αντικειμένων 1
Παραγωγός PERRIGO COMPANY
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 1.88 Χ 1,81 Χ 3,69 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Acetaminophen
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Ημικρανία
UPC 370030145812
Όνομα μοντέλου Goodsense '
Όνομα τύπου συσκευασίας Φιάλη
Κοινό-στόχος Unisex-ενήλικες
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 24 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Μάρκα Αισθηση
Επωνυμία GoodSense
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Πλαίσιο
Αριθμός μέρους κατασκευαστή PERRIGO716258
Αριθμό μοντέλου PERRIGO716258
Διαστάσεις αντικειμένου 1.88 x 1.81 x 3.69 inches
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Targeted
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Head
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

GoodSense Migraine Formula Caplets συνδυάζουν τη δύναμη της ακεταμινοφαίνης, ασπιρίνης (NSAID), και καφεΐνης για να παρέχουν ταχεία ανακούφιση από τον πόνο της ημικρανίας. Διατίθεται σε βολικά καπελάκια, η GoodSense Migrain Formula είναι ιδανική για on-the-go ανακούφιση. Είτε είστε στο σπίτι, στη δουλειά, ή τα ταξίδια, μπορείτε να βασιστείτε στο GoodSense για να παρέχουν αποτελεσματική ανακούφιση ημικρανία όταν το χρειάζεστε περισσότερο. Αυτός ο τύπος είναι συγκρίσιμος με την Excedrin Ημικρανία.

