ZzzQuil, Nighttime Sleep Aid Liquid, Free of Alcohol & Artificial Dyes, 50 mg Diphenhydramine HCl, No1 Sleep Aid Brand, Fall Asleep Fast, Non-Habit Forming, Soothing Berry Flavor, 12 FL OZ (Pack of 4)
Stock Expiry Date: 18-01-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Οι παρακάτω πληροφορίες είναι μόνο ανά συσκευασία
- FREE OF HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, ALCOHOL, & ARTIFICIAL DYES: ZzzQuil FREE OF Sleep Aid has everything you need for a great night’s rest without the stuff you don’t – no high fructose corn syrup, alcohol, or artificial dyes
- FALL ASLEEP FAST: FREE OF ZzzQuil Liquid Sleep Aid helps you fall asleep in as little as 20 minutes
- WAKE REFRESHED: This FREE OF ZzzQuil Sleep Aid contains diphenhydramine HCI. ZzzQuil helps you sleep soundly tonight so you wake up refreshed tomorrow
- NON-HABIT FORMING: All ZzzQuil Sleep Aid products are non-habit forming and specifically formulated with clinically proven ingredients by our team of dedicated scientists
- GREAT TASTE: This fast acting liquid ZzzQuil sleep aid is Soothing Berry Flavored. You'll look forward to falling asleep whether you are at home, or traveling through multiple time-zones
- NIGHTIME SLEEP AID: Quality sleep is more beneficial than wakeful hours tossing and turning in bed. ZzzQuil has a range of sleep aids for adults and kids to help you fall asleep fast
- NO PILLS: ZzzQuil Liquid Sleep Aid is a liquid formula with diphenhydramine 50mg HCI to fall asleep fast without the need for sleeping pills
- ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ #1 ΚΥΠΝΗ ΒΟΗΘΕΙΑ: Η ZzzQuil αναπτύχθηκε από τους έμπιστους ειδικούς ύπνου στο Vicks, επειδή όλοι αξίζουν ένα μεγάλο νυχτερινό ύπνο
| Συστατικά | Γλυκερίνη, Προπυλενογλυκόλη, καθαρό νερό, φυσική γεύση, Κιτρικό νάτριο, Χλωριούχο νάτριο, Πολυσορβικό 20, Βενζοϊκό νάτριο, sorbitol solution, saccharin sodium, "Active Ingredient (in each 30 mL dose cup): Diphenhydramine HCl 50 mg Inactive Ingredients: Anhydrous Citric Acid, Sucralose" |
| Τύπος υλικού δωρεάν | Χωρίς αλκοόλ, Artificial Dye Free |
| Συστατικά | Γλυκερίνη, Χλωριούχο νάτριο, Καθαρό Νερό, Φυσικό άρωμα, Κιτρικό νάτριο, Βενζοϊκό νάτριο, Προπυλενογλυκόλη, Πολυσορβικό 20, Σακχαρίνη Νάτριο, Διάλυμα σορβιτόλης, "ενεργό συστατικό (σε κάθε κύπελλο δόσης 30 ML): Διφαινυδραμίνη Hcl 50 Mg Ανενεργά συστατικά: Ανυδρικό κιτρικό οξύ, Σουκραλόζη" |
| Μάρκα | ZzzQuil |
| Γεύσεις | Seoothing mango berry |
| Αριθμός μονάδων | 48 Fluid Ounces |
| Μορφή αντικειμένου | Υγρό |
| Βάρος αντικειμένου | 1.88 Pounds |
| Οφέλη προϊόντων | Υγιέστερη διατύπωση |
| Αριθμός αντικειμένων | 4 |
| Παραγωγός | Πρόκτερ & παιχνίδι |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 6.73 X 6.6 X 17.4 Ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Βοηθήματα για τον Ύπνο |
| Μάρκα | Ζζκίλ. |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Επωνυμία | ZzzQuil |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Τύπος εμπορευματοκιβωτίου | زجاجة |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 323900038561 |
| Αριθμό μοντέλου | 323900038561 |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 6.73 x 6.6 x 17.4 inches |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSRAY35DIFAK3DL |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Βοηθήματα για τον Ύπνο |
