Skip to Content
GoodSense Aller- Ease - Fexofenadine Hydrochloride 180 mg δισκία - 24ωρη Αλλεργία Ιατρική για Εσωτερική & Εξωτερική Ανακούφιση, 30 Count

Price:

17,02 €


GoodSense Aller- Ease - Fexofenadine Hydrochloride 180 mg δισκία - 24ωρη Αλλεργία Ιατρική για Εσωτερική & Εξωτερική Ανακούφιση, 30 Count

https://nutricity.cy/shop/brswieieoeeb2flm-goodsense-aller-ease-fexofenadine-hydrochloride-180-mg-diskia-24ore-allergia-iatrike-gia-esoterike-exoterike-anakouphise-30-count-100151 https://nutricity.cy/web/image/product.template/100151/image_1920?unique=aaefad3
(0 review)
3 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 02-07-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Γύρω από το ρολόι Ανακούφιση: Παρέχει αποτελεσματική, όλη την ημέρα ανακούφιση από το φτάρνισμα, τρέχει μύτη, φαγούρα / υγρό μάτια, και φαγούρα λαιμό / μύτη.
  • Τύπος: Περιέχει 180 mg υδροχλωρικής φεξοφεναδίνης, το ίδιο δραστικό συστατικό που βρίσκεται στο Allegra.
  • Εσωτερική και Εξωτερική Αλλεργία Ανακούφιση: Σχεδιασμένο για την καταπολέμηση τόσο εσωτερικών όσο και εξωτερικών αλλεργιογόνων, παρέχοντας υποστήριξη πολλαπλών συμπτωμάτων.
  • Μη υπνηλία: Προσφέρει ανακούφιση από τις αλλεργίες χωρίς να προκαλεί υπνηλία
  • Εύκολη Καθημερινή Χρήση: Πάρτε ένα δισκίο καθημερινά για ανακούφιση από τα συμπτώματα αλλεργίας.

17,02 € 17.02 EUR 17,02 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,57 € / Units)
5 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Formοσολογία
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Τύπος προϊόντος
  • Μάρκα
  • Συστατικά
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ιατρική Αλλεργίας
Συστατικά Υπρομελλόζη, στεατικό μαγνήσιο, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Διοξείδιο του τιτανίου., Lactose Monohydrate, iron oxide yellow, iron oxide red, iron oxide black, ACTIVE INGREDIENT (IN EACH TABLET): Fexofenadine HCl 180 mg. INACTIVE INGREDIENTS: colloidal silicon dioxide
Ενεργά συστατικά Πολυαιθυλενογλυκόλη, Υπρομελλόζη, Στεατικό μαγνήσιο, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Μονοϋδρική λακτόζη, Μαύρο οξείδιο του σιδήρου, Κόκκινο οξείδιο του σιδήρου, Κίτρινο οξείδιο του σιδήρου, Active ingredient (in each tablet): Fexofenadine HCl 180 mg. Inactive ingredients: colloidal silicon dioxide, titanium dioxide.
Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου 00301130571393, 50301130571398
Συστατικά Τσάι, Υπρομελλόζη, Μicr, Κροσκαρμελόζη, Πολυαιθυλένιο, Διοξείδιο του τιτανίου., Ποβιδόνη, Κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου, Μαύρο οξείδιο του σιδήρου, Κόκκινο οξείδιο του σιδήρου, Κίτρινο οξείδιο του σιδήρου, Μονοϋδρική λακτόζη
Μάρκα Αισθηση
Αριθμός μονάδων 30,0 Κόμη
Μορφή αντικειμένου Tabletισκία
Οφέλη προϊόντων Έλεγχος Αλλεργίας
Αριθμός αντικειμένων 1
Formοσολογία Tabletισκία
Παραγωγός PERRIGO COMPANY
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 4.13 X 1.63 X 4.5 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Allergy Medicine
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Αλλεργία
UPC 301130571393
Όνομα τύπου συσκευασίας Φιάλη
Κοινό-στόχος Unisex-ενήλικες
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 30 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Μάρκα Αισθηση
Επωνυμία GoodSense
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Φιάλη
Αριθμός μέρους κατασκευαστή Good322551
Αριθμό μοντέλου Good322551
Διαστάσεις αντικειμένου 4.13 x 1.63 x 4.5 inches
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Non-Drowsy
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Face
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

