Aleve Pain Reliever & Πυρετός Reducer Naproxen Σωματίδια, Σώμα και Αρθρίτιδα Πόνος Reliever, Ιατρική για ενήλικες και παιδιά ηλικίας 12 και άνω, 60 Ατομικά πουγκιά
Stock Expiry Date: 11-11-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Στο Go: Πάρτε τη δύναμη του Aleve μαζί σας, οπουδήποτε πάτε
- Up to 12-Hours of Uninterrupted Pain Relief: Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Gelcaps provide long-lasting pain relief of muscle pain, arthritis & joint pain, backache, toothache, menstrual cramps, and headache
- Μείωση πυρετού: Προσωρινά μειώνει τον πυρετό για ενήλικες και παιδιά ηλικίας 12 ετών και άνω
- Στοχευμένη ανακούφιση του πόνου: Ανακουφίζει μικρό πόνο από αρθρίτιδα, μυϊκούς πόνους, πόνους στην πλάτη, πονοκέφαλο, και το κοινό κρύο
- Αποτελεσματικός Πόνος Reliever: Σε μια μελέτη, αποδεδειγμένα ως αποτελεσματική και μεγαλύτερης διάρκειας από ένα κοινό Rx παυσίπονο. Ρωτήστε ένα γιατρό αν Aleve είναι κατάλληλο για σας
| Συστατικά | Υπρομελλόζη, Τάλκης, στεατικό μαγνήσιο, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Διοξείδιο του τιτανίου., Naproxen sodium 220 mg (naproxen 200 mg) (NSAID)* FD&, C blue #2 lake |
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Πόνος στην πλάτη, Κεφαλαλγία, Μυϊκοί πόνοι, Προσωρινά ανακουφίζει μικρούς πόνους και πόνους λόγω: μικρό πόνο της αρθρίτιδας, menstrual cramps & toothaches |
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες, Παιδιά Unisex |
| Μάρκα | Aleve |
| Αριθμός μονάδων | Αριθμός 60 |
| Μορφή αντικειμένου | Individual Pouches with Caplet |
| Οφέλη προϊόντων | Ανακούφιση από τον πόνο |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Formοσολογία | Tabletισκία |
| Παραγωγός | Εμάς/BAYR7 |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 5.13 Χ 3.31 Χ 5.88 |
| Τύπος προϊόντος | Naproxen Sodium |
| Ενεργά συστατικά | Naproxen Νάτριο 220 Mg (naproxen 200 Mg) (nsaid)* |
| UPC | 025866593763 |
| Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου | 00025866593763 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Dispenser with individual sachets |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Μάρκα | Άλεβ |
| Επωνυμία | Aleve |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Τύπος εμπορευματοκιβωτίου | Φιάλη |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 025866593763 |
| Αριθμό μοντέλου | 025866593763 |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 5.13 x 3.31 x 5.88 inches |
| Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά | Long-Lasting |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Σώμα |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSW2ZD5BUPQK3AU |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Ανακουφίζει ο Πόνος , Μη Ασπιρίνη , Ναπροξένη Νάτριο |
Barcode |
025866593763 |
Tags |
From Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Caplets are made with naproxen sodium to help you manage pain all day with just one pain relief pill. Each naproxen sodium 220 mg caplet has the strength to provide uninterrupted pain relief for up to 12 hours. Aleve temporarily relieves minor aches and pains due to minor arthritis, muscular aches, backache, menstrual cramps, headache, toothache, and the common cold. This pain medication comes in convenient on-the-go pouches for effective pain relief anywhere you need it. Also temporarily reduces fever in adults and children 12 and up. Pain happens. Aleve it. Use as directed for minor aches and pains. *Among OTC Pain Reliever brands** **IQVIA, Arthritic Pain Relief Products, 12 months ending Q4 2022 †Based on clinical study vs. Hydrocodone + Acetaminophen during the first 4 hours after initial dosing
Important information
Ingredients
Naproxen sodium 220 mg (naproxen 200 mg) (NSAID)* FD&;C blue #2 lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, povidone, talc, titanium dioxide.
Directions
Do not take more than directed. The smallest effective dose should be used. Drink a full glass of water with each dose. Adults and children 12 years and older: take 1 caplet every 8 to 12 hours while symptoms last, for the first dose you may take 2 caplets within the first hour, do not exceed 2 caplets in any 8- to 12-hour period, do not exceed 3 caplets in a 24-hour period. Children under 12 years, ask a doctor.
Legal Disclaimer
Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition.
Product Dimensions
5.13 x 3.31 x 5.88 inches; 3.53 ounces
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