Σημαντικές πληροφορίες

Πληροφορίες ασφαλείας

Προειδοποιήσεις: Σύνδρομο Reye: Παιδιά και έφηβοι που έχουν ή αναρρώνουν από ανεμοβλογιά ή γριππώδη συμπτώματα δεν πρέπει να χρησιμοποιούν αυτό το προϊόν. Όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν, εάν εμφανιστούν αλλαγές στη συμπεριφορά με ναυτία και έμετο, συμβουλευτείτε ένα γιατρό επειδή αυτά τα συμπτώματα μπορεί να είναι ένα πρώιμο σημάδι του συνδρόμου Reye, μια σπάνια αλλά σοβαρή ασθένεια. Συναγερμός αλλεργίας: Η ακεταμινοφαίνη μπορεί να προκαλέσει σοβαρές δερματικές αντιδράσεις. Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν: ερυθροποίηση του δέρματος, φουσκάλες, εξάνθημα. Εάν εμφανιστεί δερματική αντίδραση, σταματήστε τη χρήση και ζητήστε αμέσως ιατρική βοήθεια. Συναγερμός αλλεργίας: Η ασπιρίνη μπορεί να προκαλέσει σοβαρή αλλεργική αντίδραση η οποία μπορεί να περιλαμβάνει: κνίδωση, οίδημα προσώπου, άσθμα (σπήξιμο), καταπληξία. Προειδοποίηση ήπατος: Αυτό το προϊόν περιέχει ακεταμινοφαίνη. Σοβαρή ηπατική βλάβη μπορεί να εμφανιστεί εάν πάρετε: περισσότερα από 2 πτερύγια σε 24 ώρες, η οποία είναι η μέγιστη ημερήσια ποσότητα, με άλλα φάρμακα που περιέχουν ακεταμινοφαίνη, 3 ή περισσότερα αλκοολούχα ποτά κάθε μέρα κατά τη χρήση αυτού του προϊόντος. Προειδοποίηση αιμορραγίας στο στομάχι: Αυτό το προϊόν περιέχει ΜΣΑΦ, το οποίο μπορεί να προκαλέσει σοβαρή αιμορραγία στο στομάχι. Η πιθανότητα είναι υψηλότερη εάν: είστε ηλικίας 60 ή μεγαλύτερης, είχατε στομαχικά έλκη ή αιμορραγικά προβλήματα, παίρνετε μια αραίωση του αίματος (αντιπηκτικό) ή στεροειδές φάρμακο, πάρτε άλλα φάρμακα που περιέχουν συνταγή ή μη συνταγογραφούμενα ΜΣΑΦ (ασπιρίνη, ιβουπροφαίνη, ναπροξένη, ή άλλα), έχετε 3 ή περισσότερα αλκοολούχα ποτά κάθε μέρα κατά τη χρήση αυτού του προϊόντος, πάρτε περισσότερο ή για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα από ό, τι κατευθυνθεί. Φάρμακο υπερχρησιμοποίηση κεφαλαλγία προειδοποίηση: κεφαλαλγία μπορεί να επιδεινωθεί εάν αυτό το προϊόν χρησιμοποιείται για 10 ή περισσότερες ημέρες ανάμήνα. Προειδοποίηση καφεΐνης: Η συνιστώμενη δόση αυτού του προϊόντος περιέχει περίπου τόση καφεΐνη όσο ένα φλιτζάνι καφέ. Περιορίστε τη χρήση φαρμάκων που περιέχουν καφεΐνη, τρόφιμα, ή ποτά κατά τη λήψη αυτού του προϊόντος, επειδή πάρα πολύ καφεΐνη μπορεί να προκαλέσει νευρικότητα, ευερεθιστότητα, αϋπνία, και, περιστασιακά, ταχυπαλμία. Να μη χρησιμοποιείτε: εάν είχατε ποτέ αλλεργική αντίδραση στην ακεταμινοφαίνη, ασπιρίνη ή σε οποιοδήποτε άλλο αναλγητικό/αναπνευστικό μειωτικό. Εάν δεν είστε σίγουροι εάν ένα φάρμακο περιέχει ακεταμινοφαίνη, ask ένα γιατρό ή φαρμακοποιό. Ρωτήστε ένα γιατρό πριν από τη χρήση εάν: δεν είχατε ποτέ ημικρανίες που διαγνώστηκαν από επαγγελματία υγείας, έχετε πονοκέφαλο διαφορετικό από τις συνήθεις ημικρανίες σας, έχετε τη χειρότερη κεφαλαλγία της ζωής σας, έχετε πυρετό και σκληρό λαιμό, έχετε πονοκεφάλους που αρχίζουν μετά ή προκαλούνται από τραυματισμό στο κεφάλι, άσκηση, βήχα ή κάμψη, βιώσατε τον πρώτο σας πονοκέφαλο μετά την ηλικία των 50 ετών, έχετε καθημερινούς πονοκεφάλους, έχετε ημικρανία τόσο σοβαρή ώστε να χρειάζεστε ξεκούραση στο κρεβάτι, έχετε ηπατική νόσο, η προειδοποίηση για αιμορραγία στομάχου ισχύει για σας, έχετε ιστορικό στομαχικών προβλημάτων, όπως εγκαύματα, έχετε υψηλή αρτηριακή πίεση, καρδιακή νόσο, ηπατική κίρρωση, ή νεφρική νόσο, παίρνετε διουρητικό, έχετε άσθμα, έχετε προβλήματα ή σοβαρές παρενέργειες από τη λήψη αναλγητικών ή μειωτικών πυρετού, έχετε έμετο με την ημικρανία σας κεφαλαλγία. Ρωτήστε ένα γιατρό ή φαρμακοποιό πριν από τη χρήση εάνείστε: λήψη συνταγογραφούμενου φαρμάκου για: διαβήτη, ουρική αρθρίτιδα, κάτω από τη φροντίδα ενός γιατρού για οποιαδήποτε σοβαρή κατάσταση, λήψη οποιουδήποτε άλλου φαρμάκου, λήψη οποιουδήποτε άλλου προϊόντος που περιέχει ασπιρίνη, ακεταμινοφαίνη, ή οποιοδήποτε άλλο αναλγητικό / μειωτικό του πυρετού. Σταματήστε τη χρήση και ask ένα γιατρό εάν: Ζητήστε ιατρική βοήθεια αμέσως, βιώνετε οποιοδήποτε από τα ακόλουθα σημεία αιμορραγίας του στομάχου: αισθάνεστε λιποθυμία, εμετό αίμα, έχετε αίμα ή μαύρα κόπρανα, έχετε στομαχικό πόνο που δεν βελτιώνεται, η ημικρανία σας δεν ανακουφίζεται ή επιδεινώνεται μετά την πρώτη δόση, νέα ή απροσδόκητα συμπτώματα συμβαίνουν, κουδούνισμα στα αυτιά ή απώλεια ακοής συμβαίνει. Εάν είστε έγκυος ή θηλάζετε, ask έναν επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Είναι ιδιαίτερα σημαντικό να μη χρησιμοποιείτε ασπιρίνη κατά τη διάρκεια των τελευταίων 3 μηνών της εγκυμοσύνης εκτός εάν έχετε σίγουρα οδηγίες να το κάνετε από γιατρό επειδή μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στο έμβρυο ή επιπλοκές κατά τη διάρκεια του τοκετού. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Σε περίπτωση υπερδοσολογίας, ζητήστε ιατρική βοήθεια ή επικοινωνήστε αμέσως με ένα Κέντρο Ελέγχου Δηλητηρίων. (1-800-222-122) Η γρήγορη ιατρική φροντίδα είναι κρίσιμη για ενήλικες καθώς και για παιδιά ακόμα και αν δεν παρατηρήσετε σημεία ήσυμπτώματα.

Συστατικά

Active ingredients (in each caplet): Acetaminophen 250 mg; Aspirin 250 mg (NSAID*); Caffeine 65 mg. *nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: carnauba wax, crospovidone, FD&C blue #1 aluminum lake, hypromellose, microcrystalline cellulose, povidone, pregelatinized starch, propylene glycol, saccharin sodium, stearic acid, titanium dioxide.

Οδηγίες

Οδηγίες χρήσης: μην χρησιμοποιείτε περισσότερο από τις οδηγίες, ενήλικες: πάρτε 2 καπελάκια με ένα ποτήρι νερό, εάν τα συμπτώματα επιμένουν ή επιδεινώνονται, ask το γιατρό σας.

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

1,88 x 1,81 x 3,69 ίντσες; 1,45 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.