Advil Ημικρανία Κεφαλαλγία Ανακούφιση, Ibuprofen Κάψουλες με Ibuprofen 200mg για Ημικρανία Ανακούφιση, Ναυτία Ανακούφιση και Ελαφριά Ευαισθησία Ανακούφιση - 20 Καψάκια με Υγρό Γεμισμένα
Stock Expiry Date: 13-06-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Αλάτι καλίου
| Συστατικά | Fd&c Κόκκινος αριθ. 40, ζελατίνη, καθαρό νερό, Υδροξείδιο του καλίου, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Pharmaceutical Ink, FD&C Green No. 3, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug., In Each Brown Oval Capsule: Active Ingredients: *Solubilized Ibuprofen Equal to Ibuprofen (NSAID) (Present as the Free Acid and Potassium Salt) (200 mg), Pain Reliever. Inactive Ingredients: D&C Yellow No. 10 |
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Ναυτία, Ημικρανία |
| Μάρκα | Advil |
| Αριθμός μονάδων | 20.00 Μέτρα |
| Μορφή αντικειμένου | Καψάκιο |
| Βάρος αντικειμένου | 0,05 Λίρες |
| Οφέλη προϊόντων | Ανακούφιση από τον πόνο |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Formοσολογία | Καψάκια |
| Παραγωγός | Pfizer |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 1.85 X 2.8 X 1.75 Ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Ibuprofen |
| Ενεργά συστατικά | Solubilized Ibuprofen |
| UPC | 305730168205 |
| Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου | 00305730168205 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Blister |
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Αριθμός περιεχομένου δικτύου | 20 Count |
| Μάρκα | Διακόσμηση |
| Επωνυμία | Advil |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | WH016820 |
| Αριθμό μοντέλου | WH016820 |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 1.85 x 2.8 x 1.75 inches |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Stomach |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSWIYQ3DEMBSCI5 |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Ανακουφίζει ο Πόνος , Μη Ασπιρίνη , Ιβουπροφαίνη |
Barcode |
305730168205 |
Tags |
Ιβουπροφαίνη
Σημαντικές πληροφορίες
Ingredients
In Each Brown Oval Capsule: Active Ingredients: *Solubilized Ibuprofen Equal to Ibuprofen (NSAID) (Present as the Free Acid and Potassium Salt) (200 mg), Pain Reliever. Inactive Ingredients: D&C Yellow No. 10, FD&C Green No. 3, FD&C Red No. 40, Gelatin, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Potassium Hydroxide, Purified Water, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις προϊόντος
1,85 x 2,8 x 1,75 ίντσες; 0,8 ουγγιές
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.







