Skip to Content
Tylenol Extra Strength Caplets με 500 mg Acetaminophen, Pain Reliever & Fever Reducer, 100 ct

Price:

12,94 €


Tylenol Extra Strength Caplets με 500 mg Acetaminophen, Pain Reliever & Fever Reducer, 100 ct

https://nutricity.cy/shop/brswiy35a55bsei5-tylenol-extra-strength-caplets-me-500-mg-acetaminophen-pain-reliever-fever-reducer-100-ct-53900 https://nutricity.cy/web/image/product.template/53900/image_1920?unique=a20cf7b
(0 review)
11 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 20-02-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 100-αριθμός Tylenol Extra Strength Caplets με 500mg acetaminophen για να παρέχει προσωρινή ανακούφιση των μικρών πόνους και πόνους και να βοηθήσει στη μείωση του πυρετού
  • Κάθε επιπλέον καπελάκι αντοχής περιέχει 500 mg ακεταμινοφαίνης για αποτελεσματική, διαρκή ανακούφιση του πόνου και έχει εξαιρετικό προφίλ ασφάλειας όταν χρησιμοποιείται σύμφωνα με τις οδηγίες
  • Χρήση ως μειωτικό πυρετό και για να βοηθήσει στην ανακούφιση των κοινών συμπτωμάτων του πόνου, συμπεριλαμβανομένου του κεφαλαλγίας, του πόνου στην πλάτη, του πονόδοντου, των κράμπες εμμήνου ρύσης και του πόνου που προκαλείται από το κοινό κρυολόγημα
  • Αυτή η επιπλέον δύναμη ακεταμινοφαίνη αναλγητικό μπορεί να χρησιμοποιηθεί από ενήλικες και παιδιά που είναι 12 ετών και άνω
  • Από το # 1 γιατρός συνιστάται μάρκα για την ανακούφιση του πόνου και τη μείωση του πυρετού, εμπειρία ανακούφιση από μικρούς πόνους και πόνους με Tylenol

12,94 € 12.94 EUR 12,94 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,13 € / Units)
3 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Formοσολογία
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Όνομα μοντέλου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Μάρκα
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ακεταμινοφαίνη
Συστατικά Προπυλενογλυκόλη, Υπρομελλόζη, στεατικό μαγνήσιο, γλυκολικό άμυλο νατρίου, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, Active ingredient (in each caplet) (Purpose): Acetaminophen 500 mg (Pain reliever/fever reducer) Inactive ingredients carnauba wax*, corn starch*, modified starch*, polyethylene glycol*, shellac, titanium dioxide *Contains one or more of these ingredients
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Κρύο, Πυρετός
Κοινό-στόχος Unisex-ενήλικες, Παιδιά Unisex
Συστατικά Υπρομελλόζη, Στεατικό μαγνήσιο, Ζελατίνη, Προπυλενογλυκόλη, Γλυκολικό νάτριο, Σελάκ, Κυτταρίνη σε σκόνη, Fd&c Κόκκινη αριθ. 40 λίμνη αργιλίου, Άμυλο καλαμποκιού*, Ενεργό συστατικό (σε κάθε καπάκι) (χρήση): Acetaminophen 500 Mg (πόνος Reliever/πυρετός Reducer) Ανενεργά συστατικά Carnauba Wax*, Τροποποιημένο άλας *, Πολυαιθυλενογλυκόλη*, Διοξείδιο του τιτανίου * περιέχει ένα ή περισσότερα από αυτά τα συστατικά
Αριθμός μονάδων 100 Μέτρα
Μορφή αντικειμένου Καπέλα
Βάρος αντικειμένου 0,02 Λίρες
Οφέλη προϊόντων Έλεγχος του πυρετού
Αριθμός αντικειμένων 1
Formοσολογία Tabletισκία
Παραγωγός Johnson & Johnson
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 3.8 Χ 2.1 Χ 2
Τύπος προϊόντος Acetaminophen
Ενεργά συστατικά Ακεταμινοφαίνη 500 Mg
UPC 300450449092
Όνομα μοντέλου Tylenol Extra Strength Caplets With 500 Mg Acetaminophen Pain Reliever Fever Reducer
Όνομα τύπου συσκευασίας Πλαίσιο
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Μάρκα Τυλενόλη
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 100 Count
Επωνυμία Tylenol
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Φιάλη
Αριθμό μοντέλου θομάσβι
Διαστάσεις αντικειμένου 3.5 x 2 x 1.9 inches
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Back
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Τα καπελάκια Tylenol Extra Strength με 500mg acetaminophen βοηθούν στη μείωση του πυρετού και παρέχουν προσωρινή ανακούφιση από μικρούς πόνους και πόνους. Από το # 1 γιατρό-συνιστάται μάρκα του αναλγητικό, κάθε καπελάκι περιέχει 500 mg ακεταμινοφαίνη για αποτελεσματική, επιπλέον ανακούφιση του πόνου δύναμη. Τόσο ένα μειωτικό πυρετό και παυσίπονο, ανακουφίζει από μικρούς πόνους και πόνους που οφείλονται σε πονοκέφαλο, πόνο στην πλάτη, πονόδοντο, μικρό πόνο της αρθρίτιδας, το κοινό κρυολόγημα, και προεμμηνορρυσιακό και εμμηνορρυσιακό κράμπες. Όταν χρησιμοποιείται σύμφωνα με τις οδηγίες, αυτό το επιπλέον παυσίπονο αντοχής έχει ένα εξαιρετικό προφίλ ασφάλειας και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από ενήλικες και παιδιά 12 ετών και άνω. Από Tylenol, ο #1 γιατρός συνέστησε μάρκα για την ανακούφιση του πόνου και τη μείωση του πυρετού.

Σημαντικές πληροφορίες

Συστατικά

Active ingredient (in each caplet) (Purpose): Acetaminophen 500 mg (Pain reliever/fever reducer) Inactive ingredients carnauba wax*, corn starch*, FD&C red no. 40 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, modified starch*, polyethylene glycol*, powdered cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, sodium starch glycolate, titanium dioxide *Contains one or more of these ingredients

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

3.5 x 2 x 1.9 inches; 0.32 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.