Tags |
Όταν δυσκολεύεστε να πάρετε αυτόν τον ήχο ύπνου το σώμα σας ποθεί, προσθέστε μερικά Zzzs στη νύχτα σας με ZzzQuil. ZzzQuil λειτουργεί για να σας βοηθήσει να κοιμηθείτε γρήγορα – σε μόλις 20 λεπτά – ώστε να μπορείτε να κοιμηθείτε όταν το χρειάζεστε και να ξυπνήσετε ανανεωμένοι. Αυτό το μη κατοικήσιμο υπνωτικό έχει ό, τι χρειάζεστε για μια μεγάλη νυχτερινή ανάπαυση χωρίς τα πράγματα που δεν έχετε - δεν υψηλής φρουκτόζης σιρόπι καλαμποκιού, αλκοόλ, ή τεχνητές βαφές. Επιπλέον, σε βοηθάει να κοιμηθείς, για να ξυπνήσεις νιώθοντας ανανεωμένος και έτοιμος να πάρεις τη μέρα σου. Αυτό το over-the-counter φάρμακο περιέχει ένα μη κατοικήσιμο συστατικό, Diphenhydramine HCI, το οποίο προκαλεί υπνηλία εμποδίζοντας τη δράση της ισταμίνης, μια χημική ουσία που στέλνει σήματα αφύπνισης στον εγκέφαλο. Κάθε δόση (μία κούπα δόσης 30 mL) περιέχει 50 mg. ZzzQuil μπορεί να χρησιμοποιηθεί για περιστασιακή αϋπνία όταν χρειάζεστε μια μικρή επιπλέον βοήθεια για να πάρει στον ύπνο. ZzzQuil είναι το # 1 εμπορικό σήμα βοήθειας ύπνου του κόσμου!† Εξερευνήστε το φάσμα των προϊόντων του ZzzQuil για να σας βοηθήσει να κοιμηθείτε, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής μας ZzzQuil PURE Zzzs προϊόντα μελατονίνης. †Πηγή Euromonitor International Limited; Υγεία των Καταναλωτών 2022 Έκδοση; Βοηθήματα ύπνου, όλα τα κανάλια, λιανική τιμή πώλησης, Global Brand Name ZzzQuil 2021δεδομένα
Σημαντικές πληροφορίες
Πληροφορίες ασφαλείας
Να μη χρησιμοποιείται: για παιδιά κάτω των 12 ετών, με οποιοδήποτε άλλο προϊόν περιέχει διφαινυδραμίνη, ακόμη και ένα που χρησιμοποιείται στο δέρμα. Ρωτήστε ένα γιατρό πριν από τη χρήση εάν έχετε: αναπνευστικό πρόβλημα όπως εμφύσημα ή χρόνια βρογχίτιδα, γλαύκωμα, δυσκολία στην ούρηση λόγω της διόγκωσης του προστάτη αδένα. Όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν: αποφύγετε τα αλκοολούχα ποτά. Ρωτήστε ένα γιατρό ή φαρμακοποιό πριν από τη χρήση εάν παίρνετε ηρεμιστικά ή ηρεμιστικά. Σταματήστε τη χρήση και ask ένα γιατρό εάν η αϋπνία παραμένει συνεχώς για περισσότερο από 2 εβδομάδες. Η αϋπνία μπορεί να είναι σύμπτωμα σοβαρής υποκείμενης ιατρικής νόσου. Εάν είστε έγκυος ή θηλάζετε, ask έναν επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Σε περίπτωση υπερδοσολογίας, ζητήστε ιατρική βοήθεια ή επικοινωνήστε αμέσως με ένα Κέντρο Ελέγχου Δηλητηρίων.
Ενδείξεις
Χρήσεις • για την ανακούφιση της περιστασιακής αϋπνίας • μειώνει το χρόνο για να κοιμηθείτε αν έχετε δυσκολία να κοιμηθείτε
Συστατικά
" Ενεργό συστατικό (σε κάθε 30 mL κύπελλο δόσης): Διφαινυδραμίνη HCl 50 mg Ανενεργά συστατικά: Ανυδρικό Κιτρικό οξύ, Φυσικό άρωμα, γλυκερίνη, Πολυσορβικό 20, Προπυλενογλυκόλη, Καθαρισμένο νερό, Σακχαρίνη Νάτριο, Βενζοϊκό νάτριο, Χλωριούχο νάτριο, Κιτρικό νάτριο, Διάλυμα Σορβιτόλης, Σουκραλόζη"
Οδηγίες
<p>Take only one dose per day (24 hours) - see Overdose warning<br />only use the dose cup provided<br />Adults & children 12 years & over: 30 mL at bedtime if needed or as directed by a doctor<br />Children under 12 years: Do not use</p>
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις προϊόντος
6.73 x 6,6 x 17,4 ίντσες; 3 λίρες
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









