Κεφαλαλγία Ανακούφιση με Acetaminophen 250 mg, Aspirin (NSAID) 250 mg, Caffeine 65 mg - Προσωρινή Ανακούφιση Ελαχίστων Παθών & Πόνων - Σύγκριση με Excedren Extra Strength Pain Reliever (100 Caplets)
Stock Expiry Date: 14-10-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- GENERIC: ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΣΤΟ ΕΞΕΚΕΔΡΕΝ EXTRA STRENGTH - Αποκτήστε αποτελεσματική, ταχείας δράσης ανακούφιση του κεφαλαλγίας με επιπλέον καπελάκια δύναμης από Nuvicare. Η τριπλή φόρμουλα δράσης μας παρέχει ισχυρή υποστήριξη για την προσωρινή ανακούφιση των μικρών πόνους και πόνους. Συγκρίνετε με κορυφαίες OTC μάρκες.
- ACETAMINOPHEN 250MG, ASPIRIN 250MG, CAFFEINE 65MG - Αυτά τα χάπια ανακούφισης από τον πονοκέφαλο περιέχουν ένα συνδυασμό ακεταμινοφαίνης και ασπιρίνης για να παρέχουν γρήγορη και αποτελεσματική ανακούφιση από τους πονοκεφάλους και ημικρανίες, καθώς και καφεΐνη για να ενισχύσει οποιαδήποτε δράση ανακούφισης από τον πόνο.
- FAST-ACTING PAIN RELIEF - Επιπλέον χάπια πονοκεφάλου δύναμης που έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν γρήγορη, μακράς διάρκειας ανακούφιση. Θα αισθανθείτε τα αποτελέσματα σύντομα μετά τη λήψη του καπελιού, έτσι ώστε να μπορείτε να επιστρέψετε στις καθημερινές σας δραστηριότητες χωρίς τη γκρίνια δυσφορία ενός κεφαλαλγία ή άλλους πόνους.
- TRIPLE ACTION FORMULA - Acetaminophen extra strength caplets with aspirin (NSAID) and caffeine to address body & back pain, toothache, muscular aches, arthritis, menstrual cramps and minor neck pain relief. DOSAGE: Adults and children 12 years and older, take two (2) caplets every 6 hours.
- ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΕ - Nuvicare Extra Strength Τα δισκία ανακούφισης κεφαλαλγίας παράγονται σε μια εγκατάσταση που πληροί αυστηρά πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας. Εμπιστευτείτε το Nuvicare για αξιόπιστες και αποτελεσματικές εξωχρηματιστηριακές λύσεις σε γενική αξία, και να λαμβάνουν μόνο τα προϊόντα υψηλότερης ποιότητας για τις ανάγκες υγείας σας.
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες, Παιδιά Unisex |
| Μάρκα | NUVICARE |
| Αριθμός μονάδων | 100,0 Κόμη |
| Μορφή αντικειμένου | Καπέλα |
| Εύρος ηλικίας (Περιγραφή) | Όλα |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Παραγωγός | NUVICARE |
| Τύπος προϊόντος | Acetaminophen |
| UPC | 384324000053 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Φιάλη |
| Χρήση για | Αυχένας |
| Μορφή αντικειμένου | Καπέλα |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Μάρκα | Νουβικάρη |
| Επωνυμία | NUVICARE |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Όλα |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | NC-ESHR-100 |
| Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά | Headache Relief |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Neck |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSRAEI6OR7QO3LP |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Ανακουφίζει ο Πόνος , Μη Ασπιρίνη , Ακεταμινοφαίνη |
Barcode |
384324000053 |
Tags |
Σημαντικές πληροφορίες
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις Συσκευασίας
3,62 x 1,97 x 1,89 ίντσες; 3,17 ουγγιές
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









