Claritin 24 HR Μη Νυσταγή Αλλεργία Ιατρική, δισκία loratadine αντιισταμινικά, 30 Ct
Stock Expiry Date: 30-07-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Το φάρμακο αλλεργίας Claritin προσφέρει ισχυρή ανακούφιση από μη υπνηλία
- Αλλεργία φάρμακο που παρέχει ανακούφιση από τα συμπτώματα που προκαλούνται από πάνω από 200 αλλεργιογόνα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, συμπεριλαμβανομένης της γύρης, σκόνη, και κατοικίδιο ζώο dander.
- Αυτό το φάρμακο αλλεργίας λοραταδίνης ανακουφίζει προσωρινά τη μύτη που τρέχει, φτάρνισμα, φαγούρα και υγρά μάτια και φαγούρα μύτη και λαιμό
- #1 γιατρός συνέστησε μη νυσταγμένη στοματική μάρκα αλλεργία
- Με ταμπλέτες εύκολου στο swallow, η Claritin είναι μια βολική και αποτελεσματική λύση για όσους αναζητούν ανακούφιση αλλεργίας μακράς διάρκειας χωρίς να αισθάνονται υπνηλία ή νωθροί
| Συστατικά | Στεατικό μαγνήσιο., Lactose Monohydrate, In Each Tablet Active Ingredients: Loratadine (10 mg), Antihistamine. In Each Tablet Inactive Ingredients: Corn Starch |
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες, Παιδιά Unisex |
| Συστατικά | Στεατικό μαγνήσιο., Μονοϋδρική λακτόζη, Σε κάθε Tabletισκίο Ενεργά συστατικά: Λοραταδίνη (10 Mg), Αντιισταμινικό. Σε κάθε δισκίο Ανενεργά συστατικά: Άμυλο καλαμποκιού |
| Μάρκα | Καθαρτίνη |
| Γεύσεις | Μη αρωματισμένα |
| Αριθμός μονάδων | 30 Μέτρα |
| Μορφή αντικειμένου | Tabletισκίο |
| Βάρος αντικειμένου | 0,07 Λίρες |
| Οφέλη προϊόντων | Έλεγχος Αλλεργίας |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Formοσολογία | Tabletισκία |
| Παραγωγός | Claritin |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 3.13 Χ 3.75 Χ 1.56 Ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Allergy Medicine |
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Αλλεργία |
| Ενεργά συστατικά | Αντιισταμινικά |
| UPC | 041100810748 041100810922 695888822303 041100803634 |
| Όνομα μοντέλου | Claritin 24 Hour Allergy |
| Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου | 00041100810922 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Φιάλη |
| Αριθμός περιεχομένου δικτύου | 30 Count |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Βάρος αντικειμένου | 1.12 Ουγγιά |
| Μάρκα | Καθαρτίνη |
| Επωνυμία | Claritin |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Τύπος εμπορευματοκιβωτίου | Blister Pack |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 474061 |
| Αριθμό μοντέλου | 474061 |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 3.13 x 3.75 x 1.56 inches |
| Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά | Non-Drowsy |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Back |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSWKEAGA4OGIFYV |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Αλλεργία, Σινός & Άσθμα , Ιατρική Αλλεργίας |
Barcode |
041100810748041100810922695888822303041100803634 |
Tags |
Το φάρμακο αλλεργίας στην κλαριτίνη παρέχει ισχυρή, μη υπνηλία ανακούφιση από τα συμπτώματα αλλεργίας που προκαλούνται από πάνω από 200 αλλεργιογόνα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, όπως γύρη, ακάρεα σκόνης, κατοικίδιο ζώο δαντέλα, και μούχλα. Με τη λοραταδίνη ως ενεργό συστατικό της, η Claritin δρα ως αντιισταμινικό για να ανακουφίσει τα συμπτώματα όπως το φτάρνισμα, η runνική μύτη, η φαγούρα και τα υγρά μάτια. Τα εύκολα στη χρήση δισκία είναι βολικό να ληφθούν, καθιστώντας το μια μεγάλη επιλογή για εκείνους που προτιμούν την παραδοσιακή φαρμακευτική αγωγή tablet. Με την Claritin, μπορείτε να αντιμετωπίσετε μακράς διάρκειας ανακούφιση από τα συμπτώματα αλλεργίας σας χωρίς να αισθάνεστε υπνηλία, έτσι μπορείτε να επικεντρωθείτε στην ημέρα σας με αυτοπεποίθηση.
Σημαντικές πληροφορίες
Πληροφορίες ασφαλείας
Μην το χρησιμοποιήσετε εάν είχατε ποτέ αλλεργική αντίδραση σε αυτό το προϊόν ή σε οποιοδήποτε από τα συστατικά του. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Σε περίπτωση υπερδοσολογίας, ζητήστε ιατρική βοήθεια ή επικοινωνήστε αμέσως με το Κέντρο Ελέγχου Δηλητηρίων (1-800-22222).
Ενδείξεις
Προσωρινά ανακουφίζει αυτά τα συμπτώματα λόγω του πυρετού του σανού ή άλλων αλλεργιών του ανώτερου αναπνευστικού: runνική μύτη, φτάρνισμα, φαγούρα, υγρά μάτια, κνησμός της μύτης ή του λαιμού
Συστατικά
Σε Κάθε Activeισκίο Ενεργά Συστατικά: Λοραταδίνη (10 mg), Αντιισταμινικό. Σε κάθε δισκίο Ανενεργά συστατικά: Άμυλο καλαμποκιού, Μονοϋδρική λακτόζη, Στεατικό μαγνήσιο.
Οδηγίες
ενήλικες και παιδιά 6 ετών και άνω, 1 δισκίο ημερησίως, όχι περισσότερο από 1 δισκίο σε 24 ώρες.
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις προϊόντος
3,13 x 3,75 x 1,56 ίντσες; 1,12 ουγγιές
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









