Skip to Content
Excedrin Ημικρανία Ανακουφιστικά Caplets για τα συμπτώματα της ημικρανίας, Acetaminophen 250mg, Aspirin 250mg, Caffeine 65mg, Pain Reliever, 100 Count

Price:

14,94 €


Excedrin Ημικρανία Ανακουφιστικά Caplets για τα συμπτώματα της ημικρανίας, Acetaminophen 250mg, Aspirin 250mg, Caffeine 65mg, Pain Reliever, 100 Count

https://nutricity.cy/shop/brswecqcdebaoelx-excedrin-emikrania-anakouphistika-caplets-gia-ta-sumptomata-tes-emikranias-acetaminophen-250mg-aspirin-250mg-caffeine-65mg-pain-reliever-100-count-91735 https://nutricity.cy/web/image/product.template/91735/image_1920?unique=94be90c
(0 review)
9 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 09-08-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Ένα μπουκάλι των 100 Excedrin Ημικρανίας Relief Caplets να Alleviate Ημικρανία Συμπτώματα
  • Excedrin Ημικρανία λειτουργεί με 3 τρόπους για να ανακουφίσει τις ημικρανίες: εμποδίζει τα σήματα πόνου, ανυψώνει το κατώφλι του πόνου σας και χρησιμοποιεί καφεΐνη για να ενισχύσει το αποτέλεσμα ανακούφισης του πόνου
  • Παρέχει ανακούφιση από την ημικρανία, συμπεριλαμβανομένης της δράσης ως ανακούφισης από την ημικρανία και ανακούφιση της ευαισθησίας στο φως και τον ήχο, και ναυτία
  • Εκεδρίνη Καπέλα ανακούφισης από την ημικρανία συνδυάζουν ακεταμινοφαίνη, ασπιρίνη και καφεΐνη
  • Το φάρμακο για την ανακούφιση του πόνου στο κεφάλι παρέχει μια ισχυρή φόρμουλα τριπλής δράσης με δύο αναλγητικά και έναν ενισχυτή
  • Ημικρανία ανακούφιση φάρμακο διαθέσιμο σε βολική μορφή caplet
  • Για μερικούς, αυτά τα καψάκια Escedrin Ημικρανίας ανακουφίζουν τον πόνο της ημικρανίας σε 30 λεπτά
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

14,94 € 14.94 EUR 14,94 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,15 € / Units)
5 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Γεύσεις
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Formοσολογία
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • UPC
  • Όνομα μοντέλου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Συστατικά
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Μάρκα
  • Τύπος προϊόντος
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ακεταμινοφαίνη
Συστατικά Προπυλενογλυκόλη, Διοξείδιο του τιτανίου, Κερί Carnauba, Υπρομελλόζη, Στεατικό οξύ, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυσορβικό 20, Μπλε αριθ. 1 FD&C, light mineral oil, simethicone, sorbitan monolaurate, Low-Substituted Hydroxypropyl Cellulose, Active Ingredients: Acetaminophen 250 mg - Pain reliever Aspirin 250 mg (NSAID*) - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid *nonsteroidal anti-inflammatory drug, Inactive Ingredients: benzoic acid
Συστατικά Υπρομελλόζη, Διοξείδιο του τιτανίου, Ικροκρυσταλλική Κυτταρίνη, Στεατικό οξύ, Κερί Carnauba, Ποβιδόνη, Προπυλενογλυκόλη, Πολυσορβικό 20, Σιμεθικόνη, Μονολαυρική σορβιτάνη, Fd&c Blue αριθ. 1, Ανενεργά συστατικά: Βενζοϊκό οξύ, Ελαφρό ορυκτέλαιο, Υποκατεστημένη Υδροξυπροπυλοκυτταρίνη, Ενεργά συστατικά: Acetaminophen 250 Mg-Pain Reliever Aspirin 250 Mg (nsaid*)-Pain Reliever Caffeine 65 Mg-Pain Reliever Aid *μη στεροειδές αντιφλεγμονώδες φάρμακο
Μάρκα Εκεδρίνη, Γλαξοσμιθκλίνη
Μάρκα Excedrin
Γεύσεις Χωρίς γεύση
Αριθμός μονάδων 100 Μέτρα
Μορφή αντικειμένου Καπέλα
Βάρος αντικειμένου 3.46 Ουγγιά
Οφέλη προϊόντων Κεφαλαλγία Ανακούφιση
Αριθμός αντικειμένων 1
Formοσολογία Tabletισκία
Παραγωγός Haleon US Services Inc. (στα Αγγλικά).
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 2.07 X 4.28 X 2.07 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Acetaminophen
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Ναυτία
UPC 300672039910
Όνομα μοντέλου Excedrin Migraine Relief Caplets Count
Όνομα τύπου συσκευασίας Φιάλη
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 100 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Επωνυμία GlaxoSmithKline
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Φιάλη
Αριθμός μέρους κατασκευαστή 60000000122132
Αριθμό μοντέλου 60000000122132
Διαστάσεις αντικειμένου 2.07 x 4.28 x 2.07 inches
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Γρήγορη ενεργοποίηση
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Excedrin Ημικρανία ανακούφιση Caplets παρέχουν ανακούφιση ημικρανία γρήγορα, καθιστώντας Excedrin Ημικρανία ο αριθμός 1 νευρολόγος συνιστάται εξωχρηματιστηριακή θεραπεία για ημικρανίες (1). Το excedrin λειτουργεί με 3 τρόπους για να ανακουφίσει τις ημικρανίες: εμποδίζει τα σήματα πόνου, ανυψώνει το κατώφλι του πόνου σας και χρησιμοποιεί καφεΐνη για να ενισχύσει το αποτέλεσμα ανακούφισης του πόνου. Διατίθεται σε βολική μορφή caplet, αυτό το ισχυρό φάρμακο ημικρανία προσφέρει μια εξειδικευμένη φόρμουλα τριπλής δράσης που περιέχει δύο αναλγητικά και έναν ενισχυτή. Αυτά τα καψάκια Excedrin συνδυάζουν ασπιρίνη και ακεταμινοφαίνη με καφεΐνη για να παρέχουν ανακούφιση από την ημικρανία, συμπεριλαμβανομένου του πόνου της ημικρανίας, της ευαισθησίας στο φως και τον ήχο, και της ναυτίας. Για κάποιους, αυτό το φάρμακο για την ανακούφιση της ημικρανίας αρχίζει να ανακουφίζει τον πόνο της ημικρανίας σε 30 λεπτά. Πάρτε ανακούφιση ημικρανία γρήγορα με Excedrin, ο ειδικός στον πονοκέφαλο. (1) Μεταξύ των εξωχρηματιστηριακών φαρμάκων για ημικρανίες IQVIA, Inc., 2018

Σημαντικές πληροφορίες

Συστατικά

Active Ingredients: Acetaminophen 250 mg - Pain reliever Aspirin 250 mg (NSAID*) - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid *nonsteroidal anti-inflammatory drug; Inactive Ingredients: benzoic acid, carnauba wax, FD&C blue no. 1, hypromellose, light mineral oil, low-substituted hydroxypropyl cellulose, microcrystalline cellulose, polysorbate 20, povidone, propylene glycol, simethicone, sorbitan monolaurate, stearic acid, titanium dioxide

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

2,07 x 4,28 x 2,07 ίντσες; 3,46 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.