GoodSense Aller- Ease Fexofenadine Hydrochloride Tablets, 180 mg προσφέρει όλο το εικοσιτετράωρο ανακούφιση από μια ποικιλία αλλεργικών συμπτωμάτων. Είτε έχετε να κάνετε με αλλεργιογόνα εσωτερικού ή εξωτερικού χώρου, αυτά τα μη νυσταγμένα δισκία βοηθούν στην ανακούφιση του φτάρνισμα, τη μύτη που τρέχει, την φαγούρα / τα υγρά μάτια, και τον κνησμό λαιμό / μύτη.

Με 180 mg υδροχλωρικής φεξοφεναδίνης, το ίδιο δραστικό συστατικό που βρίσκεται στο Allegra, το GoodSense Aller-Ease παρέχει ανακούφιση χωρίς την ανάγκη συνταγής.

Διατίθεται σε βολικές επιλογές συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένων 30, 45, και 90 δισκίων, GoodSense Aller-Ease ταιριάζει άψογα στην καθημερινή σας ρουτίνα. Απλά πάρτε ένα δισκίο ημερησίως σύμφωνα με τις οδηγίες. Επιπλέον, αυτά τα δισκία είναι επιλέξιμα για αγορά με FSAs και HSAs, καθιστώντας ευκολότερη τη διαχείριση των εξόδων υγείας σας.

Σημαντικές πληροφορίες

Πληροφορίες ασφαλείας

Μην το χρησιμοποιήσετε εάν είχατε ποτέ αλλεργική αντίδραση σε αυτό το προϊόν ή σε οποιοδήποτε από τα συστατικά του. Ρωτήστε ένα γιατρό πριν από τη χρήση εάν έχετε νεφρική νόσο. Ο γιατρός σας θα πρέπει να καθορίσει εάν χρειάζεστε διαφορετική δόση. Όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν: μην πάρετε περισσότερα από τα κατευθυνόμενα, μην παίρνετε ταυτόχρονα με τα αντιόξινα αλουμινίου ή μαγνησίου, μην παίρνετε με χυμούς φρούτων (βλέπε οδηγίες). Σταματήστε τη χρήση και ask ένα γιατρό εάν εμφανιστεί αλλεργική αντίδραση σε αυτό το προϊόν. Ζητήστε ιατρική βοήθεια αμέσως. Εάν είστε έγκυος ή θηλάζετε, ask έναν επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Σε περίπτωση υπερδοσολογίας, ζητήστε ιατρική βοήθεια ή επικοινωνήστε αμέσως με ένα Κέντρο Ελέγχου Δηλητηρίων (1-800-22222).

Συστατικά

ΔΡΑΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ: κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου, κροσκαρμελλόζη νατριούχος, υπρομελλόζη, οξείδιο του σιδήρου μαύρο, οξείδιο του σιδήρου κόκκινο, κίτρινο οξείδιο του σιδήρου, μονοϋδρική λακτόζη, στεατικό μαγνήσιο, μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, πολυαιθυλενογλυκόλη, ποβιδόνη, διοξείδιο του τιτανίου.

Οδηγίες

Ενήλικες και παιδιά ηλικίας 12 ετών και άνω: πάρτε ένα δισκίο 180 mg με νερό μία φορά την ημέρα. Παιδιά κάτω των 12 ετών: μην το χρησιμοποιείτε. Ενήλικες 65 ετών και άνω: ask ένα γιατρό. Καταναλωτές με νεφροπάθεια: ask γιατρό.

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

4.13 x 1.63 x 4.5 ίντσες; 1.76 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.