Skip to Content
Alka-Seltzer Plus Μέγιστη Δύναμη Δύναμη Max Sinus, Αλλεργία και Θεραπεία για Ενήλικες και Παιδιά 12 Χρόνια και Μεγαλύτερα - Ανακουφίζει τα συμπτώματα από Αλλεργίες, Ψυχρά ή Πυρετός Hay, 24 Count

Price:

11,29 €


Alka-Seltzer Plus Μέγιστη Δύναμη Δύναμη Max Sinus, Αλλεργία και Θεραπεία για Ενήλικες και Παιδιά 12 Χρόνια και Μεγαλύτερα - Ανακουφίζει τα συμπτώματα από Αλλεργίες, Ψυχρά ή Πυρετός Hay, 24 Count

https://nutricity.cy/shop/brswgba5begqie34-alka-seltzer-plus-megiste-duname-duname-max-sinus-allergia-kai-therapeia-gia-enelikes-kai-paidia-12-khronia-kai-megalutera-anakouphizei-ta-sumptomata-apo-allergies-psukhra-e-puretos-hay-24-count-93151 https://nutricity.cy/web/image/product.template/93151/image_1920?unique=e2e10c0
(0 review)
5 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 11-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Το Alka-Seltzer Plus Maximum Strength Powermax gels παρέχει ισχυρή αλλεργία και ανακούφιση του κόλπου *Χρησιμοποιήστε σύμφωνα με τις οδηγίες.
  • Πάρτε τη γρήγορη, αποτελεσματική ανακούφιση από τα κρυολογήματα, τον πυρετό του σανού, και τα συμπτώματα αλλεργίας όταν το χρειάζεστε.
  • ASP Sinus, Allergy & Cough medicine contains a pain reliever / fever reducer, cough suppressant, antihistamine and a nasal decongestant.
  • Αυτός ο κόλπος, η αλλεργία και το φάρμακο για το βήχα περιέχει ένα αντιισταμινικό το οποίο βοηθά στη μείωση των συμπτωμάτων αλλεργίας όπως φτάρνισμα, runνική μύτη, και φαγούρα / υγρό μάτια.
  • This Sinus, Allergy & Cough relief medicine also contains cough suppressant and nasal decongestant to help relieve cough, nasal congestion, sinus congestion and pressure.
  • Η συσκευασία μπορεί να διαφέρει
  • HSA/FSA Επιλέξιμες -- Ελέγξτε το σχέδιό σας για κάλυψη.

11,29 € 11.29 EUR 11,29 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,47 € / Units)
8 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Συστατικά
  • Μάρκα
  • Τύπος προϊόντος

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ανακούφιση κρυολογήματος & γρίπης
Οφέλη προϊόντων Ανακούφιση από τον Βήχα, Κεφαλαλγία, Έλεγχος του πυρετού, Αναπνευστικός πόνος
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Πυρετός, Βήχας, Αλλεργία, Πίεση του κόλπου, Ρινική Συμφόρηση
Συστατικά Γλυκερίνη, Καθαρό Νερό, Ζελατίνη, Υδροξείδιο του νατρίου, Ποβιδόνη, Προπυλενογλυκόλη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Σελάκ, Fd&c Blue αριθ. 1, Διοξείδιο του τιτανίου., Σορβιτόλη Σορβιτάνη Λύση, Ακεταμινοφαίνη 325mg, Δεξτρομεθορφάνη Υδροβρωμίδιο 10mg, Ηλεκτρική δοξυλαμίνη 6.25mg, Υδροχλωρική φαινυλεφρίνη 5mg D&c Yellow No. 10, Πυριτικό αργιλίου καλίου
Μάρκα ALKA-SELTZER PLUS
Βάρος αντικειμένου 1,76 ουγγιές
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 3,5 Χ 1,5 Χ 5 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Ανακούφιση κρυολογήματος & γρίπης
Μάρκα Άλκα-Σέλτσερ συν
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Feeling under the weather with allergy, cold, or cough symptoms? Alka-Seltzer Plus Maximum Strength Power Max offers fast relief when you need it most. It combines multiple ingredients to tackle a range of discomforts, providing targeted support for your body. ### Key Highlights * Provides relief from allergy symptoms like sneezing, runny nose, and itchy eyes. * Helps to reduce cough and nasal congestion. * Contains a pain reliever and fever reducer to ease discomfort. * Includes a nasal decongestant for quick sinus relief. * Convenient 24-count package for extended use. ### Useful Facts * Designed for adults and children 12 years and older. * Packaging may vary. * Eligible for HSA/FSA benefits – check with your plan. ### Good Fit For * Individuals experiencing seasonal allergies. * People suffering from cold symptoms. * Those needing relief from cough and congestion. * Anyone seeking a multi-symptom cold and flu remedy.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.