Skip to Content
HealthCareAisle Αλλεργία Ανακούφιση - Fexofenadine Υδροχλωρικά Δισκία USP, 180 mg, 90 Δισκία, Αλλεργία Φάρμακα, Μη- Νυσταγή 24ωρη Ανακούφιση

Price:

18,14 €


HealthCareAisle Αλλεργία Ανακούφιση - Fexofenadine Υδροχλωρικά Δισκία USP, 180 mg, 90 Δισκία, Αλλεργία Φάρμακα, Μη- Νυσταγή 24ωρη Ανακούφιση

https://nutricity.cy/shop/brswggqnov6ra3lk-healthcareaisle-allergia-anakouphise-fexofenadine-udrokhlorika-diskia-usp-180-mg-90-diskia-allergia-pharmaka-me-nustage-24ore-anakouphise-122718 https://nutricity.cy/web/image/product.template/122718/image_1920?unique=dec4e62
(0 review)
12 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 30-04-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Το Fexofenadine είναι ένα μη νυσταγμένο αλλεργικό φάρμακο που παρέχει αποτελεσματική ανακούφιση από τις αλλεργίες εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
  • Το Fexofenadine Hydrochloride είναι ένα αντιισταμινικό που ανακουφίζει προσωρινά τα συμπτώματα αλλεργίας λόγω του πυρετού του σανού ή άλλων αλλεργιών του ανώτερου αναπνευστικού, όπως η runνική μύτη, φαγούρα, υγρά μάτια, φτάρνισμα και φαγούρα της μύτης ή του λαιμού
  • Σε σύγκριση με την εθνική μάρκα: Έχει το ίδιο δραστικό συστατικό με το Allegra Allergy 24 Hour Tablets*
  • Τα δισκία Fexofenadine παρέχουν 24 ώρες ανακούφιση από την αλλεργία. Πάρτε ένα δισκίο των 180 mg με νερό μία φορά την ημέρα, μην πάρετε πάνω από 1 δισκίο σε 24 ώρες, δείτε την ετικέτα της συσκευασίας για προειδοποιήσεις, οδηγίες και άλλες σημαντικές πληροφορίες, χρησιμοποιήστε μόνο σύμφωνα με τις οδηγίες
  • Επιλέξιμες HSA ή FSA

18,14 € 18.14 EUR 18,14 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,20 € / Units)
7 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Τύπος προϊόντος
  • Βάρος αντικειμένου
  • Μάρκα
  • Συστατικά
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ιατρική Αλλεργίας
Παραγωγός Α.Ε., Dr. Reddy's Laboratories
Συστατικά Fd&c Κόκκινος αριθ. 40, Υπρομελλόζη, Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Μαννιτόλη, Άμυλο καλαμποκιού, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, iron oxide black, magesium stearate, powder cellulose and titanium dioxide
Ενεργά συστατικά Fexofenadine HCl USP, 180 mg
Συστατικά Υπρομελλόζη, Άμυλο καλαμποκιού, Fd&c Κόκκινος αριθ. 40, Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Μαύρο οξείδιο του σιδήρου, Μαννιτόλη, Ενεργό συστατικό: Fexofenadine Hcl Usp, 180 Mg. Ανενεργά συστατικά: Collodial Dioxide σιλικόνης, Στεατικό μαγνήσιο, Κυτταρίνη και Διοξείδιο του τιτανίου
Μάρκα HealthCareAisle
Αριθμός μονάδων 90 Αριθμός
Μορφή αντικειμένου Tabletισκία
Βάρος αντικειμένου 0,28 Λίρες
Οφέλη προϊόντων Έλεγχος Αλλεργίας
Αριθμός αντικειμένων 1
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 2.38 Χ 2.38 Χ 4.56 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Allergy Medicine
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Αλλεργία
UPC 848985000666
Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου 00848985000666
Όνομα τύπου συσκευασίας R
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 90 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Βάρος αντικειμένου 4.48 Ουγγιά
Μάρκα Υγειονομική περίθαλψη
Επωνυμία HealthCareAisle
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Φιάλη
Διαστάσεις αντικειμένου 2,38 x 2,38 x 4,56 ίντσες
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Non-Drowsy
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Eyes
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Υποφέρετε από αλλεργίες εσωτερικού και εξωτερικού χώρου; Λαμβάνονται μία φορά την ημέρα, HealthCareAisle Alergy Relief Tablets (Fexofenadine Hydrochloride USP, 180 mg) ανακουφίζουν προσωρινά τα συμπτώματα λόγω του πυρετού του σανού ή άλλων αλλεργιών του ανώτερου αναπνευστικού, όπως runνική μύτη, φτάρνισμα, φαγούρα, υδατώδη μάτια και φαγούρα ή μύτη. Κάθε αρχική συνταγογραφούμενη δύναμη αντιισταμινικό δισκίο παρέχει 24 ώρες ανακούφιση από αλλεργίες εσωτερικού και εξωτερικού χώρου. Το προϊόν αυτό δεν κατασκευάζεται ούτε διανέμεται από την Chattem, Inc. (μέρος του Ομίλου Sanofi), διανομέας της Allegra Allergy 24 Hour Tablets. Το Allegra είναι καταχωρημένο εμπορικό σήμα της Aventisb LLC.

Σημαντικές πληροφορίες

Πληροφορίες ασφαλείας

Μην το χρησιμοποιήσετε εάν είχατε ποτέ αλλεργική αντίδραση σε αυτό το προϊόν ή σε οποιοδήποτε από τα συστατικά του.

Συστατικά

Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, corn starch, croscarmellose sodium, FD&C Red no. 40, hypromellose, iron oxide black, magesium stearate, mannitol, polyethylene glycol, powder cellulose and titanium dioxide

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

2,38 x 2,38 x 4,56 ίντσες; 4,48 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.